Vilties nebeturėjusiai moteriai laimė nusišypsojo, sulaukus 39-erių

 (19)
Man jau daug metų. Ištekėjau 23-ejų. Pastoti nepavyko, todėl tyriausi pas geriausius specialistus. Po kiek laiko buvau priversta operuoti kiaušidžių cistą. Operacijos metu chirurgas ištyrė kiaušidžių praeinamumą – rezultatai nebuvo geri, jo nebuvo.
© Skaitytojos Neringos nuotr.

Išrašant iš ligoninės gydytojas labai daug su manim kalbėjosi. Pasakė, kad galiu bandyti gydytis kurortuose, vaistais, tačiau nurodė, kad vartojant hormoninius gali pablogėti sveikata, o vaikų neturėsiu. Apsisprendėm nusiraminti – kaip bus, taip bus.

Kai man buvo 39-eri, gavome kolektyvinį sodą. Puolėme ravėti varputį – labai norėjau užsiauginti braškių. Po poros mėnesių mane pradėjo pykinti ir paaiškėjo, kad – nėščia. Po patikrinimo gydytoja pasakė, kad laukiausi vėlokai, tačiau galime pabandyti vaikelį auginti. Taigi, 40-ies man gimė sūnus.

Negalvokite apie pabaigą, pasiduokit likimui – gal bus gerai?

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Galite pasidalinti panašia patirtimi? Norite paguosti ar patarti nevaisingoms šeimoms? Savo mintimis galite pasidalinti žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Kauno pokyčiai: net latviai ar estai klausia, kas čia vyksta (242)

Rašau kaip Kauno pilietis, kuris didžiuojasi vykstančiomis pertvarkomis mieste. Beveik neabejoju, kad tai yra Visvaldo Matijošaičio nuopelnas.

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (67)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (98)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (88)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (89)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.