Vaikų žaidimai sanatorijoje baigėsi keistais nutikimais

 (41)
Visada tikėjau antgamtiniu pasauliu ir nebijodavau bei norėdavau išsikviesti dvasią iš anapus. Tad mes su savo sese ir drauge nusprendėme tai padaryti.
© Shutterstock nuotr.

Kvietimas buvo gana paprastas ir visiems gerai žinomas - su popierine lenta, kurioje užrašyti skaičiai, raidės, žodžiai „TAIP“ ir „NE“ bei kitokiais prierašais. Kvietėme pasiėmusios senovinę monetą ir išdėliojome aplink save tris žvakes. Kvietimas vyko vienoje iš Lietuvos vaikų sanatorijų.

Mūsų klausimai buvo gana paprasti: visos klausėme dalykų, į kuriuos atsakymus žinome tik mes pačios. Paklausus kelių klausimų iškviesta dvasia pradėjo mums nebeatsakinėti, tad nusprendėme, kad ji savaime išėjo. Tačiau tai buvo klaidinga nuomonė.

Tą naktį jau visoms sugulus į lovas pirmą kartą apsireiškė dvasia. Ji man pradėjo kvėpuoti į ausį. Pradėjo truputėlį bijoti, paklausiau sesės ir kambariokės, ar jos girdėjo kvėpavimą, bet abi atsakė, kad ne. Tada po kokių dvejų minučių tas pats garsas aplankė ir jas, o tada supratome, kad kambaryje esame ne vienos.

Visos išsigandome ir bandėme, kuo greičiau užmigti, kad baimė pradingtų. Ryte ir visą dieną mūsų kambaryje pradėjo išsijunginėti ir įsijunginėti šviesa. Taip pat prieš kur nors mums išeinant visada užsitrenkdavo durys prieš pat nosį ir nesvarbu, kad kas nors jau buvo išėjęs pro duris prieš mus.

Atėjus nakčiai, nusprendėme miegoti trise. Pasitiesėme patalus ant grindų ir nuėjome miegoti. Naktį, apie 3 valandą, išgirdome, kad kažkas įėjo į mūsų kambarį, užsidegė šviesą, tada įėjo į vonios kambarį ir užsirakino iš vidaus.

Nors nė viena negirdėjome, kad kas nors būtų išėję iš vonios, ryte viskas buvo gerai, viskas palikta taip kaip ir vakare. Tačiau visas dienas iki išvykimo iš sanatorijos darėsi tie patys dalykai (šviesų junginėjimas, spynos užsirakinimas).

Galiausiai išvykus iš sanatorijos apsidžiaugėme, nes nebereikės gyventi ten, kur jau darosi nejauku. Kitąmet vėl atvykome į tą pačią sanatoriją, bet gyvenome jau kitur. Iš kitų žmonių girdėjome, kad tame pačiame kambaryje dedasi keisti dalykai (po visą vonios kambarį išdrabstytas tualetinis popierius, stalčiuje traškantys traškučių pakeliai ir panašūs dalykai).

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Tiki antgamtiniais dalykais, ar ne, šiurpios istorijos apie namuose prasidedančius keistus reiškinius - nesuprantamus bildesius, vietas keičiančius daiktus ar neįprastus vaizdinius – priverčia susigūžti kone kiekvieną. DELFI jau rašė apie tai, kaip spiritizmo seansą namie atlikusios merginos teigia, jog jų namuose nesibaigia baisiausi dalykai.

Teiraujamės Jūsų – ar esate atsidūrę panašioje situacijoje, ar girdėję panašių šiurpių istorijų? O galbūt manėte, jog susidūrėte su antgamtiniais reiškiniais, o vėliau išsiaiškinote, jog šių priežastis – itin paprasta, tarkim, statybinis brokas?

Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Istorija“ iki sausio 20 d. Įdomiausios istorijos autoriui padovanosime M. Solonin knygą „Katastrofos chronologija“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (63)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (97)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (47)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (10)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.