Linkuvoje vyks miesto šventė

Linkuvoje vyks miesto šventė
© Organizatorių nuotr.

Liepos 12 - 14 d. Pakruojo rajono Linkuvos mieste vyks garsieji Škaplierinės atlaidai ir Linkuvos miesto šventė. Tai pati didžiausia, gražiausia, iškilmingiausia, turinti labai senas tradicijas miesto šventė.

Kviečiame atvykti į Linkuvą visus kraštiečius, svečius, kam brangi ir artima Linkuva. Šią šventę norime pravesti įspūdingai, pakiliai, pradžiuginti šventės dalyvius.

Šventės dienomis vyks sporto varžybos, koncertai, konferencijos, susitikimai su kraštiečiais, amatininkų mugė, foto darbų paroda ir kiti renginiai. Šiemet Linkuva pasitinka net 513-ąsias metines.

Renginys - nemokamas.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Yra ką veikti

Į Kauną atvažiuoja talentų ieškotojai (2)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 13:36
O gal tai vaiduoklių medžiotojai? Į šį klausimą atsakys patys kauniečiai apsilankę kartu su rudeniu startuosiančioje naujoje „Talentų Kartos| programoje kodiniu pavadinimu 360. Kas paslėpta po šiais skaičiais, galės pasakyti tik spalio 1d. atsidūrę Kauno įgulos karininkų ramovėje.

Sakralinės muzikos melodijos virpins plungiškių ir miesto svečių širdis

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 15:06
music
Plungės kultūros centras spalio 4 d. kviečia į gražia tradicija tampančią sakralinės muzikos šventę, kuri vyks Plungės Švento Jono Krikštytojo bažnyčioje.

„Vaikų linija“ kviečia savanoriauti: mums reikia tavo ausų! (1)

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 11:44
Profile_Picture_1a
Emocinės paramos vaikams ir paaugliams tarnyba „Vaikų linija“ rugsėjo mėnesį Vilniuje bei Kaune vykdo naujų savanorių atrankas. Siūlydama vertingus beveik pusės metų trukmės mokymus, per kuriuos savanoriai įsisavina reikalingas psichologines žinias, „Vaikų linija“ kviečia visus norinčius ir galinčius padėti išklausyti vaikų ir paauglių sunkumus.

Rudens lygiadienį kviečia švęsti ypatingai

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 15:53
Rudens lygiadienis. Nuotrauka iš VEKC archyvo
Rudens lygiadienį – rugsėjo 19 d. (penktadienį) 20 val. – prie Karaliaus Mindaugo tilto šiemet pasitiksime ypatingai.

Žurnalistų ugdymo programa kviečia į atranką gabiausius moksleivius bei studentus

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 15:43
Programos dalyviai
Esi pasirengęs išsiskirti originaliais darbais? Suteik sau progą padirbėti su profesionalais, kurie žino, kad etiška + skaitoma= MISIJA įmanoma! Iki rugsėjo 17 dienos spėjusių užpildyti atrankos anketą bei patekusių tarp atrinktų laukia žurnalistų ugdymo programos iššūkiai.