Tarp dviejų ugnių: mylimojo mama nekentė manęs už kiekvieną pagamintą vakarienę

 (185)
„Jis visiškai pakeičia savo elgesį prie mamos. Galiausiai net kartu ėmėm lankytis kavinėse, kine, ji nuolat mums esant kartu būdavo tame pačiame kambaryje“, - istoriją, apie nuo mamos priklausomą mylimąjį pasakoja DELFI skaitytoja Ineta. Neištvėrusi piktos „anytos“ ji norėjo su vaikinu skirtis, tačiau ją stabdo meilė...
Senolė už vairo
© Shutterstock nuotr.

Deja, mano mylimasis - irgi mamyčiukas... Jo mama sugriaudavo atostogų planus, griovė santykius ir kaip galėjo kiršino, ir jai pavykdavo... Bet tik iš pradžių.

Draugaujame nuo vaikystės, pora esame taip pat seniai, jis ilgai delsė mane supažindinti su mama. Iš pradžių įsižeidžiau - kodėl taip yra, gal aš netinkama? Paskui paaiškėjo, kas per paukštė ta „anyta“ - sūnų „už vyrą“ laikanti pavydi mamytė.

Jis taip ir nesiryžta žengti jokio kito žingsnio, nes jaučiasi tarp dviejų ugnių. Tikiu, kad jis mane myli, bet mamos pavydo ašaros tokiems traumuotiems suaugusiems vaikams (vyrams?) svarbesnės. Jis visiškai pakeičia savo elgesį prie mamos. Galiausiai net kartu ėmėm lankytis kavinėse, kine, ji nuolat mums esant kartu būdavo tame pačiame kambaryje.

Man jos iš pradžių buvo gaila, maniau, kad sunku, kai netenki vyro ir reikia draugijos. Deja, tai buvo didžiulė klaida. Ji nekentė manęs už kiekvieną pagamintą vakarienę, kiekvieną minutę praleistą su jos sūnumi.

Galiausiai ėmė piktai komentuoti viską, ką aš kalbėdavau, nesvarbu ,jei tai buvo mano asmeninis pokalbis su mylimuoju. Kad ir ką ji šnekėjo, manęs jis negynė. Palūžau, puoliau į depresiją, ašaras, o jis pirmąkart gyvenime manęs nenorėjo girdėti ir vadino mane kiršintoja.

Atvirai pasakiau, ką galvoju, ir tiesiog norėjau jį palikti, bet jis niekaip neatstojo... Ir iki šiol neatstoja. Su mama vis dar gyvena, niekas nesikeičia., o meilė neleidžia man jo atstumti. Nežinau, ar už jo tekėčiau...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Turite panašios patirties? Pasidalinkite ja el.paštu pilieciai@delfi.lt.

Taip pat tai galite padaryti ir žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Kauno pokyčiai: net latviai ar estai klausia, kas čia vyksta (243)

Rašau kaip Kauno pilietis, kuris didžiuojasi vykstančiomis pertvarkomis mieste. Beveik neabejoju, kad tai yra Visvaldo Matijošaičio nuopelnas.

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (67)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (98)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (88)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (89)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.