Spręsk problemą. Ką daryti, kad neslystų batai?

 (24)
Žiemą nuėjimas iš taško A į tašką B kartais tampa tikru išbandymu - plikledis, šaligatviai nebarstyti, o dar batai slysta. Ką daryti? Specialistai pataria dėvėti batus, kurių padas guminis arba neopreninis (į gumą panašios medžiagos). O ugniagesių gelbėtojų siūlo būdas yra kur kas pigesnis: ant pado galima užklijuoti paprastą pleistrą medžiaginiu pagrindu ar ploną švitrinio popieriaus lapelį, o ant batų kulno – porolono gabalėlį.
<font color="#6699cc"><strong>Spręsk problemą.</strong></font> Ką daryti, kad neslystų batai?
© Corbis

O ką darote Jūs, kad batai neslystų? Gal žinote kitų būdų, padėsiančių saugiai nueiti iš vienos vietos į kitą, nepagavus „zuikio“? Rašykite savo patarimus komentaruose!

Turi klausimą ar problemą? Nežinai, kaip ją išspręsti ir nori kitų žmonių patarimo? Klausk drąsiai! Siųsk savo problemos aprašymą ir konkretų klausimą el. pašto adresu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Problema“.

www.DELFI.lt
Įvertink šį straipsnį
Registruoti (0) Anonimiški (24)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Vox Populi

Pirmos meilės nepamiršo: jis vedęs, tačiau aš lauksiu (186)

Istorija sena: galima sakyti, jis mano pirma meilė, atsiradusi prieš daugiau nei 10 metų. Įsimylėjau jį iš pirmo žvilgsnio, nors, pasirodo, prie draugų stalo vakarą kavinėje leidome kartu, tik skirstantis iš tylaus, ramaus vaikino išgirdau pakvietimą praleisti ilgesnį vakarą drauge (draugė draugavo su jo draugu).

Restorano klientė pasibaisėjo įžūlios savininkės elgesiu (144)

„Gaila, tačiau tokių poniučių, turinčių tokį primtyvų požiūrį, yra labai daug“, – piktinosi DELFI skaitytoja, papasakojusi, kokios situacijos liudininke jai teko būti vienoje Lietuvos maitinimo įstaigoje. Moteris išgirdo, kaip su aptarnaujančiu personalu bendrauja įmonės savininkės ir pasibaisėjo.

Paskutinė „eks“ žinutė: liepė nupirkti kebabą (24)

Kokios paskutinės žinutės galima tikėtis iš buvusiojo – meilės prisipažinimo ar pasiūlymo eiti po velnių? Vienai DELFI skaitytojai taip „pasisekė“, kad ji sulaukė dar įdomesnės žinios – paskutinė jos iš „eks“ gauta žinutė buvo paliepimas nupirkti kebabą.

Moters žentas nesidalina mirusios dukros turtu (169)

Ne paslaptis, kad tėvų ir jų vaikų sutuoktinių santykiai dažnai klostosi gana šaltai – vis dėlto kartais jie neapsiriboja apkalbomis už nugaros, o gali tapti daug skaudesne patirtimi. Į DELFI kreipėsi moteris, panorusi pasidalinti liūdna savo istorija – netekusi dukters, ji nebegali susitarti su savo žentu dėl turto.

Norite džentelmenų? Jų dar yra, tik kitokių (78)

Jau tapo įprasta, kad vis pasigirsta nuomonių, kad šiandien džentelmenų nebeturime, nes šiuolaikinėje visuomenėje jų net nereikia. Juk išgirdus vartojant šią savoką, prieš akis neretai iškyla pasitempęs, fraku vilkintis vyriškis, galantiškai asistuojantis damai. Tad, ar iš ties neturime šiuolaikinių džentelmenų, ar jie tapo tokia pat nykstančia rūšimi kaip ir į Raudonąją knygą įrašyti Baltieji tigrai?