Vyras moterims – apie tai, kas gražu: ne viena įsižeis ar priims asmeniškai

 (488)
Garsiai pagalvosiu, bet galbūt pritars ne viena (-as). Kaip, aišku, ne viena ir įsižeis ar priims asmeniškai.
© DELFI / Orestas Gurevičius

Grožis, aišku, toks subtilus dalykas ir visi jį suprantam skirtingai. Bet, manau, nesuklysiu sakydamas, kad šiuolaikinės merginos (netaikau visoms, bet nemaža dalis) perdėtai rūpinasi tuo, kaip atrodo išoriškai, negu kaip atrodo ar elgiasi pražiojusios burną.

Taip, tūkstančius kartų diskutuota, straipsniuose ir mamyčių forumuose plėtota, kad moteris turi save prisižiūrėti, kad būtų sau graži, graži savo vyrui ir aplinkiniams. Iš to atsiranda ir pasitikėjimas savimi ir daugybė kitų malonių ir savivertę keliančių emocijų. Viskas yra gerai, kol tas viskas yra su saiku.

Gal tik aš per pastaruosius metus susidarau klaidingą nuomonę, bet atrodo, kad iki feisbuko atsiradimo visos merginos buvo viena už kita baisesnės. Vaikščiodavo su antakiais, suaugusiais į vieną minusą ant kaktos, su išsidarkiusiais baisiau negu kaimo lenciūginio šuns uodega plaukais. Atrodo, kad visų merginų, iki feisbuko atsiradimo, nagai buvo panašūs į serviso meistro tepalais permirkusias rankas. Kiek putlesni skruostai bylojo, kad mergina mėgsta pavalgyti po 18 val., arba tiesiog jos giminėje vyraujantys genai lėmė kiek apvalesnę veido formą. Dabar tokius „trūkumus“ maskuoja šešėliai, pudros, ar dar kažkokios tai priemonės, po kurių žiūri į moters arba merginos veidą ir svarstai – kodėl jos skruostai ženkliai rudesni negu visas likęs šviesus veidas?

To paties feisbuko sienos tiesiog nukrautos nagų, antakių, blakstienų ir kitais pavyzdžiais ir jų negana. Kaip negana ir anketų tokių kaip – „Jurgitos nagučiai“, „Petrutės blakstienos“, „Onutės makiažai“...

Grožio salonai – ant kiekvieno kampo mieste, asmeninės paslaugos namuose, ko gero, populiarios, nes kaipgi išeisi į miestą, ir išgąsdinsi žmones su ne vietoj atsiradusiu spuogu, ar nesutvarkytais nagais? Nepamenu, kad prieš 10 metų moterys ir merginos po miestą vaikščiotų su šalmais ant galvos, kad niekas nematytu jų tikrų veidų dienos šviesoje, ar vasara nešiotų pirštines, kad niekas nepamatytu jos nesutvarkytų ar įmantriu dekoru nepadabintų nagų.

Atminkite, kad prieš tuos pačius 15, 20 ar kur kas daugiau metų jūsų mamos, matyt, neatrodė taip jau prastai, nes sugebėjo susirasti sau antras puses, susirasti vyrus, susituokti ir susilaukti jūsų. To pasiekės be visų kas mėnesį priauginamų blakstienų, be „svarovskių“ ant nagų ir nebijodamos, kad ryte reiks atsibusti ankščiau už vyrą, kad susigrąžintų tą patį veidą, kokį jis matė naktį prieš tai, ir neįvarytų infarkto.

Būkit gražios, merginos, bet nepamirškit, nors ir nuskambės savanaudiškai vyrų atžvilgiu: šalia savęs vyrai nori matyti ne tik blizgučius. O atsisėdus kur parke, ne tik klausytis, kaip pučia vėjas.

Tegul už vyšnių spalvos lūpų nesislepia nuo rūkymo pageltę dantys, o prasižiojus nepasigirsta žodynas, baisesnis už pikto taksisto kalbas apie tai, kad už aplinkinių automobilių vairų sėdi vien raguoti, sparnuoti ir skiauteriuoti.

P.S.: na, o dabar supykit, įsižeiskit ir priimkit labai asmeniškai

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite atsiųsti savo nuomonę? Patarti? Pasidalinti mintimis? Kviečiame pasidalinti mintimis! Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt arba žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.

Atostogavo Maltoje: jeigu jums tinka J. Basanavičiaus g. Palangoje, tada gal ir čia patiks (219)

Mes su žmona nemažai keliaujame ir bent du kartus per metus renkamės poilsines keliones į šiltus kraštus. Šį pavasarį nusprendėme aplankyti Maltą. Keliones paprastai planuojamės patys: ieškome viešbučių, bilietų, automobilių nuomų, renkamės viešbučius skirtinguose miestuose, kad per minimalų dešimties dienų laikotarpį galėtume aplankyti kuo daugiau vietų.