Pirkėją aplink pirštą apsukęs BMW pardavėjas apsigavo ir pats

 (253)
Ir aš susidūriau su ne visai sąžiningu pardavėju. Radau mašiną pagal skelbimą – BMW 318i 105kw be didelių defektų. Automobilis buvo ką tik atvarytas iš Vokietijos.
© DELFI (R. Achmedovo nuotr.)

Pasitikėjau pardavėju, atrodė sąžiningas žmogus. Tik per savo kvailumą nepažiūrėjau, kas parašyta dokumentuose, kai juos gavau. Įsigijau BMW 316i 85kw. Per pirmą savaitę išlindo tokie defektai kaip įskilęs priekinis stiklas ties veidrodėliu toje vietoje, kur stiklo patamsinimas. Su tokiu defektu neturėjo net praleisti tech. apžiūra, beje, pats pardavėjas joje ir buvo, tai, matyt, į kišenę darbininkams pamokėjo. Stiklą jau pasikeičiau – kainavo 80 eurų.

Na, dabar aiškėja, kad ir variklio galva gali būti kiaura, nes dingsta antifrizas (remontas – 200 eurų). Žodžiu, nusipirkau visiškai ne tą automobilį, kuris buvo skelbime, tik į skelbimą nuotraukos įdėtos būtent to automobilio, kurį dabar vairuoju.

Ai, beje, buvo pasakyta kad automobilyje yra BRC dujų įranga. Čia jau pats pardavėjas apsigavo, nes dujų įranga – „Prince“, mano manymu, geresnė ir brangesnė. Taip pat, kaip jau vėliau sužinojau, tie pardavėjai („pirikupai“) dar mėgsta atsivežę automobilius dar ir katalizatorius išpjauti, už juos nemažai duoda, mat ten aukso dulkiu yra. Tai dar tų „pirikupų“ dėka labiau ir gamtą teršiam. Katalizatoriaus irgi pasigedau.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Esate patyrę ką nors panašaus? Norite pasidalinti savo patirtimi? Savo mintimis galite dalintis el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Automobilis“ arba žemiau. Įdomiausius pasakojimus ar patirtis publikuosime.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (61)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (97)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (162)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.