Filosofijos fakultete vėl vyksta „Fiesta Personӕ“

 (1)
Kovo 16-20 d. Vilniaus Universiteto (VU) fakultetų dienas tradiciškai pradeda Filosofijos fakulteto šventė „Fiesta Personæ“ (lot. „žmogaus šventė“). „Fiesta Personæ‘15“ pasitiks dar įvairesniais renginiais bei išsiskirs tradicijų ir naujovių sinteze.
Filosofijos fakulteto dienos

Vienu iš šventės akcentų tradiciškai taps „Bard‘akas“ – akustinės muzikos koncertas, suvienijantis kiekvieną muzikos mėgėją – nuo fakultete gitara brazdinančių studentų, iki profesionalių bardų. Kovo 20 d. vyksiančiame dainuojamosios poezijos vakare klausytojų ausis džiugins ne tik būrys atlikėjų iš VU Filosofijos fakulteto, bet ir daugumai žinomas Žilvinas Ališauskas, Andrius Kaniava, Saulius Bareikis ir grupės „Atika“ lyderis Dainius Žvirblis. Visiems pažįstamas renginys vyks naujoje erdvėje – senovine dvasia dvelkiančiame muzikiniame teatre „New York“, Vilniuje.

„Fiesta Personæ‘15“ nestokos ir naujovių. Savo knygomis ir rankdarbiais kovo 19 d. dalinsimės pirmą kartą Filosofijos fakultete vyksiančiame Bursturgyje. Akis paganyti kvies teminis kino vakaras, kuriame ne tik žiūrėsime kontraversišką filmą, bet ir apie jį diskutuosime su sociologu Gyčiu Valatka. Taip pat stebėsime V. Juraičio parodą „Vilniaus Universiteto studentų bendrabučio gyventojai (1974-1976m.)“. Socionomai rengs diskusija apie orumą ,,Ar tau viskas ORE?“. O socialinės politikos diskusija palies vieną aktualiausių šių dienų temų „Šeimos politika: progresas ar regresas?“.

Daugiau informacijos apie kitus „Fiesta Personæ‘15“ renginius galima rasti renginio tinklapyje arba puslapyje „Facebook“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms (4)

„Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – šių žodžių skanduotė sujungė akcijos „Draugystės ABC“ renginio dalyvius. Beveik 600 moksleivių iš trisdešimt penkių Klaipėdos ugdymo įstaigų susibūrimu prekybos centre „Akropolis“ išreiškė savo požiūrį į gerumą, draugiškumą, pagarbų bendravimą be patyčių.

Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“.

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!