Su 15 metų jaunesniu mylimuoju suvedė sutuoktinis

 (141)
Su savo draugu, kuris jaunesnis buvo 15 metų, mus suvedė, galima sakyti, kvailas mano buvusio vyro poelgis. Jie kažkur drauge buvo – ar pas draugus, ar pas pažįstamus, o tuo metu aš skambinau savo vyrui. Jis garsiai pasakė: „Gal nori pašnekėti su mano žmona? Aš tingiu“.
© Shutterstock

Pakalbėjau, paklausiau, kur yra mano vyras, žmogus atsakė, ir tuo viskas baigėsi. Praėjo kiek laiko, mano vyras „prisidirbo“, sėdo į belangę. Ir kažkaip netikėtai – skambutis, skambina man tas jaunuolis, kuris tada su manim ir kalbėjo.Telefonu bendravom dar kurį laiką, nes tuo metu jau vyko skyrybos.

Po jų praėjus apie pusei metų mes susitikom ir nuo tada jau nebenorėjom išsiskirti... Jam nerūpėjo, ką galėjo galvoti kiti, svarbu buvo tai, kad aš laiminga. O tokia nebuvau ilgai. Rūpestis, meilė, pagarba kaip moteriai – ko daugiau gali norėti. Jis bendravo su mano šeima, vaikais, tėvais, su jo tėvais sutarėm puikiai, maniau, kad pagaliau atėjo laimė. Net buvęs vyras ėmė rašyti – iš pradžių piktus laiškus, vėliau, supratęs, kad ne aš jį mečiau, o jis, palinkėjo laimės ir kad gailisi elgęsis nedorai.

Na va, vis rašau būtuoju laiku, nes mūsų laimė truko tik metus ir 2 savaites... Jaunam ir stipriam vyrui darbo metu sustojo širdis. Taip ir nepaaiškėjo to priežastis. Nebijokite, jei jums gera su jaunesniu ar net labai jaunesniu, džiaukitės ta laime. Svarbu, esate mylimos, gerbiamos. Nekalbu apie užgauliojimus, kuriu pasitaiko ir „normaliose“ šeimose. Kiekvienas – savo laimės kalvis, už mus niekas nemirs, mirsime patys, tad ir gyvenkime taip, kaip patys to norime. Be tų minčių, ką žmonės pasakys!

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Prašome Jūsų – pasidalykite savo patirtimi! Kokią įtaką Jūsų poroje darė amžiaus skirtumas, kaip manote, ar draugystė kaip nors priklauso nuo to, ar jūsų partneris vyresnis, ar jaunesnis? Jūsų minčių laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Amžius“!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (64)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (98)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (67)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (46)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.