Yra ką veikti

Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms (4)

2017 balandžio mėn. 27 d. 17:07
Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms
Organizatoriai
„Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – šių žodžių skanduotė sujungė akcijos „Draugystės ABC“ renginio dalyvius. Beveik 600 moksleivių iš trisdešimt penkių Klaipėdos ugdymo įstaigų susibūrimu prekybos centre „Akropolis“ išreiškė savo požiūrį į gerumą, draugiškumą, pagarbų bendravimą be patyčių.

Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

2017 balandžio mėn. 25 d. 12:44
Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“
Organizatoriai
Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“.

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

2017 kovo mėn. 21 d. 13:58
Kaune – verslaus jaunimo mugė
Organizatorių nuotr.
Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

2017 sausio mėn. 9 d. 15:26
Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

2016 gruodžio mėn. 20 d. 11:18
Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija
Organizatorių nuotr.
Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!

Atidarytas Šimšės kalėdinis miestelis!

2016 gruodžio mėn. 9 d. 10:35
Atidarytas Šimšės kalėdinis miestelis!
Organizatorių nuotr.
Gruodžio 8 d. šiauliečius Buitinių paslaugų skyrius ir Šimšės bendruomenė sukvietė į kalėdinio Šimšės miestelio atidarymo šventę. Renginys organizuojamas jau antrus metus ir tampa tradiciniu. Šiais metais prie renginio organizavimo aktyviai prisijungė visa Šimšės bendruomenė.

Lietuvoje – nemokami vieno seniausių JAV chorų pasirodymai

2016 gruodžio mėn. 5 d. 14:27
Lietuvoje – nemokami vieno seniausių JAV chorų pasirodymai
Organizatorių nuotr.
Laiko patikrinti balsai iš JAV atvyksta į Lietuvą! „Džiaugiuosi, kad Vilniaus ir Kauno klausytojai turės progą išgirsti tokio lygio chorą. „Handel society“ puoselėja gilias tradicijas: vien faktas, kad Darthmouth universiteto bendruomenė yra seniausia visoje Amerikoje, puoselėjanti chorinio dainavimo meistriškumą, – klausytojams jau yra neginčijamas kokybės garantas“, – pasakoja nemokamo koncerto organizatorė Rūta Dambytė.

Šiauliuose – egzotinių gyvūnų paroda

2016 spalio mėn. 15 d. 11:26
Šiauliuose – egzotinių gyvūnų paroda
Organizatorių nuotr.
Spalio 15–16 dienomis prekybos centre „Saulės miestas“ Šiauliuose vyks dar nematytų egzotinių gyvūnų paroda. Susidomėję, kviečiame ateiti ir ne tik iš arti pamatyti, bet ir daugiau apie juos sužinoti. Renginys – nemokamas.

Paskutinį rugsėjo sekmadienį – galimybė pasimokyti gestų kalbos

2016 rugsėjo mėn. 22 d. 10:46
Paskutinį rugsėjo sekmadienį – galimybė pasimokyti gestų kalbos
youtube.com
Paskutinį rugsėjo sekmadienį švenčiama Pasaulinė kurčiųjų diena. Lietuvos kurčiųjų draugija organizuoja daug renginių, bet kad šventė būtų dar įvairesnė ir spalvingesnė, savo idėją „Gestai prie kavos“ įgyvendina ir dvi girdinčiosios – Dovilė Baliukevičienė ir Liuda Tuomaitė.

Šiaulių arenoje – nemokamas renginys jaunimui

2016 rugsėjo mėn. 6 d. 15:32
Šiaulių arenoje – nemokamas renginys jaunimui
Organizatorių nuotr.
„Pamatyk, išbandyk, įsitrauk“ – su tokiu šūkiu jau rugsėjo 8 -ą dieną Šiaulių arenoje ir jos prieigose trečiąjį kartą startuos sulig kiekvienais metais augantis projektas paroda „Ką veiki? 2016“, rašoma pranešime spaudai.

Šeštadienį kviečia žiūrėti Pasaulio jaunimo dienų transliaciją (1)

2016 liepos mėn. 29 d. 15:31
Prisijunkite prie bendros maldos jau liepos 30-31 dienomis Vilniaus Šv. arkangelo Rapolo bažnyčios teritorijoje. Po aktyvios integracijos, bendrų pietų, tiesioginės transliacijos iš Krokuvos bei koncerto, Šv. arkangelo Rapolo bažnyčioje prasidės visą naktį trunkantis budėjimas bei Švenčiausiojo Sakramento Adoracija. Saulei tekant mūsų budėjimą baigsime Šv. Mišiomis.

