Lietuvos mokslų akademijoje vyks Ignalinos rajono savivaldybės diena

Spalio 18 d. 10 val. Lietuvos mokslų akademijoje (Vilnius) bus pristatomas Ignalinos kraštas, turizmo ištekliai, savivaldybės veikla, mokinių meniniai pasiekimai. Taip pat pristatoma ignaliniečių vaizduojamosios dailės ir keramikos darbų paroda. "Ignalinos diena Lietuvos mokslų akademijoje" - tai bendras savivaldybės ir mokslų akademijos renginys. Renginio išsami programa pridedama.
© A.Didžgalvio nuotr.

Renginių programa:

9.30 val. – Sutikimo kava.
10.00 val. – Lietuvos mokslų akademijos prezidento Valdemaro Razumo sveikinimas. Videofilmas „Lietuvos mokslų akademija 70“.
10.15 val. – Ignalinos rajono savivaldybės veiklos pristatymas. Ignalinos rajono savivaldybės meras Bronis Ropė.
10.30 val. – Ignalinos moksleivių išvykimas į Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Informacinių technologijų atviros prieigos centrą, bendrovės „Thermo Fisher Scientific“ Vilniaus padalinį, Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių biblioteką.
10.45 val. – Ignalinos rajonas istorijos vingiuose. Ignalinos gimnazijos istorijos mokytoja metodininkė Vida Stundžiaitė.
11.15 val. – Ignalinos rajonas Lietuvos regioninės politikos kontekste.  Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Regioninės politikos departamento Regioninës politikos strateginio koordinavimo skyriaus vedėjas Gediminas Česonis.
11.30 val. – Žmogiškųjų išteklių socialinė raida, galimybės ir perspektyvos Ignalinos rajone. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ES Struktūrinės paramos departamento Struktūrinės paramos valdymo skyriaus vedėjas Artūras Bytautas.
12.00 val. – Avininkystė ir jos perspektyvos Lietuvoje. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Gyvulininkystės instituto Gyvūnų genetikos ir veisimo skyriaus vedėja dr. Birutė Zapasnikienė.
12.15 val. – Ignalinos rajono turizmo ištekliai.
VšĮIgnalinos rajono turizmo informacijos centro direktorius Edmundas Kilkus.
12.30 val. – Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos koncertas.
13.00 val. – Pietūs.

Visi susidomėjusieji laukiami spalio 18 d. (penktadienį) Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino pr. 3, Vilnius)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!

Atidarytas Šimšės kalėdinis miestelis!

Gruodžio 8 d. šiauliečius Buitinių paslaugų skyrius ir Šimšės bendruomenė sukvietė į kalėdinio Šimšės miestelio atidarymo šventę. Renginys organizuojamas jau antrus metus ir tampa tradiciniu. Šiais metais prie renginio organizavimo aktyviai prisijungė visa Šimšės bendruomenė.

Lietuvoje – nemokami vieno seniausių JAV chorų pasirodymai

Laiko patikrinti balsai iš JAV atvyksta į Lietuvą! „Džiaugiuosi, kad Vilniaus ir Kauno klausytojai turės progą išgirsti tokio lygio chorą. „Handel society“ puoselėja gilias tradicijas: vien faktas, kad Darthmouth universiteto bendruomenė yra seniausia visoje Amerikoje, puoselėjanti chorinio dainavimo meistriškumą, – klausytojams jau yra neginčijamas kokybės garantas“, – pasakoja nemokamo koncerto organizatorė Rūta Dambytė.