Arkangelas Rapolas „sukvies“ motociklininkus į žygį

 (1)
Rugsėjo 29 d., sekmadienį, švenčiant arkangelas Rapolo – keliautojų globėjo dieną, bus organizuojamas motociklininkų žygis iš Vilniaus į Birštoną. Jame kviečiami dalyvauti visi norintys. Motociklininkai 9 val. ryto turėtų atvykti prie Vilniaus Kelių Policijos (Giraitės g. 3) ir jungtis į motociklininkų koloną.
© Organizatorių archyvo nuotr.

Renginį globoja ir jame aktyviai dalyvauja Lietuvos Kelių policija. Žygio idėja - atkreipti keliaujančiųjų dėmesį į tai, kaip svarbu nelikti abejingu ugdant atsakomybę, dėmesingumą, tarpusavio pagarbą – kultūrą keliuose. Keliuose žūsta nemažiau nei karuose - jokios policijos pajėgos neapsaugos mūsų nuo mūsų pačių, nesugebės pažaboti apmaudžių nelaimių keliuose, jei saugumas netaps mūsų visų rūpesčiu.
 
Nuvykus į Birštoną, 12 val. mieste bus aukojamos šv.Mišios už keliautojus, o po pamaldų bus šventinami motociklai. Po to Birštono miestas kvies visus dalyvius vaišintis saugaus eismo koše, išvirta iš karo kirvio keliuose, ir atsigaivinti saugiu gėrimu vairuojant - „Vytautu“. Renginio metu skambės gyva muzika, vyks saugūs gatvės šokiai ir daug kitų atrakcijų.
 
Gyvenimo šventę kuriame patys, tad visus kviečiame aktyviai dalyvauti. Drauge mes galime daugiau.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!

Atidarytas Šimšės kalėdinis miestelis!

Gruodžio 8 d. šiauliečius Buitinių paslaugų skyrius ir Šimšės bendruomenė sukvietė į kalėdinio Šimšės miestelio atidarymo šventę. Renginys organizuojamas jau antrus metus ir tampa tradiciniu. Šiais metais prie renginio organizavimo aktyviai prisijungė visa Šimšės bendruomenė.

Lietuvoje – nemokami vieno seniausių JAV chorų pasirodymai

Laiko patikrinti balsai iš JAV atvyksta į Lietuvą! „Džiaugiuosi, kad Vilniaus ir Kauno klausytojai turės progą išgirsti tokio lygio chorą. „Handel society“ puoselėja gilias tradicijas: vien faktas, kad Darthmouth universiteto bendruomenė yra seniausia visoje Amerikoje, puoselėjanti chorinio dainavimo meistriškumą, – klausytojams jau yra neginčijamas kokybės garantas“, – pasakoja nemokamo koncerto organizatorė Rūta Dambytė.

Šiauliuose – egzotinių gyvūnų paroda

Spalio 15–16 dienomis prekybos centre „Saulės miestas“ Šiauliuose vyks dar nematytų egzotinių gyvūnų paroda. Susidomėję, kviečiame ateiti ir ne tik iš arti pamatyti, bet ir daugiau apie juos sužinoti. Renginys – nemokamas.