TOP 3 būdai išsisukti nuo atsakomybės: Putino demagoginė retorika

 (26)
Visi kartais turi blogų dienų, ar savaičių, ar mėnesių, arba šiaip kaip kai kurie - tiesiog apgailėtiną gyvenimą. Kartais norisi, kad visi galvotų, kad jūs nesate tokie kvailiai, kokie išties esate, tad ką tada daryti? Teisingai! Apkaltinti ką nors kitą. Šiame straipsnyje aprašysiu TOP 3 būdus , kaip atsikratyti kaltės jausmo ir tada ne tik geriau pasijausite, bet ir įtikinsite kvailą draugą.
© AP/Scanpix

1. Žydai-masonai-gėjai-Euopos sąjunga. Neturi pinigų , nes juos neprotingai investuoji arba švaistai? Nesugebi su nieko sukurti dvipusio dialogo? Kaltink žydus-masonus-gėjus-Europos sąjunga! Juk jie tau „plauna“ smegenis savo filmais ir chemtrailais išpurškia dirvožemį, todėl maistas toks toksiškas. Platina gėjų propagandą , todėl visi gėjai ir nėra darbo! Jie pavogė visus mūsų pinigus ir mus išnaudoja mums to nežinant! Svarbiausia sumalti kuo daugiau tokių visiškai nelogiškų argumentų į vieną ir tikrai praslysite;

2. Paverkite, kad kadaise buvote stiprūs ir galingi, o dabar sugrįšit į zenitą! Iš esmės kalti šiuo atveju turėtų būti tie, kurie valdė prieš jus, ar šiaip sunkios istorinės peripetijos. Visada surasit jums pritariančių, taip šnekėdami, ir rasite su kuo apverkti savo sunkų likimą, visi kartu draugiškai užsikrėsti dogmatiška teisumo dvasia!

3. Visi yra kvailiai be vertybių ir tik jūs žinote, kaip teisingai gyventi. Jums nesiseka, nes dabartinė pasaulio santvarka neteisinga. Visi niekšai, o jūs – vienintelis žinantis tiesą. Tai pats geriausias kelias. Žmonėms patinka aklai savo tiesiomis besivadovaujantys psichopatai, nes jiems patiems trūksta tiek išsilavinimo , tiek drąsos turėti savo nuomone. Lengva prisišlieti. Ir šiaip, ar yra kas geriau už maištautoją? Nesvarbu ar yra iš tiesų prieš ką maištaut, juk maištas, „chebra“, fantastika! Iš tikro, jei su manimi niekas nenori draugauti, tai ir man jų nereikia, ar ne?

Kiek juokinga ar ne? Dar juokingiau kai pagalvoji, kad didžiosios mūsų rytų kaimynės Rusijos retorika būtent tokia, o pridėjus dar du būdas atsikratyti kaltės jausmo - 1) dėl visko kalta Valdžia ir ypač Kubilius; 2) Dėl visko kaltas pedofilų klanas - susitapatinsite ir su kai kurių Lietuvos politinių partijų atstovais.

Kaltės jausmas - įdomus. Jis gali būti dvipusis - jaučiamas dėl atsakomybės jausmo ir dėl gėdos. Spėkit du kartus, kodėl jį jaučią Putinas. Manau, kad jaučiant kaltę dėl atsakomybės yra rodoma branda ir noras ištaisyti savas klaidas, o ne dedamos visos pastangos jas tęsti. Tai kaip ir lieka išvada, kad Putinui gėda.

Gėda - dar įdomesnis jausmas. Jį dažniausiai jaučia vaikai ir suaugę vyrai bei moterys, kuriems nepavyko praeiti brandos etapo. Taip gaunasi , kad Vladimiras Putinas - nesubrendęs berniukas, vis dar nesugebantis pripažinti, kad nesugeba valdyti savo valstybės, kaip priklauso geram vadovui, ir saugo savo traputį ego, tad ką jam ir belieka daryti - kratytis gėdos jausmo.

Vladimiras Putinas kaip tipinis narcizas jaučia pareigą žeminti kitus ir kelti save į viršų, taip gaudamas silpnų ir pasimetusių žmonių palaikymą. Jo pagrinidinis tikslas - ne paties ir kitų tobulėjimas ir geresnis rytojus.

Vengdamas skausmo V. Putinas neleidžia sau atsigręžti į save ir savo tautą , nes tokiu atveju tektu patirti taip ilgai vengtą gėdos jausmą. Daug lengviau neprisimti kaltės ir ją suversti kitiems, šiuo atveju - mitiniams vakarams.

Tai pati didžiausia tragedija, vieną dieną būsianti verta dramaturgo plunksnos – tūkstančiai sugriautų gyvenimų vardan vieno individo pralaimėtos vidinės kovos.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (87)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.