Arkangelas Rapolas „sukvies“ motociklininkus į žygį

 (1)
Rugsėjo 29 d., sekmadienį, švenčiant arkangelas Rapolo – keliautojų globėjo dieną, bus organizuojamas motociklininkų žygis iš Vilniaus į Birštoną. Jame kviečiami dalyvauti visi norintys. Motociklininkai 9 val. ryto turėtų atvykti prie Vilniaus Kelių Policijos (Giraitės g. 3) ir jungtis į motociklininkų koloną.
© Organizatorių archyvas

Renginį globoja ir jame aktyviai dalyvauja Lietuvos Kelių policija. Žygio idėja - atkreipti keliaujančiųjų dėmesį į tai, kaip svarbu nelikti abejingu ugdant atsakomybę, dėmesingumą, tarpusavio pagarbą – kultūrą keliuose. Keliuose žūsta nemažiau nei karuose - jokios policijos pajėgos neapsaugos mūsų nuo mūsų pačių, nesugebės pažaboti apmaudžių nelaimių keliuose, jei saugumas netaps mūsų visų rūpesčiu.
 
Nuvykus į Birštoną, 12 val. mieste bus aukojamos šv.Mišios už keliautojus, o po pamaldų bus šventinami motociklai. Po to Birštono miestas kvies visus dalyvius vaišintis saugaus eismo koše, išvirta iš karo kirvio keliuose, ir atsigaivinti saugiu gėrimu vairuojant - „Vytautu“. Renginio metu skambės gyva muzika, vyks saugūs gatvės šokiai ir daug kitų atrakcijų.
 
Gyvenimo šventę kuriame patys, tad visus kviečiame aktyviai dalyvauti. Drauge mes galime daugiau.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms (4)

„Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – šių žodžių skanduotė sujungė akcijos „Draugystės ABC“ renginio dalyvius. Beveik 600 moksleivių iš trisdešimt penkių Klaipėdos ugdymo įstaigų susibūrimu prekybos centre „Akropolis“ išreiškė savo požiūrį į gerumą, draugiškumą, pagarbų bendravimą be patyčių.

Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“.

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!