Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba

 (4)
Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba
© Organizatorių nuotr.

Startuoja projektas „neBrisius.lt“, ir Tu gali būti jo dalimi! VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto idėja užsikrėtė nuo Amerikoje vykusio „Why We Rescue“ ir, gavę idėjos autorių leidimą bei palaikymą, pradeda analogišką ilgalaikį projektą Lietuvoje. Projekto metu bus fotografuojami žmonės su augintiniais, priglaustais iš prieglaudų ar gatvės, talpinamos jų laimingos istorijos, kurios, tikimės, užkrės vis daugiau ir daugiau žmonių!

Beje, tapti projekto partneriais siūlyta ir gyvūnų globos prieglaudoms, tačiau joms gerosios praktikos sklaida nepasirodė svarbi.

Norinčius tapti projekto dalimi – pasidalinti istorija apie pasikeitusį gyvūnų gyvenimą patekus į Jūsų namus – prašome užpildyti anketą, ir mes su Jumis susisieksime.
Laimingų istorijų dalyviai (šeimininkai su augintiniais) bus fotografuojami penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Mažeikiuose.

Taip pat prašome atsiliepti fotografus ir žmones iš kitų miestų, norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto įgyvendinimo – fotografuoti arba padėti rengiant fotosesijas.

Prisijunk prie projektoneBrisius.lt“! Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el. paštu info@ggi.lt.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Yra ką veikti

Rudens lygiadienį kviečia švęsti ypatingai

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 15:53
Rudens lygiadienis. Nuotrauka iš VEKC archyvo
Rudens lygiadienį – rugsėjo 19 d. (penktadienį) 20 val. – prie Karaliaus Mindaugo tilto šiemet pasitiksime ypatingai.

Žurnalistų ugdymo programa kviečia į atranką gabiausius moksleivius bei studentus

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 15:43
Programos dalyviai
Esi pasirengęs išsiskirti originaliais darbais? Suteik sau progą padirbėti su profesionalais, kurie žino, kad etiška + skaitoma= MISIJA įmanoma! Iki rugsėjo 17 dienos spėjusių užpildyti atrankos anketą bei patekusių tarp atrinktų laukia žurnalistų ugdymo programos iššūkiai.

Japonijos kultūros festivalis: nuo kalbančių robotų iki elektroninės muzikos dirbtuvių

2014 rugsėjo mėn. 11 d. 17:16
Japonijos kultūros festivalis: nuo kalbančių robotų iki elektroninės muzikos dirbtuvių
Organizatorių nuotr.
Jau šį savaitgalį vilniečius ir miesto svečius į „Litexpo“ parodų rūmus sukvies kasmetinis tradicinės ir šiuolaikinės Japonijos kultūros festivalis „nowJapan 2014“. Šeštąjį kartą vykstantis vienas spalvingiausių metų renginių šiemet žiūrovų lauks su dar įdomesne programa ir daugiau pramogų.

Gyvūnams reikia juos prižiūrinčių savanorių! (3)

2014 rugsėjo mėn. 9 d. 14:21
savanore
VšĮ „Būk mano draugas“ ieško atsakingų, gyvūnus mylinčių žmonių savanoriavimui prieglaudoje. Mums labai reikalingi pilnamečiai savanoriai.

Kviečia VI-asis Žuvienės virimo čempionatas! (1)

2014 rugsėjo mėn. 5 d. 11:57
Verdama žuvienė
Šilutės mažųjų laivų uoste (Uosto g. 9, Šilutėje) rugsėjo 6 d. vyks jau VI-asis Žuvienės virimo čempionatas. Tradicinis Žuvienės virimo čempionatas jau šeštą kartą kviečia komandas į Šilutę iš visos Lietuvos ir užsienio.