Paskui emigrantą atvažiavusi mergina jo gyvenimą pavertė nepavydėtinu

 (205)
Norėčiau papasakoti savo istoriją, kuri galbūt yra ir kitiems pažįstama. Esu emigravęs į Angliją. Jau penkerius metus gyvenu čia. Toli nuo namų, toli nuo laimės...
© Shutterstock nuotr.

Pradėsiu nuo pradžių – internete susipažinau su mergina. Patiko jos išvaizda, tai, kaip bendrauja, kokia yra supratinga. Pamiršau, kaip nusivyliau kitomis merginomis dėl dėmesio stokos, nes ji nuolat man jį rodė. Jai rūpėjo, ką veikiu, kur einu ir kada miegu.

Po poros savaičių bendravimo virtualiai laukė susitikimas, šilti žodžiai, maloniai praleistas laikas... Atrodė, ar gali būti geriau? Bet... Po kelių savaičių praradau darbą, teko mokytis gyventi iš naujo. Ji mane palaikė, rašė, kad viskas bus gerai, tai mane džiugino ir skatino gyventi toliau. Galų gale ji metė darbą ir atvažiavo pas mane, nors negalėjau suteikti jokių garantijų dėl finansinės padėties.

Kartu pagyvenome vos mėnesį, o tada prasidėjo įžeidinėjimai, koks esu nevykėlis, kaip pakankamai nesistengiu dėl mūsų abiejų gerbūvio, kad ji manęs taip gerai nepažįsta, kad galėtų savo pinigus skirti mūsų būsto nuomai. Mergina pradėjo mane žeminti kaip vyrą, koks aš vyras, jeigu nesugebu to ar ano...

Taip kartu gyvenam 3 mėnesius, vakar ji jau persikraustė į kitą kambarį, nes nesugebu kreipti į ją dėmesio taip, kaip kreipdavau prieš pradedant mane žeminti. Visuomet maniau, kad meilė išgydo visas žaizdas... Bet ar tai meilė?

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Turite panašios patirties? Norite patarti? Pasidalinkite! Jūsų minčių laukiame žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (93)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.