Siaubingas personalo elgesys atbaidė gimdyti antrą vaiką

 (283)
Aš gimdžiau prieš 29-erius metus, o nepamiršau nė vienos smulkmenos iki šiol, nes situacija beveik identiška skaitytojos įspūdžiams.
© Vida Press

Gimdyti išvažiavau anksti ryte, po kas 7-10 minučių pasikartojančių sąrėmių, išsimaudžiusi, susitvarkiusi ir t.t. Gimdymo skyriuje priėmė labai atžagariai, atseit, ko taip anksti atsibeldei, vis tiek greitai negimdysi.

Liepė iškart vėl eiti maudytis įdavę 200 gramų ūkiško muilo gabalą, aišku, tik palindau po vandeniu, prastovėjau 40 min. nuoga ir sušalusi, kol atnešė baltinius apsirengti. Tie baltiniai vos dengė genitalijas ir dar perplėšti nuo krūtinės iki pat apačios, kad lengviau būtų maitinti vaiką.

Paprašius ilgesnių, užriko, kad ne į šokius atvažiavau. Nutariau, kad reikia duoti 3 rublius, tai gavau ilgesnius, kuriuos netrukus po pastatytos klizmos, nespėjus nubėgti į tualetą, vėl sudirbau, vėl klyksmas, kokia aš nevala, negi nežinau, kad pastačius klizmą turiu jau sėdėti ant klozeto (šito aš tikrai nežinojau, nes juk pirmą kartą) ir taip toliau ir taip toliau.

Žodžiu, prisiminimai baisūs. Pagimdžiau tik kitą dieną 0 val 7 min. savo brangų sūnelį.Tos patirties man užteko, todėl antro vaiko taip ir nesiryžau gimdyti.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite išreikšti savo nuomonę? Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt.

Savo mintimis taip pat galite pasidalinti žemiau:Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (64)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (98)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (67)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (51)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.