Rinkimams artėjant – drabstymaisi purvais

 (72)
Patriotiškumas tai – ne politinė, ne antgamtinė samprata. Patriotiškumas yra prigimtinė žmogaus doros savybė. Prisiminus mūsų netolimos praeities tragiškas padarytas išdavystes (L. Gira, P. Cvirka, J. Paleckis, L. Dovydėnas, A. Sniečkus...- nuvažiavę Maskvoje pardavė Lietuvą sovietinėn vergijon o mūsų Tautą genocidui), šiandien, vykstant aršiam informaciniam karui, netenka stebėtis, kad Maskvai ir vėl pritaria ne tik pasiklydę, ne tik nesusipratėlių balsai.
© LRT

Rinkimų išvakarėse prieš mus, ypač prieš mūsų Prezidentę, spygaujančių čiastuškų fone, Maskvos purvinai propagandai tūravoja ir seimūnas, ir žaliai paraudonavęs signataras, ir šou laidų vedėjos (ai). Gal šitai ir būtų galima nurašyti brutaliai nešvariai rinkiminei agitacijai, tačiau kyla klausimas: kodėl tie agitatoriai, teisuoliai rimčiau nekalba apie valdžioje šiandien sėdinčius ir toli gražu ne mūsų interesus atstovaujančius daugiau nei keturis komisarus ir melnikaites. O kapstosi tik D. Grybauskaitės giminėje falsifikuojančiai traktuojant, atseit, Prezidentės tėvas buvo KGB darbuotojas. Arba šitie kapstytojai visiški užsispyrę kvailiai, arba dirba juodą Judo darbą už sidabrinius (…).

Nedora piktnaudžiaujant demokratija, laisve šitaip elgtis, juo labiau tarsi nematant, kaip viešai ciniškai tyčiojamasi iš Laisvės kovotojų, iš mūsų Tautos, kaip ir šiandien visais įmanomais informaciniais būdais diegiamas mūsų Tautai nebūdingas nevisavertiškumo kompleksas, nuolankumas, trinama garbinga mūsų Tautos praeitis, unisonu su Maskvos ruporais žeminami, šmeižiami mūsų valstybės vadovai. Ne tik D. Grybauskaitė, ne tik V. Landsbergis.

Negi, net ir realaus pavojaus akivaizdoje nesugeba tokie žmonės atmesti nesveikų ambicijų, negi negali susitelkti po viena mūsų Tautos, Valstybės vėliava rimtam, sunkiam ir doram darbui. Juk, mūsų Tautai susitelkus, savo ryžtu, darbais ne kartą stebinome pasaulį.

Bene kiekvienas sveikai mastantis mūsų tautietis akivaizdžiai mato, kad kuo daugiau mūsų Prezidentė Dalia Grybauskaitė dirba savo Tautai, mūsų Valstybei, kuo labiau ji vertinama pasaulyje, tuo aršiau, brutaliau ir organizuočiau ji puolama (...).

Ką gi toks jau tas pasaulis ir šiandien – vieni „istorikai“ rašo putiniškas istorijas, kiti fabrikuoja, kuria kompromituojančius „dokumentus“. Kas jau kas, bet mes tai patyrėme, mūsų tauta tai gerai turi žinoti ir aklai ne klaidžioti Kremliaus propagandos klystkeliais.

Ne mano tikslas agituoti už ką balsuoti, juk mūsų tautiečiai pasirinks ir apsispręs, už ką balsuoti. Tarp kandidatų yra ir dorų žmonių, tačiau negalima tylėti girdint ir matant, kaip už sidabrinius tarnaujama Kremliui, dergiami mes visi, tuo pačiu – ir pats kalbantysis (jeigu suvokia). Man, ir ne tik man darosi nejauku ir nesuvokiama, kad iš Seimo, kurį ir aš kartu su mūsų Tauta gyniau sausį, iš televizijos, už kurią pralietas Tautos kraujas, po dviejų dešimtmečių sklistų Kremliaus ideologija (...).

Balsuosime už atliktus darbus o ne už apgaulingus pažadus, ne už energetikos žlugdytojus, ne už LR Konstitucijos ir įstatymų pažeidėjus. Balsuosime už savo ir vaikų ateitį.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.

Atostogavo Maltoje: jeigu jums tinka J. Basanavičiaus g. Palangoje, tada gal ir čia patiks (219)

Mes su žmona nemažai keliaujame ir bent du kartus per metus renkamės poilsines keliones į šiltus kraštus. Šį pavasarį nusprendėme aplankyti Maltą. Keliones paprastai planuojamės patys: ieškome viešbučių, bilietų, automobilių nuomų, renkamės viešbučius skirtinguose miestuose, kad per minimalų dešimties dienų laikotarpį galėtume aplankyti kuo daugiau vietų.