Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija

 (8)
Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!
© Organizatorių nuotr.

Siekiame, kad mūsų vaikučiai drąsiai bendrautų su aplinkiniais, kad neužsidarytų virtualiame pasaulyje, juk ir realiame pasaulyje tiek daug įdomybių ir veiklų. Dalintis – tikrai smagu! Štai tokios ateities Lietuvos mes siekiame!

Šiais metais per 2,5 valandas išdalinome ne tik 1200 skanių sausainių, bet ir gavome daugiau nei 1000 šypsenų. Sausainių dalinimą užfiksavo ir rekordų agentūra „Factum“ – dabar mūsų vaikučiai turės puikų prisiminimą apie vieną iš savo gerų darbų. Juk toks prisiminimas apie vaikystę – tiesiog neįkainuojamas.

Lietuvos rekordo siekimui sausainiai turėjo būti sertifikuoti, užklausus dėl sausainių įsigijimo „Biržų duona“ pasiūlė jais paremti. Už tai jiems – didelis ačiū ir daug karmos taškų! Nuoširdžiai dėkojame Vytautui Kernagiui jaunesniajam už jo dalyvavimą stebėtojų vaikų sausainių dalinimo rekordo užfiksavimo metu.

Ačiū visai mūsų bendruomenei – vaikučiams, jų tėveliams, mūsų personalui ir visiems, kurie palaikė šią akciją! Turime prašymą daugumai Lietuvos žmonių – prisijunkite prie akcijos „Dalintis – gera“, pasidalinkite gėriu (bet kokia jo išraiška) su aplinkiniais.

Visi kalba, kad Lietuvoje kažką reikia keisti. Jei norite keisti, pradėkite nuo savęs. Linksmų artėjančių švenčių! Sveikatos, meilės ir taikos Jūsų namams.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms (4)

„Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – šių žodžių skanduotė sujungė akcijos „Draugystės ABC“ renginio dalyvius. Beveik 600 moksleivių iš trisdešimt penkių Klaipėdos ugdymo įstaigų susibūrimu prekybos centre „Akropolis“ išreiškė savo požiūrį į gerumą, draugiškumą, pagarbų bendravimą be patyčių.

Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“.

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!