Tik įjungusi vyro telefoną pamatė, kas metus vyko už nugaros

 (166)
Mano istorija – liūdna. Susitikinėjome dvejus metus. Išvykome į Didžiąją Britaniją užsidirbti pinigų. Darbo negavęs mylimasis išvyko atgal ruoštis vestuvėms. Taip ir gyvenome 9 mėnesius. Atvažiavau į Lietuvą likus porai mėnesių iki šventės. Deja, pastebėjau, kad žmogus pasikeitė... Grąžinau žiedą likus savaitei iki vestuvių... Bet jis nusivežė mane prie jūros, kur vėl pasipiršo. Sutikau.
© Shutterstock nuotr.

Buvome susituokę du mėnesius. Jaučiau, kad kažkas pasikeitė... Ir vieną naktį paėmusi jo telefoną radau tokio turinio žinutės: „Iki, zuikuti, pasiilgau tavęs...“ ir t.t. Prisimenu, kaip griuvo pasaulis... Mano svajonės, meilė, priesaika... Viskas buvo tik žaidimas. 30 metų vyras žaidė, kad nori šeimos, o kodėl – neįsivaizduoju... Jis, pasirodo, kol ariau Didžiojoje Britanijoje po 12 val. per parą, susirado kitą ir beveik metus susitikinėjo!

Paklaustas apie tai jis man atsakė, kad visi turi tokias drauges. Ir jis neketina su ja nutraukti santykių.

Skambinau jai... Ji turi vyrą ir du vaikus. Pasakė, kad jis pats rašo ir skambina... Kad mano šeima – ne jos problemos.

Įvyko skaudžios skyrybos. Daug purvo. Nenorėjau gyventi... Skaudu buvo tik man – jis kaskart atrodė laimingesnis... Tai buvo sunki psichologinė trauma. Lankiau psichologus, psichiatrus, pasipylė ligos... Nejaučiau neapykantos, galvodavau, kad pati kalta ir vis laukiau ryto, kai atsibusiu, o tai, kas vyko, bus tik sapnas. Ieškojau atsakymų, bet jų taip ir neradau. Matyt, ne tas pasakas vaikystėje man skaitė tėvai... Daugiau niekada jo nemačiau. Dievas bus jam teisėjas.

Praėjo metai...

O ką aš? Aš eisiu pabučiuoti mylimos dukrytės ir jos tėvelio. Ši istorija turi laimingą pabaigą!

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Klausiame porų – ar tikrinate vienas kito telefonus ar kompiuterius? Ar yra buvę atveju, kai jus nustebino partnerio gauta žinutė ar laiškas? Galbūt galite pasidalyti patarimais, kaip suprasti, kad partneris neištikimas? O gal manote, kad ne apie partnerio neištikimybę reikia galvoti ir intriguojančių žinučių ar laiškų nesureikšminate?

Išdrįskite pasidalinti savo patirtimi – tai galite padaryti ir anonimiškai. Laukiame Jūsų patirčių ir istorijų el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Žinutė“ – už atvirumą trims Jūsų padovanosime po Justino Kisieliausko knygą „Meilė etc.“ Daugiau apie konkursą galite sužinoti čia.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (91)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.