Studentai kviečia kartu papuošti Kauną

 (7)
Gegužės 13 – 18 dienomis vyks neeilinė socialinė akcija „Papuoškime Kauną 2013“. Ši akcija - Kauno technologijos universiteto (KTU) Humanitarinių mokslų fakulteto Studentų atstovybės „Humsa“ organizuojamas renginys, kurio metu Nemuno krantinėje bus atnaujinami užrašai „KarTU ♥ Kauną“ ir „LIETUVA“.
© Autoriaus nuotr.

Savaitę laiko KTU Studentų atstovybės „Humsa“ nariai kartu su pagalbininkais iš kitų KTU fakultetų bei Kauno technikos kolegijos darbuosis kastuvais, šluotomis bei grėbliais, kartu atnaujindami užrašus, kurie puošia Nemuno krantinę. Studentai džiaugiasi, kad atnaujindami užrašus krantinėje, miestiečiams įteiks puikią dovaną miesto šventės – „Kauno dienos 2013“ proga.

„Džiaugiamės organizuodami šią gražią akciją, kuri kasmet pritraukia vis daugiau kauniečių ir miesto svečių dėmesio. Smagu, jog šie užrašai tapo neatsiejama Kauno dalimi. Kas žino, gal akcija „Papuoškime Kauną“ peraugs į galingą judėjimą ir miestiečiai savomis rankomis pavers Kauną gražiausiu Lietuvos miestu“, – sakė Studentų atstovybės „Humsa“ pirmininkė Laura Janavičiūtė.

Ši, jau tradicija virtusi akcija pirmą kartą suorganizuota 2005 metais. Tais metais „Humsa“ nariai Nemuno krantus papuošė gėlėmis, sudarančiomis užrašus „Aš myliu Kauną“ ir „Aš myliu Lietuvą“. 2010 metais meilė Kaunui ir antrajai Lietuvos religijai – krepšiniui, buvo išreikšta užrašu Nemuno krantinėje „KarTU ♥ Kauną” bei „LIETUVA“. Akcija yra kasmet tęsiama atnaujinant užrašus.

„Papuoškime Kauną“ nemažai dėmesio susilaukiantis renginys, aktualus ne tik Kauno miesto studentams, bet ir visiems kauniečiams. Juk visiems rūpi jų miesto gerovė. F.Dostojevskis yra pasakęs, kad „grožis išgelbės pasaulį“. Pasauliui reikia gelbėtojų, o maži pokyčiai veda prie didelių. Renginio pristatymas vyks „Kauno dienų“ metu gegužės 25 d. 17.20 val. Senosios prieplaukos amfiteatre.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!

Atidarytas Šimšės kalėdinis miestelis!

Gruodžio 8 d. šiauliečius Buitinių paslaugų skyrius ir Šimšės bendruomenė sukvietė į kalėdinio Šimšės miestelio atidarymo šventę. Renginys organizuojamas jau antrus metus ir tampa tradiciniu. Šiais metais prie renginio organizavimo aktyviai prisijungė visa Šimšės bendruomenė.

Lietuvoje – nemokami vieno seniausių JAV chorų pasirodymai

Laiko patikrinti balsai iš JAV atvyksta į Lietuvą! „Džiaugiuosi, kad Vilniaus ir Kauno klausytojai turės progą išgirsti tokio lygio chorą. „Handel society“ puoselėja gilias tradicijas: vien faktas, kad Darthmouth universiteto bendruomenė yra seniausia visoje Amerikoje, puoselėjanti chorinio dainavimo meistriškumą, – klausytojams jau yra neginčijamas kokybės garantas“, – pasakoja nemokamo koncerto organizatorė Rūta Dambytė.