Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba

 (4)
Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba
© Organizatorių nuotr.

Startuoja projektas „neBrisius.lt“, ir Tu gali būti jo dalimi! VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto idėja užsikrėtė nuo Amerikoje vykusio „Why We Rescue“ ir, gavę idėjos autorių leidimą bei palaikymą, pradeda analogišką ilgalaikį projektą Lietuvoje. Projekto metu bus fotografuojami žmonės su augintiniais, priglaustais iš prieglaudų ar gatvės, talpinamos jų laimingos istorijos, kurios, tikimės, užkrės vis daugiau ir daugiau žmonių!

Beje, tapti projekto partneriais siūlyta ir gyvūnų globos prieglaudoms, tačiau joms gerosios praktikos sklaida nepasirodė svarbi.

Norinčius tapti projekto dalimi – pasidalinti istorija apie pasikeitusį gyvūnų gyvenimą patekus į Jūsų namus – prašome užpildyti anketą, ir mes su Jumis susisieksime.
Laimingų istorijų dalyviai (šeimininkai su augintiniais) bus fotografuojami penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Mažeikiuose.

Taip pat prašome atsiliepti fotografus ir žmones iš kitų miestų, norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto įgyvendinimo – fotografuoti arba padėti rengiant fotosesijas.

Prisijunk prie projektoneBrisius.lt“! Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el. paštu info@ggi.lt.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Yra ką veikti

Klaipėdos r. ieškomi savanoriai gyvūnams padėti (5)

2014 spalio mėn. 13 d. 10:15
Ieškome savanorių! Klaipėdos VšĮ „Būk mano draugas“ ieško atsakingų, gyvūnus mylinčių žmonių, savanoriavimui prieglaudoje. Mums labai reikalingi pilnamečiai savanoriai.

Kviečia į teatrą, kuriame gali dalyvauti visi

2014 spalio mėn. 2 d. 14:44
Kviečia į teatrą, kuriame gali dalyvauti visi
Organizatorių nuotr.
2014 metų spalio 03 dieną 10 val. Vilniaus Autobusų stoties laukiamojoje salėje vyks renginys – Interaktyvus viešas Forumo teatro spektaklis visuomenei – „Troškimų aikštė“.

Į Kauną atvažiuoja talentų ieškotojai (2)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 13:36
O gal tai vaiduoklių medžiotojai? Į šį klausimą atsakys patys kauniečiai apsilankę kartu su rudeniu startuosiančioje naujoje „Talentų Kartos| programoje kodiniu pavadinimu 360. Kas paslėpta po šiais skaičiais, galės pasakyti tik spalio 1d. atsidūrę Kauno įgulos karininkų ramovėje.

Sakralinės muzikos melodijos virpins plungiškių ir miesto svečių širdis

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 15:06
Plungės kultūros centras spalio 4 d. kviečia į gražia tradicija tampančią sakralinės muzikos šventę, kuri vyks Plungės Švento Jono Krikštytojo bažnyčioje.

„Vaikų linija“ kviečia savanoriauti: mums reikia tavo ausų! (1)

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 11:44
Emocinės paramos vaikams ir paaugliams tarnyba „Vaikų linija“ rugsėjo mėnesį Vilniuje bei Kaune vykdo naujų savanorių atrankas. Siūlydama vertingus beveik pusės metų trukmės mokymus, per kuriuos savanoriai įsisavina reikalingas psichologines žinias, „Vaikų linija“ kviečia visus norinčius ir galinčius padėti išklausyti vaikų ir paauglių sunkumus.