Kviečia į vandens mūšį sostinėje

 (8)
Kviečiame visus į vandens mūšį rugpjūčio 4 dieną 18.30 val.
© Organizatorių nuotr.

Vieta: pieva tarp Neries krantinės ir straigtasparnių aikštelės priešais Nacionalinę dailės galeriją

Vandens mūšis – smagus nemokamas renginys. Visi susirinkę bus padalinti į dvi komandas (raudonųjų ir žaliųjų) bei kariaus vieni prieš kitus. Mūšio tikslas- nepalikti nei vieno sauso priešininkų komandos nario. 

Dalyvauti gali visi dideli ir maži, norintys karštą vasaros dieną, atsigaivinti, taškytis, susirasti naujų draugų, juoktis ir smagiai praleisti laiką.

Vandens mūšio amunicija:
• Plastikiniai kibirai (kibiriukai);
• Plastikiniai buteliai;
• Vandens balionėliai;
• Vandens šautuvai;
• Įvairiausios fantazijos vandens patrankos.

Aprangos kodas: nesvarbu kaip apsirengsi, tačiau aprangoje turėtų būti raudonos arba žalios spalvos akcentas. Marškinėliai, kepuraitė, skara ir tt. Pagal spalvą susiskirstysime į komandas ir taip atskirsime „priešus“ nuo draugų.

Vandens atsinešti nereikia, jo atsargas pasipildysime iš Neries. Vieta sąmoningai parinkta tokia, kur nėra aukštos krantinės.

Nepatariame turėti mobiliųjų telefonų, MP3 grotuvų, automobilių signalizacijos pultelių ar kito turto, kuriam gali pakenkti vanduo.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms (4)

„Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – šių žodžių skanduotė sujungė akcijos „Draugystės ABC“ renginio dalyvius. Beveik 600 moksleivių iš trisdešimt penkių Klaipėdos ugdymo įstaigų susibūrimu prekybos centre „Akropolis“ išreiškė savo požiūrį į gerumą, draugiškumą, pagarbų bendravimą be patyčių.

Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“.

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!