Prašo patarimo: ar pasakyti jam apie neištikimybę su vedusiu vyru?

 (89)
Esu paprasta, eilinė, ne jauna mergina – man gerokai virš 20 m. Turiu draugą, kuris karts nuo karto išvyksta dirbti į užsienį. Lieku viena.
© Shutterstock nuotr.

To labai nemėgstu. Jam išvykus, stengiuosi trumpam susirasti ką nors, kas padėtų išgyventi laukimą. Sakysit: „Esi nepastovi, bijai vienatvės.“ Galbūt. Bet paskutinis mano nuotykis privertė susimąstyti. Eilinį kartą draugas išvyko, o aš jau tą patį vakarą pradėjau ieškoti „ko nors“. Kaip ir visada sekėsi. Jis – vyriškis iš pakankamai toli, galvojau, kad nelaimingas.

Bendravome paprastai, kaip ir su visais, nieko naujo išskyrus vieną momentą – jis buvo laimingas. Mane tas reikalas privertė susimąstyti. Pavydėjau jam jo žmonos. Norėčiau būti tokia kaip ji. Gal tada ir mano Žmogus niekur neišvažiuotų...

Apie mus sužinojusi žmona manęs neplūdo, nevadino jokiais skaudinančias žodžiais, net kekše nepavadino (nors tokia kartais jaučiuosi, ypač kai būnu su savo Žmogum), man ji net priešiškumo neparodė, tiesiog viską pavertė nuotykiu. Kiek žinau, jam irgi nereikėjo rinktis – ji arba aš. Labai noriu pasakyti, kad ji kvaiša, bet negaliu. Tai aš esu kvaiša, kad turėdama ir mylėdama gerą Žmogų blaškausi tarp nežinia ko. Norėčiau būti tokia žmona ir draugė kartu. Jam tikrai labai pasisekė. Žmonai, manau, mažiau pasisekė (jis vis tik – kvailelis), bet gal viskas bus gerai. Labai to jai linkiu.

Dabar esu pasimetusi, nežinau, ką daryti. Labai noriu viską papasakoti savo Žmogui, noriu būti jam mylinti draugė, dar noriu būti savo Žmogaus suprasta, paguosta, bet bijau, kad gali būti ne kas. O jei manęs Žmogus nemyli? Jei viską kursim ant melo pamatų? Ar mes būsim laimingi?

Gal kas nors buvot patekęs į panašią situaciją? Gal kas iš savo patirties galit ką nors patarti?

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Pasidalinkite patarimais ir patirtimi!


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.

Atostogavo Maltoje: jeigu jums tinka J. Basanavičiaus g. Palangoje, tada gal ir čia patiks (219)

Mes su žmona nemažai keliaujame ir bent du kartus per metus renkamės poilsines keliones į šiltus kraštus. Šį pavasarį nusprendėme aplankyti Maltą. Keliones paprastai planuojamės patys: ieškome viešbučių, bilietų, automobilių nuomų, renkamės viešbučius skirtinguose miestuose, kad per minimalų dešimties dienų laikotarpį galėtume aplankyti kuo daugiau vietų.