Priekaištaujančioms supermamoms – „Radistų“ gerbėjo atsakas

 (46)
Penktadienį DELFI skaitytoja pasipiktino, kad eglutės įžiebimo šventinį koncertą vedę „Radistai“ neva nuolat kartojo, kad dovanas perka tėvai, ir taip griovė mažųjų tikėjimą apie Kalėdų senelio egzistavimu. Toks moters skundas suerzino vieną DELFI skaitytoją – jis išsakė savo nuomonę, kad koncerto vedėjai jam patikę, o suaugę žmonės neturėtų virkauti dėl Kalėdų senelio. Savo tekstą jis pavadino trumpai – „Man būtų gėda tikinti, kad Kalėdų senis egzistuoja“.
© DELFI / Tomas Vinickas

Visi čia sukruto, sujudo dėl „Radistų“, atseit, ką čia jie per eglutės įžiebimą Vilniuje prišnekėjo, kad Kalėdų Senelio nėra. Žmonės, ir jums ne gėda?

Atrodo, jei jau turit vaikų, tai turėtumėt būti subrendę, o kas yra? Virkaujat komentaruose kaip kūdikiai, tarsi patys būtumėt pirmąkart išgirdę, kad Kalėdų Senio nėra. Tiksliau yra, bet jis gyvena Laplandijoj, nedovanoja jokių dovanų ir yra realus žmogus, o ne pasakaitė, kurią kišat vaikams į galvas.

Kuo anksčiau vaikas sužinos, kokia yra jo žaisliukų kaina, kokiu tėvų prakaitu jie uždirbami, tuo geriau. Ir baigsis puikavimaisi vieni prieš kitus.

Paaiškinkit geriau apie ramybės, susikaupimo metą, tradicijas, o ne materialų šlamštą. „Radistams“ priekaištų neturiu, savam stiliuj kaip visada. Už tai juos ir mėgstu.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Radistas“ Rolandas Mackevičius jau anksčiau DELFI išsakė savo nuomonę dėl skaitytojos skundo. Sūnų auginantis radijo ir televizijos laidų vedėjas mano, kad penktadienį tėvams tereikėjo pasitelkti šiek tiek fantazijos ir paaiškinti vaikams, kad Kalėdų senelis šiemet turi ilgą gerų vaikų sąrašą ir tiesiog prašo tėvelių padėti.

R. Mackevičius siūlė kartu su vaiku piešti dovanas, kurių laukiama per Kalėdas ir dovanoti vaikų namams: „Paaiškinus vaikui, kad norint, jog senelis nesusirgtų ir ateitų per Kalėdas – galima dovanas kurti patiems ir taip jam padėti“.

Pašnekovas atkreipė dėmesį į sunkiai besiverčiančias šeimas su mažais vaikais, kuriems stengiasi padėti: „Praėjusią savaitę išsiunčiau vienai šeimai tai, ko jiems trūko: pratybų, šiltų batų, įvairių daiktų ir saldainių. Aš ne Kalėdų senelis ir jie tai žino, bet džiaugėsi ne mažiau“. „Jeigu vaiką auklėjo televizoriumi ir jis tiki viskuo, ką mato – tada kita kalba“, – supermamytėms atrėžė Rolandas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Kauno pokyčiai: net latviai ar estai klausia, kas čia vyksta (317)

Rašau kaip Kauno pilietis, kuris didžiuojasi vykstančiomis pertvarkomis mieste. Beveik neabejoju, kad tai yra Visvaldo Matijošaičio nuopelnas.

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (67)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (99)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (94)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (87)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.