Po internetinės pažinties su „amerikiečiu“ kamuoja gėda

 (20)
Nepatikėsit, kiek sukčių virtualiame pasaulyje! Vieni trokšta tik pasigrožėti ir ieško aukų internete, kiti trokšta susipažinti, nes nepavykę santykiai su žmona...
© Shutterstock nuotr.

Gerai, kad aš kažkada pamačiau straipsnį apie Bulgarijos kaimus, kuriuose užsiima tokiais suklastotais meilės romanais. Na, bet aš savo vyrą irgi sutikau pažinčių svetainėje.

Neklauskit, kokiam, nesakysiu, nes dabar ten gausu dvasios ištvirkėlių. O būna ten visko – sako, kad yra įsimylėjęs ir atvažiuos, jau ir bilietus ruošiasi pirkti, bet staiga buvusi žmona (ar dar kažkas) pakiša koją – vaikus kurį laiką paprašė prižiūrėti, kol ji išvažiuoja... Tad planai staigiai pasikeičia – gal tu, brangioji, atvažiuok pas mane į Ameriką, pailsėti, o gal ir visam laikui, jei patiks? O tavo pašto dėžutėje netikėtai atsiranda laiškas, kuriame aprašoma, kad laimėjai vizą, tereikia tik sumokėti, rekvizitai nurodyti...

Kadangi aš Amerikoje jau buvau ir kaip viskas atrodo, žinau, nustebau, kad viskas taip greitai. Gerai, kad internete pasitikrinau, kaip atrodo taisyklingas pakvietimas. Tikrai nedaug kuo skyrėsi, bet...

Pirmą aikčiojimą išgirdau, kai mielas draugas išsigando paklausus, kodėl jis man rašo, kad gyvena prie pakrantės, o jo namo vieta – toli nuo miestelio... Panašu, kad jis buvo tikrai išsigandęs, kaip aš sužinojau jo gyvenamąją vietą. Pasakiau, kad kai ką suvokiu kompiuterių pasaulyje, ir tai sužinoti man buvo visai nesunku. Paskui pati pradėjau su juo žaisti...

Kokių tik pasakų jis man nekūrė, netgi su vaikais susipažino (o pats iš tolo parodė tetą ir pasakė, kad yra užimtas), bet... Man tikrai gėda. Ne už save, galų gale juk aš supratau iš kur tie pakvietimai vizai. Man gėda, kad į tuos sukčiavimus buvo įtraukti mano vaikai.

Dabar jau esu metus ištekėjusi, su vyru taip pat susipažinome pažinčių svetainėje. Aš – iš Lietuvos, jis – iš Ukrainos, susituokėme. Po visų tų pažinčių, melų, aš kartais irgi pradedu abejoti, o gal tai dar viena apgavystę, tik dabar tam, kad per mane gautų tą europietišką vizą?

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo pasakojimu? Jūsų istorijų laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Pažintis“. Taip pat rašinius galite siųsti naudodamiesi žemiau esančia nuoroda arba rašyti čia:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Kauno pokyčiai: net latviai ar estai klausia, kas čia vyksta (329)

Rašau kaip Kauno pilietis, kuris didžiuojasi vykstančiomis pertvarkomis mieste. Beveik neabejoju, kad tai yra Visvaldo Matijošaičio nuopelnas.

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (67)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (101)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (98)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (86)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.