Pensininkės kritika Seimo narių rietenoms: atsigręžkime į tikrai vargstančius

 (69)
Man jau 75 – eri metai ir man labai nepatinka Seimo narės Aušros Maldeikienės pasisakymai apie parlamentą, jo narius ir mokytojus...
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Ji savo kalbose kartoja tik „Aš“, „Aš“, „Aš“, bet tik keletą kartų „Mes“, „Jūs“... Tegul ponia ima pavyzdį iš dabartinio Amerikos prezidento Donaldo Trampo, kuris savo inauguracijos kalboje pabrėžė žmonių problemas.

Man susidarė įspūdis, kad ponią A. Maldeikienę kamuoja pyktis, kodėl kiti turi, o ne ji. Lįsti į kitų asmeninius gyvenimus, pavyzdžiui Ramūno Karbauskio, yra negarbinga. Jis nors sukūrė verslą, žmones aprūpina darbu, o poniai rūpi kailinukai, begėdžiai mokytojai, kurie reikalauja pakelti atlyginimą ar kad kažkas nemoka taip kalbėti kaip ji kalba.

Geriau jau atkreiptų dėmesį i valkataujančius, narkotikus naudojančius moksleivius, jaunus žmones, besiknisančius po šiukslių konteinerius, senukus negalinčius išgyventi iš pensijų ir kitas problemas. Tas pats su Gabrieliumi Lansbergiu, kuriam tinka pasakymas „juokiasi puodas, kad katilas juodas". Kokia gėda, kai klausai ir girdi, kaip buvo šaipomasi iš D. Trampo. Juokiasi iš visų, o paskui sako – mus skriaudžia.

Aš palaikau R. Karbauskį, jis nors stengiasi kažką daryti, nors ir klysdamas, o ne maldamas liežuviu. Proto, matyt, trūksta ne jam, o kitiems.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Kaip jūs įsivaizduojate geresnę Lietuvos valstybę? Laukiame jūsų nuomonių el. paštu pilieciai@delfi.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (47)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (96)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.