Linkuvoje vyks miesto šventė

Linkuvoje vyks miesto šventė
© Organizatorių nuotr.

Liepos 12 - 14 d. Pakruojo rajono Linkuvos mieste vyks garsieji Škaplierinės atlaidai ir Linkuvos miesto šventė. Tai pati didžiausia, gražiausia, iškilmingiausia, turinti labai senas tradicijas miesto šventė.

Kviečiame atvykti į Linkuvą visus kraštiečius, svečius, kam brangi ir artima Linkuva. Šią šventę norime pravesti įspūdingai, pakiliai, pradžiuginti šventės dalyvius.

Šventės dienomis vyks sporto varžybos, koncertai, konferencijos, susitikimai su kraštiečiais, amatininkų mugė, foto darbų paroda ir kiti renginiai. Šiemet Linkuva pasitinka net 513-ąsias metines.

Renginys - nemokamas.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Yra ką veikti

Kviečia į teatralizuotą Plungės Jomarką (5)

2014 spalio mėn. 23 d. 15:41
Kviečia į teatralizuotą Plungės Jomarką
Organizatorių nuotr,
Spalio 25 dieną nuo 12 val. kviečiame į teatralizuotą didijį Plungės Jomarką Senamiesčio aikštėje. Jomarke prekiaus per 60 prekybininkų, tautodailininkų bei amatininkų, kurie atvyks iš visos Lietuvos: Kėdainių, Biržų, Kuršėnų, Jonavos, Palangos, Mažeikių, Klaipėdos, Kauno, Panevėžio, Kaišiadorių, Radviliškio ir kitų miestų.

Kodėl verta nuvažiuoti į Zarasus (6)

2014 spalio mėn. 23 d. 11:11
Besikeičiant metų laikams, keičiasi ir Zarasų krašto svečiams siūlomų pramogų ir renginių asortimentas. Nors vasara jau pasibaigė, tačiau Zarasų kraštas turi dar daug ką pasiūlyti savo lankytojui. Jei negali maudytis ežere, tai dar nereiškia, kad visi būdai turiningai ir įdomiai praleisti laiką yra išsemti!

Klaipėdos r. ieškomi savanoriai gyvūnams padėti (5)

2014 spalio mėn. 13 d. 10:15
Ieškome savanorių! Klaipėdos VšĮ „Būk mano draugas“ ieško atsakingų, gyvūnus mylinčių žmonių, savanoriavimui prieglaudoje. Mums labai reikalingi pilnamečiai savanoriai.

Kviečia į teatrą, kuriame gali dalyvauti visi

2014 spalio mėn. 2 d. 14:44
Kviečia į teatrą, kuriame gali dalyvauti visi
Organizatorių nuotr.
2014 metų spalio 03 dieną 10 val. Vilniaus Autobusų stoties laukiamojoje salėje vyks renginys – Interaktyvus viešas Forumo teatro spektaklis visuomenei – „Troškimų aikštė“.

Į Kauną atvažiuoja talentų ieškotojai (2)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 13:36
O gal tai vaiduoklių medžiotojai? Į šį klausimą atsakys patys kauniečiai apsilankę kartu su rudeniu startuosiančioje naujoje „Talentų Kartos| programoje kodiniu pavadinimu 360. Kas paslėpta po šiais skaičiais, galės pasakyti tik spalio 1d. atsidūrę Kauno įgulos karininkų ramovėje.