„Revoliucija“ Klaipėdoje įvyks lapkritį

 (1)
Klaipėdos valstybinės kolegijos Socialinių mokslų fakulteto Kultūrinės veiklos katedros 3 kurso studentai jau šeštus metus susiduria su iššūkiu – per porą mėnesių sutelkti visas įgytas teorines žinias ir organizacinius gebėjimus tam, jog plačiajai publikai būtų pristatytas profesionalus renginys, pasižymintis išskirtinėmis idėjomis, neįprastais vadybiniais bei rinkodaros sprendimais.
© Organizatorių nuotr.

Šie metai rengino organizatoriams neeiliniai - praėjusiais metais trankiai užbaigtas penktą kartą surengtas projektas Misija S, taigi šie – visiškai nauja pradžia. Naujasis projektas nesikuklindamas rėžia – prasideda (R)EVOLIUCIJA! Pavadinime užkoduota ne tik pokyčių visuma, nustebinsianti renginio žiūrovus , tačiau ir jauno žmogaus maištas, prieštaravimas nusistovėjusioms normoms bei taisyklėms.

Pirmojo projekto pavadinimas – (R)EVOLIUCIJA:13. Ką slepia šis mįslingas pavadinimas? Šiuolaikinio žmogaus savybės dažnai apibūdinamos remiantis zodiako ženklų aprašymais. Dauguma jų – stereotipai: „Valdingas kaip liūtas; tikra pedantė – tikriausiai mergelė; namisėda – taip jau būna su tais vėžiais“.

Tačiau ar iš tiesų XXI – ojo amžiaus piliečio, emancipuotos asmenybės, tobulėjančios kasmet, kasdien ir kas valandą apibūdinimui pakanka per tūkstantmetį susiformavusių nuomonių? Čia ir vyksta (R)EVOLIUCIJA - atsiranda 13-as zodiako ženklas. Koks jis? Ar labai jis skiriasi nuo įsigalėjusių stereotipų? Ir ar kiekvienas žmogus gali būti jam priskiriamas?

Atsakymus į šiuos ir visus kitus klausimus, iškylančius galvojant apie paslaptis, gaubiančias (R)EVOLIUCIJĄ:13 gaus kiekvienas žiūrovas, apsilankęs renginyje, kuris vyks lapkričio 28 d., ketvirtadienį, 19.00 val. Klaipėdos naktiniame klube „Dr.Who“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms (4)

„Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – šių žodžių skanduotė sujungė akcijos „Draugystės ABC“ renginio dalyvius. Beveik 600 moksleivių iš trisdešimt penkių Klaipėdos ugdymo įstaigų susibūrimu prekybos centre „Akropolis“ išreiškė savo požiūrį į gerumą, draugiškumą, pagarbų bendravimą be patyčių.

Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“.

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!