Pasimetusio 30-mečio atsakas komentatoriams: nustebau, ką lietuviai galvoja šia tema

 (292)
30-metis vyriškis, svarstantis, ar verta kurti santykius su vaiką turinčia moterimi, kreipėsi į DELFI skaitytojus patarimo. Sulaukęs jų reakcijos komentaruose, vyriškis nusprendė parašyti dar kartą ir paaiškinti, kodėl antros pusės vaikas gali „trukdyti“ pradėti naujus santykius.
© Shutterstock nuotr.

Rašo 30-metis, kurio rimtiems santykiams trukdo tik vienas dalykas. Paskaičiau, ką lietuviai galvoja šia tema. Ir šiek tiek nustebau, nes dauguma kalba apie mano ir merginos jausmus. O tik maža dalis pagalvoja apie vaiką, šiuo atveju aštuonerių metų mergaitę.

Mano tėvai išsiskyrė, kai man buvo 13 metų. Tėvas turi antrą pusę, mama taip pat. Su abiem naujais žmonėmis mano gyvenime aš iš karto radau bendrą kalbą, sutariu ir sutariau puikiai, gerbiu juos vien už tai, kad juos pasirinko mano tėvai. Na, ir iš tikro mačiau, kokius puikius naujuosius partnerius jie pasirinko, abiejų gyvenimai susitvarkė. Todėl nemanau, kad man būtu nepatogu ją pristatyti savo tėvams.

Merginos neteisiu dėl praeities, nes jei man ar bet kuriam iš Jūsų primintų Jūsų praeitį, manau, neapsidžiaugtumėte, visi mes vienur ar kitur esame klydę, vieni daugiau, kiti mažiau. Taigi, turiu du puikius, laimingo gyvenimo po skyrybų pavyzdžius, taip pat pažįstu draugą, kuris, būdamas vienišas, be vaikų ir ankstesnių vestuvių, susituokė su mergina, kuri turėjo dvi mažas mergaites, jiems puikiai sekasi, jie turi trečią vaiką, taip pat mergaitę. Ir dar begalė laimingų pavyzdžių aplinkui.

Išsiskyrusios moterys su vaikais manęs negąsdina, mane gąsdina tas žodis „pabandyti“. Ir ką tai kainuos draugės vaikui? Jei aš ateisiu į tos moters šeimą, apsidairysiu ir išeisiu? Man gal reikėjo šiek tiek aprašyti merginą, nes kai kuriuos komentarus skaitant, pastebėjau, kad daug kas galvoja, kad tai prie visų vyrų limpanti, žemo lygio mergina, kuriai reikia pinigų ir materialinių vertybių iš vyro.

Mergina užima aukštas, didelės atsakomybės reikalaujančias pareigas, turi savo stilių, susitvarkiusi, išlaikiusi visas moteriškas formas ir linijas. Kalbu apie šiuolaikišką moterį, kuri skaito knygas, dirba, keliauja, mokosi, sportuoja. Veikli, simpatiška moteris su dukra, nemanau, kad Jai rūpi mano butas, ar automobilis. Manau, Jai tai svarbu tiek, kiek man tai svarbu, nes Jos materialinė pozicija gal net geresnė ar panaši kaip ir mano, kalbu apie aukštesnes vertybes nei pinigai.

Didžiausia problema yra mano neapsisprendimas dėl patirties nebuvimo tokiuose santykiuose. Aš manau, kad jei aš žengiu toliau, susipažįstu su Jos dukra ir mes pradedam po truputį leisti laiką kartu – trise, aš greit susidraugaučiau su mergaite ir mes taptume draugais. Tačiau jei vis dėlto suprasiu, kad moteris su vaiku yra ne man, jei pradėsiu dėl to panikuoti ir suprasiu, kad reikia dingti iš ten, gal nebegalėsiu išeiti vien dėl tos mergaitės. Gal tai kiek per minkštai atrodo kaip vyrui, tačiau aš rimtai žiūriu į vaikus, todėl ir ieškau moters ilgai ir neskubėdamas, nes noriu šeimos su tinkamu žmogumi, o ne su bet kuo. Todėl manau, kad apsisprendimą turiu padaryti būtent dabar, kol dar nepažįstu jos dukros.

Esu matęs jų abiejų nuotraukas, mergaitė taip pat tvarkingai ir stilingai apsirengus, abi patenkintos, šypsosi ir t.t. Manau, rūpinasi ir teisingai augina savo dukra, todėl, manau, taip pat nebūtų problemų ir su bendrais vaikais kartu, kažkada ateityje, jei tai įvyks. Bet tai paaiškėtų tik susipažinus ir pamačius tikrąją situaciją.

Man lengva, kai moteris yra tiesiog vieniša, be vaikų, tada aš galiu „bandyti“, nes mes suaugę, protingi žmonės ir galim sau tai leisti. Bet vaikai neturėtų dėl to patirti streso ir aš nenoriu skaudinti vaikų, ieškodamas savo antros pusės. Manau, kad ji protinga mergina, todėl ir neskuba manęs pažindinti, nes pati nori įsitikinti kad viskas yra saugu, išsiaiškinti, kaip rimtai aš į ją žiūriu, kad nekeltų bereikalingų „bangų“ šeimoje savo naująja pažintimi.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Patarkite skaitytojui! O gal norite pasidalinti savo patirtimi? Esate atsidūrę panašioje situacijoje? Rašykite žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (61)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (97)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (162)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.