Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba

 (4)
Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba
© Organizatorių nuotr.

Startuoja projektas „neBrisius.lt“, ir Tu gali būti jo dalimi! VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto idėja užsikrėtė nuo Amerikoje vykusio „Why We Rescue“ ir, gavę idėjos autorių leidimą bei palaikymą, pradeda analogišką ilgalaikį projektą Lietuvoje. Projekto metu bus fotografuojami žmonės su augintiniais, priglaustais iš prieglaudų ar gatvės, talpinamos jų laimingos istorijos, kurios, tikimės, užkrės vis daugiau ir daugiau žmonių!

Beje, tapti projekto partneriais siūlyta ir gyvūnų globos prieglaudoms, tačiau joms gerosios praktikos sklaida nepasirodė svarbi.

Norinčius tapti projekto dalimi – pasidalinti istorija apie pasikeitusį gyvūnų gyvenimą patekus į Jūsų namus – prašome užpildyti anketą, ir mes su Jumis susisieksime.
Laimingų istorijų dalyviai (šeimininkai su augintiniais) bus fotografuojami penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Mažeikiuose.

Taip pat prašome atsiliepti fotografus ir žmones iš kitų miestų, norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto įgyvendinimo – fotografuoti arba padėti rengiant fotosesijas.

Prisijunk prie projektoneBrisius.lt“! Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el. paštu info@ggi.lt.

www.DELFI.lt
Įvertink šį straipsnį
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Yra ką veikti

Vyks masinis vėžių gaudymas (12)

2014 liepos mėn. 21 d. 13:25
Vyks masinis vėžių gaudymas
DELFI skaitytojo nuotr.
Jau trečią kartą gaudysim ir valgysim rainuotuosius vėžius! Ar jų dar liko Balsio ežere, Verkių regioniniame parke?

Šv. Jonų bažnyčią pripildys simfoninės muzikos skambesys (2)

2014 liepos mėn. 18 d. 11:10
Akimirka iš koncerto
Organizatorių nuotr.
Pirmadienį, liepos 21 d., 18.00 val., Vilniaus universiteto šv. Jonų bažnyčioje skambės A. Dvoržako, V. A. Mocarto, J. Štrauso ir kitų iškilių muzikos pasaulio asmenybių muzika. Ją dovanos Saksonijos simfoninis orkestras, kuriam diriguoja Andreas‘as Grohmann‘as.

„Kviečia Joniškėlio respublika“ – gyvų įspūdžių festivalis (17)

2014 liepos mėn. 16 d. 17:24
„Kviečia Joniškėlio respublika“ – gyvų įspūdžių festivalis
Organizatorių nuotr.
Gyvosios karo istorijos ir muzikos festivalis „Kviečia Joniškėlio respublika“ liepos 18-19 dienomis kviesiantis susipažinti su nedideliu, bet turtingu šiaurinės Lietuvos miestu Joniškėliu ir turtinga jo istorija, svečius stebins pramogų gausa ir gera muzika nuostabaus grožio dvaro bei jo parko apsuptyje.

Abromiškėse vyks Oršos mūšio 500-osioms metinėms paminėti skirti renginiai (3)

2014 liepos mėn. 11 d. 12:30
Abromiškėse vyks Oršos mūšio 500-osioms metinėms paminėti skirti renginiai
Organizatorių nuotr.
Liepos 18-19 dienomis Abromiškių kaime (Elektrėnų savivaldybė) vyks renginys, skirtas Oršos mūšio 500-osioms metinėms paminėti ir Didžiosios kovos apygardos partizanų ir pagerbimui. Taip pat vyks žygis „Žalio velnio takais“.

Telšiai visą vasarą juda energingos Zumbos ritmu! (4)

2014 liepos mėn. 11 d. 14:36
Telšiai visą vasarą juda energingos Zumbos ritmu!
Vis daugiau Telšių miesto gyventojų laisvalaikį mieliau leidžia aktyviai sportuodami ir pramogaudami gamtoje. Įvairias sveikatingumo treniruotes gryname ore jau senai praktikuoja didžiųjų Lietuvos miestų gyventojai.