Linkuvoje vyks miesto šventė

Linkuvoje vyks miesto šventė
© Organizatorių nuotr.

Liepos 12 - 14 d. Pakruojo rajono Linkuvos mieste vyks garsieji Škaplierinės atlaidai ir Linkuvos miesto šventė. Tai pati didžiausia, gražiausia, iškilmingiausia, turinti labai senas tradicijas miesto šventė.

Kviečiame atvykti į Linkuvą visus kraštiečius, svečius, kam brangi ir artima Linkuva. Šią šventę norime pravesti įspūdingai, pakiliai, pradžiuginti šventės dalyvius.

Šventės dienomis vyks sporto varžybos, koncertai, konferencijos, susitikimai su kraštiečiais, amatininkų mugė, foto darbų paroda ir kiti renginiai. Šiemet Linkuva pasitinka net 513-ąsias metines.

Renginys - nemokamas.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Yra ką veikti

Rudens lygiadienį kviečia švęsti ypatingai

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 15:53
Rudens lygiadienis. Nuotrauka iš VEKC archyvo
Rudens lygiadienį – rugsėjo 19 d. (penktadienį) 20 val. – prie Karaliaus Mindaugo tilto šiemet pasitiksime ypatingai.

Žurnalistų ugdymo programa kviečia į atranką gabiausius moksleivius bei studentus

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 15:43
Programos dalyviai
Esi pasirengęs išsiskirti originaliais darbais? Suteik sau progą padirbėti su profesionalais, kurie žino, kad etiška + skaitoma= MISIJA įmanoma! Iki rugsėjo 17 dienos spėjusių užpildyti atrankos anketą bei patekusių tarp atrinktų laukia žurnalistų ugdymo programos iššūkiai.

Japonijos kultūros festivalis: nuo kalbančių robotų iki elektroninės muzikos dirbtuvių

2014 rugsėjo mėn. 11 d. 17:16
Japonijos kultūros festivalis: nuo kalbančių robotų iki elektroninės muzikos dirbtuvių
Organizatorių nuotr.
Jau šį savaitgalį vilniečius ir miesto svečius į „Litexpo“ parodų rūmus sukvies kasmetinis tradicinės ir šiuolaikinės Japonijos kultūros festivalis „nowJapan 2014“. Šeštąjį kartą vykstantis vienas spalvingiausių metų renginių šiemet žiūrovų lauks su dar įdomesne programa ir daugiau pramogų.

Gyvūnams reikia juos prižiūrinčių savanorių! (3)

2014 rugsėjo mėn. 9 d. 14:21
savanore
VšĮ „Būk mano draugas“ ieško atsakingų, gyvūnus mylinčių žmonių savanoriavimui prieglaudoje. Mums labai reikalingi pilnamečiai savanoriai.

Kviečia VI-asis Žuvienės virimo čempionatas! (1)

2014 rugsėjo mėn. 5 d. 11:57
Verdama žuvienė
Šilutės mažųjų laivų uoste (Uosto g. 9, Šilutėje) rugsėjo 6 d. vyks jau VI-asis Žuvienės virimo čempionatas. Tradicinis Žuvienės virimo čempionatas jau šeštą kartą kviečia komandas į Šilutę iš visos Lietuvos ir užsienio.