Tėvų prisipažinimas: su vaiku taip elgiamės, nes nebežinome, ką daryti

 (123)
Norėčiau anonimiškai, bet viešai informuoti, su kokiomis problemomis susiduria sergančio darželinio amžiaus vaiko tėvai.
© Vida Press

Karts nuo karto žiniasklaidoje pasirodo skundai (o kiek kartų ne žiniasklaidoj, o man paausy), kad sergančių vaikų nederėtų vesti į darželį.

Aš labai gerai suprantu pasipiktinusius tėvus (nors kartais jie peržengia ribą), bet noriu pasakyti, kad aš, tiksliau, mes – aš ir vyras, tiesiog neturime ką daryti.

Mūsų mažasis serga ir serga, nors tu ką. Vedėm, tikrai vedėm pas visus įmanomus gydytojus, terapeutus, privačius ir valstybinius, kišom visokius vaistus, antibiotikus, bet paskui jau pasidarė neįmanoma, patys daktarai ėmė klykauti, kad „nutručysit“ mažą vaiką... Tad problema liko: vaikas nuolat serga kažkuo panašiu į peršalimą. Sloga nesiliauja niekada, kartais užeina kosulio priepuoliai ir pakyla temperatūra.

Deja, esame priversti vesti jį darželį, nes kito pasirinkimo neturime: su vyru dirbame nuo devynių iki šešių, bet šitoj valstybėj vos pragyvenimui uždirbsi „tik tiek“ tedirbdamas, taigi auklės (kuri plėš nežmonišką sumą, jau patyrėm) negalim sau leisti. Dar yra močiutė: kai vaikas gyveno pas ją, viskas buvo geriau, tiesą sakant, net sveikatos atžvilgiu, bet pašlijo jos sveikata ir ji tik savaitgaliais jį dabar priima. Būtų brolis, bet nėra: jau beveik aštuoniolikmetis, mažėlis broliukas jam „dzin“, trankosi, girtuokliauja, savaitėm negrįžta...

Labai gaila, bet dėl tokios situacijos esame priversti vesti į darželį... Kur dar galėtume jį nukišti??? Tiesiog nebėra kur. Todėl atsiprašome visų tėvelių, dantis sukandę išklausome jų pyktį, ir viskas lieka taip pat... Gal ateity išaugs.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite išsakyti savo patirtį? Pasidalinti savo mintimis? Jūsų istorijų laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt. Taip pat rašinius galite siųsti naudodamiesi žemiau esančia nuoroda:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (64)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (97)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (67)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (43)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.