Linkuvoje vyks miesto šventė

Linkuvoje vyks miesto šventė
© Organizatorių nuotr.

Liepos 12 - 14 d. Pakruojo rajono Linkuvos mieste vyks garsieji Škaplierinės atlaidai ir Linkuvos miesto šventė. Tai pati didžiausia, gražiausia, iškilmingiausia, turinti labai senas tradicijas miesto šventė.

Kviečiame atvykti į Linkuvą visus kraštiečius, svečius, kam brangi ir artima Linkuva. Šią šventę norime pravesti įspūdingai, pakiliai, pradžiuginti šventės dalyvius.

Šventės dienomis vyks sporto varžybos, koncertai, konferencijos, susitikimai su kraštiečiais, amatininkų mugė, foto darbų paroda ir kiti renginiai. Šiemet Linkuva pasitinka net 513-ąsias metines.

Renginys - nemokamas.

Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
Įvertink šį straipsnį

Yra ką veikti

Vilniuje atidarytas menų inkubatorius (1)

2015 kovo mėn. 3 d. 14:23
Vilniuje atidarytas menų inkubatorius
Organizacijos nuotr.
Kovo 2 d. Ševčenkos loftų kvartale atidarytas menų inkubatorius – Galerija555 – sukvietė kelis šimtus dalyvių – tapytojų, muzikantų, aktorių, žurnalistų. Trejus metus restauruota ir rekonstruota 170 kv. m erdvė buvusiose gamyklos patalpose nuo šiol stebins kūrybos ir muzikos vakarais, meditacijos ir jogos užsiėmimais. Čia veiks tapybos, fotografijos parodos, šiuolaikinės instaliacijos, vyks performansai.

Sostinės galerijos atidaryme – nemokama paroda ir J. Leitaitės muzikinis vakaras (1)

2015 vasario mėn. 27 d. 14:21
Ševčenkos loftų kvartale kovo 2 d., 18 val., po trejus metus trukusių rekonstrukcijų ir restauracijos darbų atidaroma netradicinė meno „Galerija555“, kurioje nuo jos veiklos pradžios, skirtingai nei daugelyje galerijų, bus laukiami visi – ir profesionalai, ir menininkai mėgėjai. Be to, 170 kv. m industrinėje erdvėje numatoma rengti kūrybos ir muzikos vakarus, meditacijos ir jogos užsiėmimus.

„Lietuvos Atgaja“ kviečia savanoriauti ir auginti kūrybinę galią

2015 vasario mėn. 23 d. 15:22
Daugiau nei dvidešimt metų veikianti kūrybinė teatrinė vaikų ir jaunimo stovykla „Lietuvos Atgaja“ šiemet vėl kviečia tapti vadovais – savanoriais. Nuolat besiplečianti savanorių bendruomenė ieško 19-25 metų jaunų žmonių, kurie pasiryžę auginti kūrybinę galią vaikų vasaros stovykloje.

Skatina pamatyti trispalvę kasdienybėje įspūdinga nuotraukų galerija! (2)

2015 vasario mėn. 10 d. 14:40
Skatina pamatyti trispalvę kasdienybėje
Organizatorių nuotr.
Vilniaus Gabijos gimnazijos mokinių savivaldos nariai jau 10 metų aktyviai organizuoja įvairias akcijas, susijusias su pilietiškumo skatinimu, bendradarbiauja su skirtingomis Vilniaus ir kitų miestų mokyklomis, o šiemet, norėdami pasveikinti Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena, sugalvojo akciją „Pamatyk trispalvę savo kasdienybėje“.

Panevėžyje – pamokos tėveliams (1)

2015 vasario mėn. 3 d. 12:21
Panevėžyje – pamokos tėveliams
Vida Press nuotr.
Pirmą kartą Panevėžyje Visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamą „Šeimų mokyklą“ skirtą, planuojantiems, besilaukiantiems ir auginantiems vaikučius, tėveliams.