Vilniečiui kaimynas beria siaubingus grasinimus

 (54)
Po to, kai DELFI pasirodė straipsnis apie namo gyventojams ramybės neduodantį kaimyną, pasipylė DELFI skaitytojų laiškai apie tai, su kokiais žmonėmis tenka sugyventi jiems. Portalui parašiusio vyriškio situacija – išties siaubinga: jam tenka kęsti nuolatinius grasinimus.
© DELFI / Karolina Pansevič

Mūsų situacija – panaši į aprašytą viename DELFI straipsnyje. Gyvename Vilniuje, J. Basanavičiaus g., daugiabutyje. Jame vienas kaimynas terorizuoja namo gyventojus.

Man asmeniškai jis yra grasinęs užmušti, sulaužyti žandikaulį, išprievartauti mano žmoną ir 1 metų amžiaus dukrą.

Kieme rūkančius mano svečius (nors pats rūko bendroje laiptinėje) yra apmėtęs bulvėmis, apipylęs tiek šaltu, tiek ir verdančiu vandeniu, rūkančias kieme merginas yra už pakarpos išmetęs į gatvę.

Pastaruoju metu, kiek girdėjau, nuspardė veidrodėlius automobilių, kurie, pagal jo įsivaizduojamas taisykles, ne toje vietoje stovėjo.

Iš pradžių bandėme ignoruoti – nepadėjo. Vėliau kreipėmės dėl grasinimų, verdančio vandens ir įžeidimų į policiją. Policija apsiribojo prevenciniu pokalbiu, nenustatė, kad grasinimai bus įgyvendinti, tad tyrimas buvo nutrauktas.

Mums jie pasiūlė fiksuoti įrodymus, kreiptis civiline tvarka. Kaimynui – apie 50 metų, jis bedarbis, „užsikodavęs“, tad negeria, dienas leidžia namie.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

DELFI kreipėsi į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrį, kurio atstovai paaiškino policija davė veiksmingiausią, vertingą patarimą – fiksuoti įrodymus.

„Jie nebūtinai gali būti pateikti civilinio teisės proceso metu – nesiliaujant grasinimams, terorizavimui ir turint jų įrodymų, Jums rašę asmenys dėl šių naujų faktų turi teisę pakartotinai kreiptis į policiją, kad būtų nustatyta ar nėra požymių nusikalstamos veikos, numatytos LR BK 145 str.

Atrodytų, įrodymų surinkti nesunku, nes, kaip rašoma, gyventojas terorizuoja bene visus namo gyventojus, galinčius tapti liudytojais vienas kitam“, – nurodoma komentare.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (1)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.