Sukritikavo lietuvius vyrus: nori būti laiminga – tekėk už musulmono

 (447)
Yra vienas dalykas, kurio stačiai negaliu pakęsti. Niekaip. Niekada. Jokiu būdu. Tai – melas.Visokias „pusiau tiesas“, „abejotinas, bet tebūnie tiesas“, „tik iš vienos pusės žiūrint tiesas“ dar sukandusi dantis tyliai iškenčiu, bet kai prasideda grynos, pasišlykštėtinos melagystės... Apie viską iš pradžių, o iš pradžių buvo visai neblogai, kitaip tariant, tik faktai.
© Shutterstock nuotr.

„Kaip niekad daug pabėgėlių“, „Jie veržiasi į Europą“ – tokios ir panašios antraštės mirgėjo spaudoje. Tai – tiesa. Bet paskui prasidėjo visokios įtartinos šnekos apie įsimaišiusius musulmonus teroristus (keistas terminas – Alachas neleidžia žudyti žmonių, tad kaip logiškai galima sudaryti tokį terminą?), visokias grėsmes vietiniams ir taip toliau. Ką gi... Ir tada nutylėjau... Bet galiausiai buvo paliesta tema, kuria negaliu tylėti.

Tai – moteris islame.

Kalbos apie nepagarbą man kelią nuoširdų juoką. Taip ir įsivaizduoju lietuvaitį marozą, besivadovaujantį doktrina „Tikram bachūrui ne fasonas turėti mergą, kurios jo draugai nenorėtų pavaryt“. Labai atsiprašau, bet negaliu nurodyti autoriaus šios nuostabios citatos. Taigi, tipiška mergužėlė turėtų būti liesa, suskrudusi soliariume kvaišelė, avinti dvylikos centimetrų aukščio aukštakulnius. Va čia tai klaaasė! Va čia tai „gerai“, „taip ir turi būti“!

Deja (deja??? Laimė!!!), Lietuvoje yra ir save gerbiančių moterų, kurios tos pagarbos reikalauja ir iš kitų. Ypač, žinoma, vyrų, savo sutuoktinių. Todėl manau, kad savo vertę žinanti moteris visada mieliau rinksis arabą, kuris pridengs jos grožį, kuriam, priešingai nei „puikiajam“ vakariečiui lietuviui, dar būdingas intymumas.

Musulmonui nereikia išrengti savo moters nuogai, pastatyti prieš visų akis teisti, ir tada, matyt, nuspręsti – aha, į jos iškirptę krypsta kas antro svetimo vyro žvilgsnis, vadinasi, man bus pati ta kaip žmona! Musulmonas, atvirkščiai, norės, kad moteris liktų paslaptinga būtybe, visiškai atsiduodančia tik jam, nes tik jis yra jos teisėtas vyras, tuo ir išsiskiria iš visų kitų vyrų gatvėse ir išvis pasaulyje. Manau, kad tai išties puikiai iliustruoja vyro rūpestį savo žmona.

Antras dalykas yra tam tikros kitos rūpesčio išraiškos. Pavyzdžiui, musulmonas vyras visada mielai išleis moterį su draugių būreliu, tačiau primygtinai prašys neiti vienos. Argi tai keista? Kai aplink tiek iškrypėlių? Kartais mes, moterys, pačios nepagalvojam. Aš pati asmeniškai susidūriau su tuo, bėgiodama pamiškėje, kai prie manęs pribėgo žavingas jaunikaitis su iš kelnių kyšančiu nuostabiuoju organu, tokiu puikiu, kad reikia jį demonstruoti visiems. Dėkui Dievui, kad netoliese šunį dresavo mergina, kuri priėjo ir paklausė, ar viskas gerai, kol aš stovėjau ištikta stabo.

Iškrypėliui nukūrus tolyn išspaudžiau „policija“, bet mergina tik liūdnai palingavo galva – tas vyras čia nuolat trinasi, ne vieną ir ne du kartus buvo pagautus policijos, bet nieko nepadarysi. Nieko nepadarysi! Arabų kraštuose tokie argumentai nesuveiktų (...).

Trečias dalykas, gal net pats svarbiausias, yra tai, kad musulmonas privers tave pasijusti tikra princese iš „Tūkstančio ir vienos nakties“. Iš jo visada sulauksi dėmesio, gražių žodžių, dovanėlių. Nemažai moterų, nukentėjusių nuo „pseudovyrelių“, įgija problemų su saviverte. Priešingai nei mykiantis lietuvaitis, musulmonas atvirai girs tavo akių grožį, rankų švelnumą, šypsenos nuoširdumą. Paklausiusi jo vėl pasijusi žydinčia, nors tau jau ir trisdešimt penkeri, ir oda kiek apvytusi, ir raukšlių atsiradę.

Na, o dar nepamirškim ir mulatukų grožio (...).

Taigi, kiekvienas turi pasirinkimo laisvę. Kas nori, gali tekėti už lietuvio, kas nori – gali taikyti, mano manymu, geriau. Laisva valia.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite patarti ar pasidalinti savo pasakojimu? Paprieštarauti? Jūsų istorijų laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Pažintis“. Taip pat rašinius galite siųsti naudodamiesi žemiau esančia nuoroda:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (61)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (97)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (162)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.