Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba

 (4)
Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba
© Organizatorių nuotr.

Startuoja projektas „neBrisius.lt“, ir Tu gali būti jo dalimi! VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto idėja užsikrėtė nuo Amerikoje vykusio „Why We Rescue“ ir, gavę idėjos autorių leidimą bei palaikymą, pradeda analogišką ilgalaikį projektą Lietuvoje. Projekto metu bus fotografuojami žmonės su augintiniais, priglaustais iš prieglaudų ar gatvės, talpinamos jų laimingos istorijos, kurios, tikimės, užkrės vis daugiau ir daugiau žmonių!

Beje, tapti projekto partneriais siūlyta ir gyvūnų globos prieglaudoms, tačiau joms gerosios praktikos sklaida nepasirodė svarbi.

Norinčius tapti projekto dalimi – pasidalinti istorija apie pasikeitusį gyvūnų gyvenimą patekus į Jūsų namus – prašome užpildyti anketą, ir mes su Jumis susisieksime.
Laimingų istorijų dalyviai (šeimininkai su augintiniais) bus fotografuojami penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Mažeikiuose.

Taip pat prašome atsiliepti fotografus ir žmones iš kitų miestų, norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto įgyvendinimo – fotografuoti arba padėti rengiant fotosesijas.

Prisijunk prie projektoneBrisius.lt“! Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el. paštu info@ggi.lt.

www.DELFI.lt
Įvertink šį straipsnį
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Yra ką veikti

Įsibėgėja registracija į pirmąjį Jaunųjų žurnalistų festivalį „Dramblys 2014” (3)

2014 rugpjūčio mėn. 11 d. 15:41
Rugpjūčio 22-24 dienomis į pirmąjį jaunųjų žurnalistų festivalį „Dramblys 2014” Palangoje suvažiuos raštingiausias ir gabiausias šalies jaunimas, pasirengęs tapti etiškos ir atsakingos žurnalistikos puoselėtojais.

Kviečia į vandens mūšį sostinėje (8)

2014 rugpjūčio mėn. 4 d. 10:38
Kviečia į vandens mūšį sostinėje
Organizatorių nuotr.
Kviečiame visus į vandens mūšį rugpjūčio 4 dieną 18.30 val.

Palangoje vyks pirmasis Jaunųjų žurnalistų festivalis „Dramblys 2014” (3)

2014 liepos mėn. 29 d. 13:27
Palangoje vyks pirmasis Jaunųjų žurnalistų festivalis „Dramblys 2014”
Organizatorių nuotr.
Iniciatyvinė palangiškių jaunimo grupė užsimojo kurortą paversti ne tik vasaros, bet ir jaunųjų žurnalistų sostine. Rugpjūčio 22-24 d. stovyklavietėje „Trikampis” susirinks šimtas raštingiausių Lietuvos moksleivių, norinčių tapti garbingos, etiškos ir atsakingos žurnalistikos puoselėtojais.

Vyks masinis vėžių gaudymas (12)

2014 liepos mėn. 21 d. 13:25
Vyks masinis vėžių gaudymas
DELFI skaitytojo nuotr.
Jau trečią kartą gaudysim ir valgysim rainuotuosius vėžius! Ar jų dar liko Balsio ežere, Verkių regioniniame parke?

Šv. Jonų bažnyčią pripildys simfoninės muzikos skambesys (2)

2014 liepos mėn. 18 d. 11:10
Akimirka iš koncerto
Organizatorių nuotr.
Pirmadienį, liepos 21 d., 18.00 val., Vilniaus universiteto šv. Jonų bažnyčioje skambės A. Dvoržako, V. A. Mocarto, J. Štrauso ir kitų iškilių muzikos pasaulio asmenybių muzika. Ją dovanos Saksonijos simfoninis orkestras, kuriam diriguoja Andreas‘as Grohmann‘as.