Spręsk problemą. Ką daryti, kad neslystų batai?

 (24)
Žiemą nuėjimas iš taško A į tašką B kartais tampa tikru išbandymu - plikledis, šaligatviai nebarstyti, o dar batai slysta. Ką daryti? Specialistai pataria dėvėti batus, kurių padas guminis arba neopreninis (į gumą panašios medžiagos). O ugniagesių gelbėtojų siūlo būdas yra kur kas pigesnis: ant pado galima užklijuoti paprastą pleistrą medžiaginiu pagrindu ar ploną švitrinio popieriaus lapelį, o ant batų kulno – porolono gabalėlį.
<font color="#6699cc"><strong>Spręsk problemą.</strong></font> Ką daryti, kad neslystų batai?
© Corbis

O ką darote Jūs, kad batai neslystų? Gal žinote kitų būdų, padėsiančių saugiai nueiti iš vienos vietos į kitą, nepagavus „zuikio“? Rašykite savo patarimus komentaruose!

Turi klausimą ar problemą? Nežinai, kaip ją išspręsti ir nori kitų žmonių patarimo? Klausk drąsiai! Siųsk savo problemos aprašymą ir konkretų klausimą el. pašto adresu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Problema“.

www.DELFI.lt
Įvertink šį straipsnį
Registruoti (0) Anonimiški (24)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Vox Populi

Anglų kalbos egzamino atgarsiai: belieka laukti rezultatų... (2)

Ką tik perskaičiau straipsnį su daugybe nusiskundimų dėl anglų kalbos egzamino. 2013, 2014, 2015 metai, o niekas nesikeičia. Atsiranda jaunuolių, kurie dėl savo kalbos mokėjimo spragų ar dėl išsiblaškymo kaltina visus aplinkos veiksnius.

Maratone nustebino dalijamas alus (14)

Šiemet jau antrąkart ryžausi bėgti 5 kilometrų „We Run“ Vilnius distanciją. Viskas kaip ir pernai – daug nesitikėjau, pirma neatbėgau, bet juk, kaip dažnai sakome, svarbiausia dalyvauti. Vis dėlto pamąsčiau, kad reikėtų pasidalinti mintimis apie vieną man įdomų reiškinį šiemet – nealkoholinį alų, dalinamą prie finišo linijos.

„Eurovizija“: Lietuva nusispjovė ant milijono balsų (1514)

Šiais metais „Eurovizijos“ konkursas nešė labai aiškią ir paprastą žinutę – statom tiltus. Ne Lazdynų, ne Aleksoto, o tiltus tarp šalių, tarp žmonių. Tuo tarpu Lietuva nusišypsojo ir pasukiojo pirštu palei smilkinį. Nors tai turėjo būti aiškus gestas, skirtas parodyti, kokios nesusipratusios yra kitos šalys, nutiko taip, kaip ir turėjo nutikti.

Garsiausi Lietuvos 0 taškų „Eurovizijos“ istorijoje, arba kodėl neskyrėme balų Rusijai (2986)

Dar nerimsta bangos po garsiausių 0 taškų „Eurovizijos“ istorijoje Lietuvoje... Tačiau įsivaizduokite – iš kalėjimo išeina už pedofiliją sėdėjęs asmuo ir iškart tiesiu taikymu įsidarbina vaikų darželyje. Jau per pirmą prisistatymą vaikų tėvams išdidžiai pareiškia: „Aš būsiu jūsų vaikų tėvelis“. Kaip reaguoja normalūs tėvai?

Po anglų kalbos egzamino - abituriento pasipiktinimas (130)

Šiandien teko laikyti anglų kalbos egzaminą. Pati bjauriausia jo dalis kaip ir eilę metų - klausymo užduotys. Mano manymu, magnetofonas ne tik tarškėjo, barškėjo ir įrašo kokybė toli gražu ne aukščiausio lygio buvo, bet dar ir jo kolonėlės buvo nusuktos nuo klasės (kolonėlės buvo atsuktos ne į klasę, bet į vykdytojas!), kas tą prastos kokybės įrašą padarė išvis sunkiai girdimu.