Pirkėjas įvardino jį erzinančias prekybos centrų gudrybes: verčiate mus pirkti daugiau

 (139)
Pirkėjas jau seniai nėra kvaila avelė, kurią būtų galima vedžioti už nosies. Mes puikiai suprantame visas prekybos centrų „nekaltas“ gudrybes, kurias pastebiu juose, verčiančias mus pirkti daugiau.
© AFP/Scanpix

Pradėkime nuo lentynų išdėstymo prekybos centre. Man, asmeniškai, kelia juoką kokius labirintus bando sukurti prekybos centrai, kad mus supainiotų ir ten užlaikytų kuo ilgesnį laiką. Jei į nežinomą prekybos centrą ateisi dviese, o neduok Dieve – trise, geriau vienas kito nepamest, nes be telefono tikrai neapsieisi. Mane ši gudrybė tik priverčia pirkėją susierzinti ir aš asmeniškai stengiuosi į tokį prekybos centrą daugiau nebegrįžti.

Prekių išdėstymas pieno skyriuose. Ar pastebėjote, kad priekyje stovinčios prekės visad galioja trumpiausiai? Žinoma, kad pastebėjot! Kodėl švieži produktai stovi kažkur giliai giliai ir aš esu priverstas jų ten ieškoti? Aš suprantu, kad parduotuvė nori realizuoti visas turimas prekes, bet supraskite ir mane – aš juk noriu šviežiausios prekės, kokią jūs galite pasiūlyti... (...)

Vaikų faktoriaus išnaudojimas rodo visišką prekybos centro bejėgiškumą pritraukti pirkėjus. Visokie žaisliukai, štampukai, lipdukai ir kiti bandymai per vaikus į prekybos centrus pritraukti tėvelius atrodo tikrai negarbingai.

Ir pagaliau – akcijos. Akcijų manija pavertė įkaitais visus. Manau, pirkėjai be akcijos nieko nebeperka, o prekybos centrai ieško išeičių, kaip išsikapanot iš šios situacijos. Viena iš išeičių – ir vėl mus priversti pirkti.

Sugalvojau net pavadinimus akcijom – kelių centų akcija su kodiniu pavadinimu „Gal nepastebės“, kone amžina akcija, kurią pavadinau – „Nemirtingoji“, išpardavimo akcija – „Nieko nenuleidom ir nieko neišparduodam“… Aš siūlau jums kitą išeitį – aukokite nepasiturintiems, remkite sportą, kultūrą ir kitas veiklas. Aš tikrai sutiksiu mokėti pilną prekės kainą, o 20-30 proc. paaukot benamiams ar daugiavaikėms šeimoms.

Kartais prekybos centrų veikla visiškai nesisieja su jų pačių šūkiais. Paprastam pirkėjui tiesiog norisi mylimo maisto be apgaulės… Tik tiek….

Visai geras būtų šūkis – „Be apgaulės“… Bet šiais laikais tai kai kam – tikriausiai per didelis pažadas…

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalyti savo mintimis ar patirtimi? Kviečiame jus rašyti pilieciai@delfi.lt su prierašu „Patirtis“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (83)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.