Susipažinome internete – jau planuojame vestuves

 (30)
Aš savo meilę radau internetu. Anksčiau labai mėgdavau virtualias pažintis, eidavau į pasimatymus, tik dažniausiai pasimatymas būdavo pirmas ir paskutinis.
© Shutterstock nuotr.

Gal moku perprasti žmones, bet sukčių, apgavikų ir panašių tipelių tarp visų pasimatymų veikėjų nepasitaikė.

O gal neleidau to, nes viską užbaigdavau per pirmąjį pasimatymą. Taigi, dabartinė mano meilė parašė man, kaip ir visi kiti, tik buvo keli skirtumai: jis buvo be nuotraukos, kas man iškart sukėlė įtarimų (gal slepiasi, gal apgaudinėja), bet parašė tokią žinutę, kad neatsakyti negalėjau.

Po kokios savaitės susirašinėjimo, mes susitikom (prieš tai gavau ir jo nuotrauką, kuri, tiesą pasakius, man nelabai patiko, bet jis mane traukė kaip asmenybė). Po pirmo pasimatymo dar svarsčiau, ar eiti į antrą, o kadangi bendravimas labai patiko, surizikavau ir kitą vasarą planuojame vestuves.

Išgyvenome trejų metų krizę, apsišlifavome ir dabar pykčių pasitaiko labai retai. Esame turbūt sukurti vienas kitam – padedam vienas kitam tobulėti, mūsų vertybės labai panašios.

Galiu drąsiai sakyti, kad internetu radau (nors tiksliau, mane rado) savo meilę!

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo pasakojimu? Jūsų istorijų laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Pažintis“. Taip pat rašinius galite siųsti naudodamiesi žemiau esančia nuoroda arba rašyti čia:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (83)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.