TO vienintelio paieškos: man bet kokio nereikia!

 (567)
25 – skaičius, kuris rodo kiek metų jau esu šiame pasaulyje... Taip taip, daug kas sakys, kad labai mažai nugyventa, kad esu dar jauna, nepatyrusi ir ką aš galiu pasakyti. Taip, visiškai sutinku – esu jauna, dėl patirties pasiginčyčiau, patyriau, mačiau, išgyvenau daug daugiau nei kai kurie senoliai (bet čia ne apie tai).
Pora
© Shutterstock nuotr.

Taigi, grįžkime prie to, kodėl nusprendžiau parašyti ir ką parašyti. Esu 25 metų jauna moteris iš didžiausio Lietuvos miesto – Vilniaus, išsilavinusi, turintį nuolatinį darbą, stabilias pajamas ir pagrindą po kojomis, puikius draugus, turiningą laisvalaikį ir taip toliau. Jau girdžiu kai kurių skaitytojų mintis – viską turi, jai gerai, ko jai dar reikia.

Šiaip gal ir nieko nereikėtų, jei būtų šalia partneris, draugas, VYRAS – taip, iš didžiosios raidės, bet kokio man tikrai nereikia. Tačiau čia jau prasideda sunkumai – nerandu, atrodytų, ir ieškau, tačiau horizonte nesimato potencialių vyrų, kurie galėtų būti tokiais pavadinti. TAIP, keliu vyrams aukštus reikalavimus ir tikrai neketinu nuleisti kartelės, nes laikausi nuomonės, kad jei aš galiu pasiūlyti vyrui daug, tai atitinkamai VYRAS turėtų pasiūlyti ne mažiau.

Kalbant apie reikalavimus, galime pradėti nuo to, kad VYRAS turėtų būti išsilavinęs, turintis humoro bei stiliaus jausmą (treningai, kad ir kokie jie gražus būtų, skirti sporto treniruotėms, o ne pasimatymui ar pasivaikščiojimui po miestą), tobulėtų kaip asmenybė, būtų ryžtingas, kompetentingas savo veiklos srityje, džentelmeniškas, turėtų stabilumą po kojomis, gerbtų moteriškąją lytį, būtų aktyvus, sugebantis savo moterį prajuokinti, pradžiuginti, palaikyti, kad su juo būtų smagu ne tik kalbėtis, bet ir tylėti... Na čia tik pradžia, bet, manau, merginos supranta, kuria linkme suku, tikiuosi, atsiras ir vyrukų, kurie ne tik supras, bet ir atras savyje bent dalį šių bruožų...

Na ir kaip man sekasi? Vienareikšmiškai – nesėkmingai. Tokių VYRŲ nerandu, o gal aš ieškau adatos šieno kupetoje, gal tokių neegzistuoja? Į šį klausimą teoriškai atsakau - egzistuoja, o praktiškai galėtų atsakyti tik VYRAI. Negaliu skųstis, vyrų dėmesio netrūksta, tačiau ar dėmesys yra viskas, kai kankina troškulys ir matai, kad tik dėmesio neužtenka...

Turiu pripažinti, kad tikrai sutikau daug VYRŲ, kurie turėjo ne tik išvardintus bruožus, bet ir dar daugiau... tačiau dalis jų buvo užimti (kai kurie sakytų – žmona ne siena, galima patraukti, bet man šis klausimas yra tabu – tiesiog mano principai ir vertybės yra kitokie) – pavydžiu toms moterims baltu pavydu, o su kitais neįvyko cheminės reakcijos ir galime būti gerais draugais... Smagu, tokių draugų tikrai verta turėti, bet aš vis vien dar ieškau to vienintelio... Taip, gal aš naivi ir tikiu vaikystės pasakomis, tačiau matau realius pavyzdžius, todėl galiu teigti, kad viskas gali tapti realybe, tik reikia sulaukti savo momento...

Tai tik mano nuomonė, mano patirtis, mano žodžiai – todėl jei jums nepatinka, neįtinka, galite išreikšti savo pozicijas. Tik viena noriu pasakyti – kritika yra puikus savęs išreiškimo būdas, kai gali pasiūlyti alternatyvą arba ją pagrįsti, o ne tiesiog pasakyti, kad „tai yra nesąmonė“ – jei taip sakysite, parašykite tuo pačiu, kodėl taip galvojate ir gal Jūsų praktikoje yra kitaip... AČIŪ ir geros dienos.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Šeškinės gyventojas įvardino rajono sopulius: kenčia ne tik automobilių savininkai (14)

Perskaičiau straipsnį apie merginos padangas, iš kurių išleido orą, ir prisiminiau identišką situaciją, kuri nutiko man ir dar toje pačioje nelemtoje Šeškinėje.

Gyventojai įsiuto sužinoję, kiek kainavo laiptinės valymo paslaugos (87)

Esu Skroblų g. 31 namo Vilniuje vieno buto savininkas. Gyvenu daugiabutyje, kuriame nemažai gyventojų yra vyresnio amžiaus, silpnaregiai arba aklieji. Aš, kaip ir dauguma, esame šokiruoti gyvenamųjų namų administravimo UAB „Vilkpėdės būstas“ aptarnavimu. Nežinome, ar mums verkti, ar pradėti juoktis.

Laiškas vienam Šeškinės gyventojui: gal su tavimi kažkas negražiai pasielgė? (121)

Mielasis žmogau, kuris nepatingėjai vakar ryte (ar gal užvakar vakare) išleisti orą iš mano mašinos padangos! Ačiū, kad priminei man apie gyvenimo džiaugsmą, nes šįryt į darbą nuvažiavau gyva sveika, ir neužsimušiau, nieko nesužeidžiau iki darbo nuvykusi automobiliu su galiausiai visiškai plokščiu ratu. Džiaugiuosi, kad oro likučių užteko nusileisti nuo Šeškinės kalno.

Aštuntokei trūko kantrybė: mokykloje mus žlugdo (216)

Turbūt visiems gerbiamiems naujienų portalų skaitytojams iki gyvos galvos įgriso skaityti kiekvieno pasipiktinusio ar, pagal gerbiamus komentatorius, išlepusio bei dirbti neįpratusio mokinio laiškus. Kiekviena istorija vis kitokia, bet mintis – ta pati. Šiuo metu mokausi aštuntoje klasėje ir norėčiau atskleisti kelis šiuolaikinės švietimo sistemos aspektus.

Suma už atžalos darželio išleistuves papiktino mamą: kam tas limuzinas ir sodyba? (332)

Ar Jūs irgi patiriate išleistuvių pompastiką darželiuose? Ir jūsų vaikų darželiuose taip pat jau prieš metus auklėtojos pataria per susirinkimą tėvams kaupti pinigėlius? Juk akivaizdu, kad ne visi tėvai gali gegužės mėnesį atnešti į išleistuvių banką po 45 ir daugiau eurų, nes, pavyzdžiui, mano vaikų darželis skolingas valstybei 11 tūkst. eurų, direktorės duomenimis, o tai reiškia, kad tėvai nuolat nepajėgūs susimokėti už darželio paslaugas, bet išleistuvėms jau kelintus metus tėvai užsako limuzinus ir veža vaikus į pramogų sodybas.