Projektas „Įveik save 2x!“ kviečia priimti iššūkius „VIKO dienose 2013“

 (1)
Ar kada nors šokai iš 400 m aukščio? O gal buvai kraujo donoru ir davei kraujo iš venos? Sunku pasiryžti bent vienam iš šių iššūkių? Įrodyk, kad gali ir pasiryžk abiems! Dalyvauk projekte „Įveik save 2kart!”.
© Skaitytojo nuotr.

„VIKO dienos 2013“ – tai visą savaitę truksiančių, kupinų kūrybiškumo, naujovių, nuotykių ir netikėtumų, renginių maratonas, kaip ir kasmet sukviesiantis Vilniaus kolegijos studentus bendriems projektams, pramogoms ir bendravimui.

„VIKO dienos 2013“ metu startuoja ir jungtinis projektas „Įveik save 2x!”, kurio iniciatoriai – patys Vilniaus kolegijos studentai. Projektas kvies drąsius studentus pasiryžti ir įveikti save du kartus, t.y. priimti du iššūkius.

Pirmasis iš jų – kraujo donorystė. Vilniaus kolegija, nuolat bendradarbiaudama su VšĮ „Nacionaliniu kraujo centru“, šį kartą gerą darbą padaryti ir savo baimę įveikti pakvies būtent šio projekto metu. Aktyvūs neatlygintinos kraujo donorystės renginių iniciatoriai ir dalyviai – Vilniaus kolegijos studentai – ragins savo bendruomenės narius nelikti abejingais ir ištiesti pagalbos ranką sunkiai sergantiems Lietuvos ligoninių pacientams.

Nuolatinis neatlygintinos kraujo donorystės renginių iniciatorius, VIKO dienų Sveikatos priežiūros fakulteto laisvalaikio komiteto koordinatorius Džiugas Baltrušaitis ne tik pats dovanoja kraujo, bet skatina prie šios kilnios misijos jungtis ir savo draugus bei dėstytojus. ,,Nuo mažens norėjau padėti žmonėms. Kiek beieškau laimės pats, ją vis randu kitų žmonių šypsenose ir niekas manęs taip nedžiugina kaip pagalba artimui, žinojimas, kad jis laimingesnis mano dėka.

Todėl mano didžiausia siekiamybė yra pradžiuginti kitą žmogų, paskatinti jį šypsotis ir pasistengti, kad jis jaustųsi komfortabiliai ir saugiai. O visa tai juk nereikalauja didelių pastangų. Donorystė - pagalbos kelias iš širdies į širdį. Svarbu rūpintis ir tuo, kurio nėra šalia, bet jam mūsų pagalba gali būti gyvybiškai svarbi. Dabar supratau, kad daryti gera – mano kelias į laimę, o gyvybė – didžiausias turtas, kuriuo galiu pasidalinti“, – pasakoja Džiugas.

Pirmąjį iššūkį priimti ir neatlygintinais kraujo donorais tapti bus galima:

Balandžio 8 d. VIKO Ekonomikos fakultete, Naugarduko g. 5, 10-14 val.

Balandžio 10 d. VIKO Sveikatos priežiūros fakultete (kartu su Dizaino ir technologijų fakultetu bei Menų fakultetu), Didlaukio g. 45, 10-16 val.

Balandžio 12 d. VIKO Verslo vadybos fakultete, Didlaukio g. 49, 10-14 val.

Antrasis projekto iššūkis – „LABAS nuotykių parkas“, kurio medžiuose savo jėgas išbandyti kviečia įmonės „UNO Parks“ atstovai. „Pritariame studentų iniciatyvai ir manome, jog mūsų dovana bus puikus kolegijos renginių akcentas, paskatinsiantis aktyviai tuose renginiuose dalyvauti, komandiškai dirbti ir pramogauti, o taip pat ir tapti kraujo donorais“, - tikisi įmonės vadovas Marijus Krasnickas.

Galimybę pademonstruoti savo jėgas „LABAS nuotykių parko“ trasose gaus visi, neatlygintinai dovanoję kraujo arba atskirai šiam tikslui susibūrusios Studentų atstovybių komandos, sudarytos iš penkių narių. Gausiausiai ir geriausiai pasirodę, abu projekto iššūkius priėmę dalyviai bus apdovanoti ir tikrai turės ką prisiminti.

Džiuginančios ir neišsenkančios studentų iniciatyvos, kuriant geresnę ir šviesesnę visuomenę, visuomet laukiamos – tai ne tik galimybė jauniems žmonėms burtis ir dirbti kartu, bet ir paskata bet kuriam iš mūsų pagalvoti apie tai, ką patys nuo savęs padarome, kad gyventi būtų geriau. Ne veltui yra sakoma, jog norint ką nors pakeisti, pirmiausia reikia pradėti nuo savęs. Jeigu kiekvienas taip mąstytų, šypsenų kasdien matytume kur kas daugiau!

Daugiau informacijos: Irma Pimpičkaitė, mob.tel.: 8 640 46994

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms (4)

„Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – šių žodžių skanduotė sujungė akcijos „Draugystės ABC“ renginio dalyvius. Beveik 600 moksleivių iš trisdešimt penkių Klaipėdos ugdymo įstaigų susibūrimu prekybos centre „Akropolis“ išreiškė savo požiūrį į gerumą, draugiškumą, pagarbų bendravimą be patyčių.

Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“.

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!