Pasipiktinęs miestietis siūlo įvesti kursus provincialams

 (46)
Noriu viešai Seimui pareikšti, kad esu pasipiktinęs ir jaučiuosi diskriminuojamas dėl to, kad esu kažkelintos kartos miestietis.
© Vida Press

Jeigu dabar sugalvočiau, kad gyvenimas mieste manęs netenkina ir norėčiau išsikraustyti gyventi į kaimą, tai padaryti būtų tiesiog neįmanoma, nes neturiu pažįstamų ūkininkų, kurie duotų rekomendacijas, reikalaujamas norint gauti ūkininko pažymėjimą.

Turėčiau baigti kursus ir dar atitikti daugybę kitų idiotiškų reikalavimų tam, kad pardavęs butą įsigyčiau žemės ir pradėčiau ūkininkauti. Todėl siūlau Seimui priimti tokį patį įstatymą dėl kaimiečių, atkeliaujančių gyventi ar mokytis į miestą.

Tai galėtų būti reikalavimas turėti tame mieste gyvenančio miestiečio rekomendaciją, reikalavimas baigti kursus (pavyzdžiui, naudojimosi viešuoju transportu, el. bilietais ir panašiai). Kodėl kaimiečiams apribojimų atvykti gyventi į miestą nėra, o aš išvažiuoti į kaimą galiu tik kaip svečias?

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Kauno pokyčiai: net latviai ar estai klausia, kas čia vyksta (243)

Rašau kaip Kauno pilietis, kuris didžiuojasi vykstančiomis pertvarkomis mieste. Beveik neabejoju, kad tai yra Visvaldo Matijošaičio nuopelnas.

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (67)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (98)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (88)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (89)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.