Studentai kviečia kartu papuošti Kauną

 (7)
Gegužės 13 – 18 dienomis vyks neeilinė socialinė akcija „Papuoškime Kauną 2013“. Ši akcija - Kauno technologijos universiteto (KTU) Humanitarinių mokslų fakulteto Studentų atstovybės „Humsa“ organizuojamas renginys, kurio metu Nemuno krantinėje bus atnaujinami užrašai „KarTU ♥ Kauną“ ir „LIETUVA“.
© Autoriaus nuotr.

Savaitę laiko KTU Studentų atstovybės „Humsa“ nariai kartu su pagalbininkais iš kitų KTU fakultetų bei Kauno technikos kolegijos darbuosis kastuvais, šluotomis bei grėbliais, kartu atnaujindami užrašus, kurie puošia Nemuno krantinę. Studentai džiaugiasi, kad atnaujindami užrašus krantinėje, miestiečiams įteiks puikią dovaną miesto šventės – „Kauno dienos 2013“ proga.

„Džiaugiamės organizuodami šią gražią akciją, kuri kasmet pritraukia vis daugiau kauniečių ir miesto svečių dėmesio. Smagu, jog šie užrašai tapo neatsiejama Kauno dalimi. Kas žino, gal akcija „Papuoškime Kauną“ peraugs į galingą judėjimą ir miestiečiai savomis rankomis pavers Kauną gražiausiu Lietuvos miestu“, – sakė Studentų atstovybės „Humsa“ pirmininkė Laura Janavičiūtė.

Ši, jau tradicija virtusi akcija pirmą kartą suorganizuota 2005 metais. Tais metais „Humsa“ nariai Nemuno krantus papuošė gėlėmis, sudarančiomis užrašus „Aš myliu Kauną“ ir „Aš myliu Lietuvą“. 2010 metais meilė Kaunui ir antrajai Lietuvos religijai – krepšiniui, buvo išreikšta užrašu Nemuno krantinėje „KarTU ♥ Kauną” bei „LIETUVA“. Akcija yra kasmet tęsiama atnaujinant užrašus.

„Papuoškime Kauną“ nemažai dėmesio susilaukiantis renginys, aktualus ne tik Kauno miesto studentams, bet ir visiems kauniečiams. Juk visiems rūpi jų miesto gerovė. F.Dostojevskis yra pasakęs, kad „grožis išgelbės pasaulį“. Pasauliui reikia gelbėtojų, o maži pokyčiai veda prie didelių. Renginio pristatymas vyks „Kauno dienų“ metu gegužės 25 d. 17.20 val. Senosios prieplaukos amfiteatre.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms (4)

„Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – šių žodžių skanduotė sujungė akcijos „Draugystės ABC“ renginio dalyvius. Beveik 600 moksleivių iš trisdešimt penkių Klaipėdos ugdymo įstaigų susibūrimu prekybos centre „Akropolis“ išreiškė savo požiūrį į gerumą, draugiškumą, pagarbų bendravimą be patyčių.

Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“.

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!