Plungės kultūros centre vyks tarptautinis liaudiškų šokių ir muzikos festivalis

 (2)
Kovo 11 d. 15 val. Plungės kultūros centras kviečia į prasminga tradicija tapusį tarptautinį liaudiškų šokių ir muzikos festivalį „Kovo 11-osios vaikai“. Festivalis plungiškius ir miesto svečius kviečia jau dešimtąjį kartą.
© DELFI (E.Digrytės nuotr.)

Šiuo renginiu yra, buvo ir bus siekiama užtikrinti liaudiškų šokių sklaidą, populiarinimą, suvienijant geriausius respublikos ir kitų šalių vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvus, siekiama prisidėti prie vaikų ir jaunimo pilietiškumo, patriotizmo ugdymo.

Jau dešimtą kartą vykstančiame liaudiškų šokių ir muzikos festivalyje dalyvaus: Mažeikių choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių ansamblis „Kauškutis“, Utenos kultūros centro šokių ir dainų ansamblis „Vieversa“, šokių ansamblis „Palavnitsi“ iš Bulgarijos, Minsko moksleivių namų vaikų ir jaunimo liaudies šokių ansamblis „Čabarok“ iš Baltarusijos, Latvijos Bauskės vaikų ir jaunimo centro šokių kolektyvas „Memelite“.

Tarptautinį vaikų ir jaunimo šokių festivalį „Kovo 11-osios vaikai“ tradiciškai pradės ir pabaigs festivalio šeimininkai Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija „Mažasis Suvartukas“ bei šokių ir dainų ansamblis ,,Suvartukas“. Kviečiame į šiltą, jaukią, spalvingą šokio ir muzikos šventę kovo 11 d. Plungės kultūros centre.

Švęskime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną drauge liaudiškų šokių ir muzikos apsuptyje.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms (4)

„Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – šių žodžių skanduotė sujungė akcijos „Draugystės ABC“ renginio dalyvius. Beveik 600 moksleivių iš trisdešimt penkių Klaipėdos ugdymo įstaigų susibūrimu prekybos centre „Akropolis“ išreiškė savo požiūrį į gerumą, draugiškumą, pagarbų bendravimą be patyčių.

Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“.

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!