Plungės kultūros centre – jubiliejinis tarptautinis teatrų festivalis

2016 gegužės mėn. 3 d. 10:28
Gegužės 5 – 8 dienomis Plungės kultūros centre vyks X-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis-kūrybinė laboratorija „Mažoji Melpomenė“. Tai – vienas didžiausių teatrinių projektų ne tik Plungėje, bet ir visoje Lietuvoje, šis festivalis Lietuvos Respublikos kultūros ministro įsakymu nuo 2014-ųjų metų yra paskelbtas šalies prioritetiniu renginiu.

2016-aisiais – renginiai poetui Pranui Vaičaičiui prisiminti (3)

2016 balandžio mėn. 6 d. 14:30
Šakių rajono savivaldybė, atsižvelgdama į tai, kad 2016 metais sukanka 140 metų nuo poeto Prano Vaičaičio gimimo, šiuos metus paskelbė poeto Prano Vaičaičio metais ir kviečia dalyvauti įvairiuose renginiuose.

Kaziuko mugėje suksis „Palankaus vėjo malūnėliai“

2016 kovo mėn. 2 d. 11:11
Kaziuko mugėje suksis „Palankaus vėjo malūnėliai“
Organizatorių nuotr.
Septintus metus Kaziuko mugėje suksis vėjo malūnėliai, kviesdami sklaidyti debesis ir siųsti palankų vėją vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

„Kaimo grandinė“ kviečia savanoriauti mylinčius gyvūnus

2015 lapkričio mėn. 17 d. 16:40
VŠĮ „Kaimo grandinė“ – tai nedidelė, Vilniuje veiklą vykdanti, prieglaudos neturinti, finansiniu skaidrumu ir atvirumu paremta benamių gyvūnų globos organizacija, kuri pagal galimybes yra pasirengusi padėti visiems, norintiems spręsti benamių gyvūnų problemas.

Sostinėje – portretinių kompozicijų paroda „Gyvenimo spalvos ir atsakymai“

2015 lapkričio mėn. 2 d. 15:27
Sostinėje – portretinių kompozicijų paroda „Gyvenimo spalvos ir atsakymai“
Organizatorių nuotr.
Lapkričio 4 d., 18 val., „Galerijoje555” tapytoja portretistė Grytė Pintukaitė, ką tik grįžusi iš Pekino tarptautinės meno bienalės, atidaro 30-ąją portretinių kompozicijų parodą „Gyvenimo spalvos ir atsakymai“.

Vilniuje – inovatyvios tekstilės ir tapybos darbų paroda „Linomagija I“ (4)

2015 lapkričio mėn. 8 d. 11:22
Spalio pabaigoje B.Grincevičiūtės memorialiniame bute-muziejuje „Beatričės namai“ atidaryta Kauno technologijos universiteto mokslininkės ir VTDKO dėstytojos Liucinos Kot ir KTU docentės E.Kumpikaitės inovatyvios tekstilės ir tapybos darbų paroda – „Linomagija I“.

Kovai su vėžiu skirtoje parodoje – išskirtinės liemenėlės (1)

2015 spalio mėn. 15 d. 11:19
Kovai su vėžiu skirtoje parodoje – išskirtinės liemenėlės
Organizatorių nuotr.
Pirmąkart netradiciškai, interaktyviai, spalvingai bus minimas Krūties vėžio mėnuo Šiauliuose.

Vilniuje bus švenčiamas Johno Lennono gimtadienis (4)

2015 spalio mėn. 5 d. 17:15
Pavasarį pastatėme paminklą muzikantui, menininkui Johnnui Lennonui (skulptorius – Jonas Gencevičius) jaukiame skvere šalia naujojo Oslo Namų kvartalo. Per tuos kelis mėnesius paminklas jau tapo Vilniaus įžymybe – čia vedami ir studentai, ir roko vilkai, ir turistų grupės, o magiška gėlė, anot legendos nešanti laimę, jau gerokai nušlifuota daugybės rankų.

„Vaikų linija“ kviečia savanoriauti: už pagalbą išklausyti vaikus – vertingos žinios ir netikėtos patirtys (1)

2015 rugsėjo mėn. 17 d. 13:16
Emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ kviečia savanoriauti ir padėti išklausyti vaikus, kurie skambučiais ar laiškais nori pasidalinti savo išgyvenimais. Šiuo metu Vilniuje ir Kaune emocinę paramą teikiantys 160 „Vaikų linijos“ savanorių konsultantų tikina: savanoriavimas „Vaikų linijoje“ padeda ne tik vaikams, bet ir pačius savanorius praturtina naujomis žiniomis, įgūdžiais ir patirtimis.

