Pirmos meilės nepamiršo: jis vedęs, tačiau aš lauksiu

 (205)
Istorija sena: galima sakyti, jis mano pirma meilė, atsiradusi prieš daugiau nei 10 metų. Įsimylėjau jį iš pirmo žvilgsnio, nors, pasirodo, prie draugų stalo vakarą kavinėje leidome kartu, tik skirstantis iš tylaus, ramaus vaikino išgirdau pakvietimą praleisti ilgesnį vakarą drauge (draugė draugavo su jo draugu).
© Shutterstock nuotr.

Susitikus mūsų žvilgsniams, patikėkit, negalėjau atsakyti, žodžiai įstrigo giliai gerklėje... Keista, bet tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, negalėjau patikėti ir negaliu patikėti iki šiol, kad taip nutiko man. Susitikinėjom ir atrodė, kad santykiai vystosi į gera, bet... Klydau.

Jis buvo 5 metais vyresnis, o aš – jauna, nepatyrusi, vos sulaukusi pilnametystės, meilės apakinta, per daug „įsisukusi“ į jausmus. Per daug prisirišimo – per daug kvailysčių? Pavydėdama praradau jį... (...). Kai pasakė, kad matomės paskutinį kartą, suglumau, bet bandžiau tvardytis.

Po kiek laiko, praėjus vasario 14 d., laukiau jo skambučio. Sulaukiau, susitikom, bendravom kaip draugai, jais likti buvo jo pasiūlymas. Būti tik draugais toli gražu nepavyko. Ilga istorija, daug visko... Bandau trumpai papasakoti.

Po kiek laiko išvykau į Angliją, sutikau žmogų, apsigyvenau, susilaukiau sūnaus, po dviejų metų išsiskyriau, grįžau į Lietuvą. Visai netyčia susitikome su savo pirmąja meile. Pasirodo, jis vedęs bendradarbę, bet tik šiaip, be meilės , turi dukrą... Bet, va, nepamiršo manęs, suprato, kad mane myli tada, kai buvau jau išvykusi, o rasti, kur esu, negalėjęs.

Per kvailą jaunystę ir nesuprastus savo jausmus likome be meilės – to, kas svarbiausia. Šiuo metu gyvenu visada širdy turėdama tą pirmą meilę ir žinodama, kad jis jaučiasi taip pat. Žinau, kad šiuo metu jis prie skyrybų slenksčio, o santykiai laikosi tik dėl jų dukters...

Nežinau, kaip Jums nupasakoti tą jausmą, kai visada galvoji apie mylimą žmogų, o po daug metų sužinai, kad abu vis dėlto esam įsimylėję ir vis tiek negalime būti kartu. Bet tikiuosi, kad kai meilė tikra, ateis laikas, kai būsime kartu. Tik reikia tikėtis ir laukti. Niekada nepamilsiu nieko taip, kaip šio nuostabaus vaikino! Ir, žinoma, lauksiu Jo! Kad ir kiek metų praėjo, vis tiek galiu pasakyti – myliu tave!

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo pasakojimu ar nuomone? Jūsų istorijų laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Meilė“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.