Spręsk problemą. Ką daryti, kad neslystų batai?

 (24)
<font color="#6699cc"><strong>Spręsk problemą.</strong></font> Ką daryti, kad neslystų batai?
© Corbis

Žiemą nuėjimas iš taško A į tašką B kartais tampa tikru išbandymu - plikledis, šaligatviai nebarstyti, o dar batai slysta. Ką daryti? Specialistai pataria dėvėti batus, kurių padas guminis arba neopreninis (į gumą panašios medžiagos). O ugniagesių gelbėtojų siūlo būdas yra kur kas pigesnis: ant pado galima užklijuoti paprastą pleistrą medžiaginiu pagrindu ar ploną švitrinio popieriaus lapelį, o ant batų kulno – porolono gabalėlį.

O ką darote Jūs, kad batai neslystų? Gal žinote kitų būdų, padėsiančių saugiai nueiti iš vienos vietos į kitą, nepagavus „zuikio“? Rašykite savo patarimus komentaruose!

Turi klausimą ar problemą? Nežinai, kaip ją išspręsti ir nori kitų žmonių patarimo? Klausk drąsiai! Siųsk savo problemos aprašymą ir konkretų klausimą el. pašto adresu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Problema“.

www.DELFI.lt
 
24
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Vox Populi

Dėl meilės prarado geriausią draugę (14)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 22:40
Tai buvo pirma vasara, kai laukiau mokslo metų pradžios... Naujos mintys, naujos svajonės, netgi nauja klasė. Kadangi atostogos buvo beprotiškai šaunios, su geriausia drauge nutarėm, kad aš būsiu naujoke jos klasėje. Juk mergaitiška draugystė turi tęstis...

Pasibaisėjo sporto klubo taisyklėmis (120)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 13:44
Po prieš dvejus metus patirtos kojos traumos ir tiek pat trukusios (neplaukimo) pertraukos, dukra grįžo į sporto centro „Impuls“ baseiną. Ir iš karto siurprizas: skambina verkianti 11-os metų dukra, nes registratūroje dirbančios trys merginos kategoriškai reikalauja susimokėti baudą. Girdi, ji pavėlavo išeiti pusę minutės ir turi sumokėti 30 centų baudą.

Lietuvės dvejonės – dėl lauktuvių anytai iš Italijos (87)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 14:30
Mano italė anyta, pavadinkime ją Marija, paprašė Vilniuje nupirkti matriošką. Marija jau kartą yra buvusi Lietuvoje ir sostinės senamiestyje mačiusi matrioškomis nukrautus prekystalius. Pirmą kartą XIX amžiuje sukurtos rusiškos lėlės Marijai prireikė jos kūrybinėse dirbtuvėlėse – moteris su savo draugėmis kuria įvairius rankdarbius, juos parduoda ir pinigus skiria labdarai.

Ko reikia vilniečiams: gražių pavardžių ar gražaus miesto? (5)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 13:14
Ko reikia vilniečiams: gražių pavardžių ar gražaus miesto?
K.Vanago nuotr.
Tiesiogiai rinkti Vilniaus merą bus įdomu. Po kelių dešimtmečių parlamentarų trypčiojimų pagaliau turėsime tokią galimybę. Žmonėms nerūpi, kokius partinius sąrašus sudaro politikai, mes norime pamatyti, ką padarys ir kokių idėjų turi kandidatuojantieji į mero postą.

Santuokinis košmaras: prie altoriaus – tik su šautuvu? (12)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 12:08
Po sarkazmu persmelktos vyro vedybinio gyvenimo išpažinties „Santuoka vyro akimis: bendri profiliai ir palikę draugai“ kilo skaitytojų pasipiktinimo banga. Skaitytojai buvo pasipiktinę ir šokiruoti: dalis jų teigė, kad moterims santuokoje dar blogiau, likusi dalis skaitytojų juokėsi – „Autoriau, kokios problemos? Ar tave su šautuvu nuvarė tuoktis, kad tiek nuoskaudų tekste?“.