Projektas suburs ekologijos šalininkus

 (1)
Nežabotu greičiu populiarėjant diskusijoms apie ekologijos problemas, visos gyvenimo sritys ima sietis su šia tema. Pakitęs gyvenimo būdas, gamtai draugiški kasdieninio gyvenimo produktai bei paslaugos tampa vis aktualesniu faktoriumi renkantis produktą. Dėka to, visame pasaulyje bei Lietuvoje naujai besikuriančios įmonės bei rinkoje įsigalėjusios galiūnės didelį dėmesį skiria aplinkos švarai bei ekologiškai veiklai, kuri paskatino AIESEC Vilnius ISM narius suorganizuoti fenomenalų projektą „Green Glance“.
© Shutterstock nuotr.

„Green Glance“ – „Žaliasis Žvilgsnis“ – tai tarptautinis projektas, kurio metu iš užsienio atvykę penki stažuotojai kartu su Vilniaus gimnazijų mokiniais seminarų metu spręs ekologiškiausių Lietuvos įmonių pateiktas problemines užduotis.

Socialiai atsakingi verslai pasiruošę dirbti kartu su gimnazijų mokiniais bei gabiausiais studentais ir spręsti jų įmonėms bei visuomenei aktualiausias ekologijos problemas. Taip pat, prie šio probleminių užduočių sprendimo prisidės penki stažuotojai, pasirengę pristatyti savo šalyse taikomas ekologijos naujoves, pasiūlyti naujų minčių, padėti vaikams komandinio darbo seminarų metu bei išmokti naujovių iš Lietuvos.

Visi akyviausi ekologijos šalininkai bei žmonės, besidomintys ekologiško verslo perspektyvomis ir norintys sužinoti daugiau apie tokio verslo galimybes Lietuvoje bei projektą „Green Glance“,kviečiami į atidaromąją konferenciją ISM vadybos ir ekonomikos universitete gegužės 6 d., 18 val. 113 auditorijoje.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!

Atidarytas Šimšės kalėdinis miestelis!

Gruodžio 8 d. šiauliečius Buitinių paslaugų skyrius ir Šimšės bendruomenė sukvietė į kalėdinio Šimšės miestelio atidarymo šventę. Renginys organizuojamas jau antrus metus ir tampa tradiciniu. Šiais metais prie renginio organizavimo aktyviai prisijungė visa Šimšės bendruomenė.

Lietuvoje – nemokami vieno seniausių JAV chorų pasirodymai

Laiko patikrinti balsai iš JAV atvyksta į Lietuvą! „Džiaugiuosi, kad Vilniaus ir Kauno klausytojai turės progą išgirsti tokio lygio chorą. „Handel society“ puoselėja gilias tradicijas: vien faktas, kad Darthmouth universiteto bendruomenė yra seniausia visoje Amerikoje, puoselėjanti chorinio dainavimo meistriškumą, – klausytojams jau yra neginčijamas kokybės garantas“, – pasakoja nemokamo koncerto organizatorė Rūta Dambytė.