Kviečia į jaunos menininkės P. Poškevičiūtės piešinių parodą (7)

2015 rugsėjo mėn. 7 d. 16:41
P. Poškevičiūtės piešinių paroda
Organizatorių nuotr.
Galerija „Oslo namai – meno erdvė“, tęsia atradimų sezoną ir pristato jaunos dailininkės Patricijos Poškevičiūtės piešinių parodą – „S0S: Adolescentia“.

Kaune – akcija, kurioje turėtų sudalyvauti visi dviratininkai (4)

2015 liepos mėn. 7 d. 13:03
Vasara – dviračių sezono metas. Gatvėse pagausėjus dviratininkų, padaugėja ir dviračių vagysčių skaičius. Kviečiame Jus pasirūpinti šių transporto priemonių apsauga. Veiksminga ir nieko nekainuojanti dviračių apsaugos nuo vagių priemonė – jų žymėjimas policijoje.

Plungė kviečia pasiklausyti naujo miesto maršo

2015 birželio mėn. 19 d. 15:27
Plungės kultūros centras kas antrus metus organizuoja išskirtinį, Plungės kultūrinį savitumą reprezentuojantį projektą „Respublikinis pučiamųjų orkestrų festivalis“. Šiais metais birželio 19-21 dienomis Plungės miesto šventės metu Plungės kultūros centras kviečia visus jau į XIV-ojo orkestrų festivalio renginius.

Menų inkubatorius „Kultūros nakties“ metu kviečia išmokti tapyti tamsoje

2015 birželio mėn. 18 d. 18:19
Šiais metais prie „Kultūros nakties“ iniciatyvų neformaliai prisijungia vis daugiau dalyvių. Pavėlavusieji laiku pateikti paraiškas dėl dalyvavimo viename iš didžiausių metų kultūrinių renginių, suskubo organizuoti renginius patys. Viena iš iniciatyvų – tapybos tamsoje užsiėmimai, kuriuos ves jaunosios kartos tapytojas Andrius Makarevičius Ševčenkos loftų kvartale įsikūrusiame „eLoftHOTEL“ viešbutyje, Galerijoje555. Nekomercinis renginys „Nakties improvizacijos“ meno aistruolius sukvies jau birželio 19 d., nuo 18 iki 21 val.

Kviečia fotografikos paroda „Žemė“

2015 birželio mėn. 17 d. 16:53
Fotografikos paroda „Žemė“
Organizatorių nuotr.
Galerija „Oslo namai – meno erdvė“ tęsia atradimų seriją ir pristato dviejų Vilniaus Dailės Akademijos absolvenčių – grafikių Eglės Ruibytės ir Mildos Dainovskytės fotografikos parodą „Žemė“.

Trumpiausią metų naktį lietuvaičiai Lydse atšvęs dieną (1)

2015 birželio mėn. 11 d. 17:52
Lydso lietuvių bendruomenė (LCL) tęsia savo veiklą ir artimiausiu metu kviečia visus tautiečius, įsikūrusius ne tik šiame mieste, bet ir visame Vakarų Jorkšyre ar kad ir visoje Anglijoje, prisijungti prie linksmybių, švenčiant tradicines Jonines.

Vilniuje vyks pirmosios šienavimo varžytuvės! (2)

2015 birželio mėn. 3 d. 13:16
Š.m. birželio 13 d., šeštadienį, 18.00 val., Verkių dvaro parke (Žaliųjų Ežerų g. 53) vyks pirmosios Vilniaus mieste šienavimo varžytuvės. Šiuo renginiu siekiama populiarinti tradicinę šienapjūtės šventę moderniame mieste, naujai pristatant liaudies folklorą bei šienavimą dalgiu.

Stilingi vilniečiai keis vienos svarbiausių Vilniaus vietų veidą (2)

2015 gegužės mėn. 29 d. 11:45
Stilingi vilniečiai keis vienos svarbiausių Vilniaus vietų veidą
Organizatorių nuotr.
Vilniečiai gali džiaugtis: įvairiais mitais apgaubti Santuokų rūmai nuo šiol bus kitokie.

Pilotas papasakojo, kokie pavojai tyko esant žiūrovams (2)

2015 gegužės mėn. 29 d. 11:05
Pilotas papasakojo, kokie pavojai tyko esant žiūrovams
Organizatorių nuotr.
Daugkartinis Lietuvos akrobatinio skraidymo čempionas Eltonas Meleckis neslepia – kiekvienas parodomasis pasirodymas yra pavojingesnis nei varžybos

Ieško motyvuotų savanorių

2015 gegužės mėn. 28 d. 14:42
Tarptautinės Skaidrumo mokykla kviečia tapti kuratoriumi.