Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba

 (4)
Startuoja projektas „neBrisius.lt“, ir Tu gali būti jo dalimi! VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto idėja užsikrėtė nuo Amerikoje vykusio „Why We Rescue“ ir, gavę idėjos autorių leidimą bei palaikymą, pradeda analogišką ilgalaikį projektą Lietuvoje. Projekto metu bus fotografuojami žmonės su augintiniais, priglaustais iš prieglaudų ar gatvės, talpinamos jų laimingos istorijos, kurios, tikimės, užkrės vis daugiau ir daugiau žmonių!
Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba
© Organizatorių nuotr.

Beje, tapti projekto partneriais siūlyta ir gyvūnų globos prieglaudoms, tačiau joms gerosios praktikos sklaida nepasirodė svarbi.

Norinčius tapti projekto dalimi – pasidalinti istorija apie pasikeitusį gyvūnų gyvenimą patekus į Jūsų namus – prašome užpildyti anketą, ir mes su Jumis susisieksime.
Laimingų istorijų dalyviai (šeimininkai su augintiniais) bus fotografuojami penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Mažeikiuose.

Taip pat prašome atsiliepti fotografus ir žmones iš kitų miestų, norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto įgyvendinimo – fotografuoti arba padėti rengiant fotosesijas.

Prisijunk prie projektoneBrisius.lt“! Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el. paštu info@ggi.lt.

www.DELFI.lt
Įvertink šį straipsnį
Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Yra ką veikti

Kviečia į velykinę mugę gyvūnams paremti (11)

Visi gatvėse pastebime beglobius gyvūnus, dažniausiai juos matome dar sveikus, dažnai netgi gražius ir, atrodo, kokia čia bėda – per amžius gyvūnai gyveno lauke ir nieko jiems nenutiko.

Vilniaus rotušėje – Europos kūrybiškumo dienos renginiai

Kovo 19 d. 18 val., Vilniaus rotušėje šurmuliuos Europos kūrybiškumo dienos renginiai, į kuriuos šiemet įsitraukė rekordinis skaičius moksleivių ir netgi darželinukų – per 1000.

Pasakė, kur Lietuvoje kviečiama stėbėti Saulės užtemimą

Kovo 20 d. tarp 11 ir 13 valandos Lietuvoje bus galima stebėti dalinį Saulės užtemimą, kurio metu mėnulis uždengs apie 75 proc. Saulės disko. Astronomijos mėgėjų klubas „Albireo“ kviečia didžiųjų miestų gyventojus bei svečius stebėti šį reiškinį pro specialius teleskopus.

Filosofijos fakultete vėl vyksta „Fiesta Personӕ“ (1)

Kovo 16-20 d. Vilniaus Universiteto (VU) fakultetų dienas tradiciškai pradeda Filosofijos fakulteto šventė „Fiesta Personæ“ (lot. „žmogaus šventė“). „Fiesta Personæ‘15“ pasitiks dar įvairesniais renginiais bei išsiskirs tradicijų ir naujovių sinteze.

Plungės kultūros centre vyks tarptautinis liaudiškų šokių ir muzikos festivalis (2)

Kovo 11 d. 15 val. Plungės kultūros centras kviečia į prasminga tradicija tapusį tarptautinį liaudiškų šokių ir muzikos festivalį „Kovo 11-osios vaikai“. Festivalis plungiškius ir miesto svečius kviečia jau dešimtąjį kartą.