Skaitytojo versija: ar I. Strazdauskaitės neišskraidino lėktuvu?

 (117)
Kovo 5 d. dingusios Ievos Strazdauskaitės istorija kelia daug klausimų – didžiulio visuomenės dėmesio susilaukęs įvykis paskatino šalies gyventojus diskutuoti, kas nutiko iš Plungės į Vilnių keliavusiai merginai. Kol policija teigia, kad pagrindinė dingimo versija – pagrobimas ir trečiadienio rytą paskelbė, kad intensyvios paieškos jau plečiamos iki tarptautinių, DELFI parašė skaitytojas Raimondas ir panoro pasidalinti savo pastebėjimais.
Ieva Strazdauskaitė
© Kauno aps. VPK

Nežinau, ar esate tikrinę šią versiją, o gal policija yra tikrinusi... Tiesiog kadangi dirbu darbą, susijusį su oro linijomis, pastebėjau, kad automobilio maršrutas veda tiesiai pro Karmėlavos oro uostą. Ar kas nors tikrino, kokie lėktuvai kokiu metu tą vakarą iš ten kilo?

Ar kas nors skambino toms oro linijoms, kurių lėktuvai skrido, ir domėjosi, ar Ievos nėra keleivių sąraše? Gal maždaug tuo metu pakilo koks nors nedidelis privatus lėktuvėlis? Manau, šią versiją reiktų patikrinti.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.

Atostogavo Maltoje: jeigu jums tinka J. Basanavičiaus g. Palangoje, tada gal ir čia patiks (219)

Mes su žmona nemažai keliaujame ir bent du kartus per metus renkamės poilsines keliones į šiltus kraštus. Šį pavasarį nusprendėme aplankyti Maltą. Keliones paprastai planuojamės patys: ieškome viešbučių, bilietų, automobilių nuomų, renkamės viešbučius skirtinguose miestuose, kad per minimalų dešimties dienų laikotarpį galėtume aplankyti kuo daugiau vietų.