Pasibaisėjo „Iron Maiden“ koncerto reklamos draudimu: gal dar uždrauskime klysti?

 (21)
DELFI rašo, kad Lietuvoje uždrausta „Iron Maiden“ reklama, nes tai gąsdina vaikus.
Iron Maiden
© Organizatorių nuotr.

O dar uždrauskime brolius Grimus, lietuvių liaudies pasakas, dantistus, uždrauskime Senamiesčio Rožytę, žaibą, tamsą, uždrauskime kampus, už kurių nežinia, kas slepiasi, skiepus, vorus, vilkus (kaip kam, bet geriausiai visus gyvūnus, kad neprašautume).

Taip pat mokyklą ir būtinai mokytojus. Galime dėl viso pikto uždrausti ir ugnį bei vandenį, bėgančius debesis, uždrauskime klysti, sirgti, mirti.

Uždrauskime ateitį – ji taip pat gąsdina vaikus. Velnias, kaip bus sunku gyventi. Gal tada paprasčiau uždrausti vaikus?

Juk p********** ir narkomanai – realybė, jokių metaforų. O tas, anas ant plakato? Neee... Ne – mitologinėms būtybėms, ne – viskam, kas man negražu, ne – tam, ko aš nesugebu suprasti. Taip – socialinei realybei: pedofilijai, narkomanijai, alkoholizmui, taip – apsišlapinusiems valkatoms, taip – melui, veidmainystei, smurtui, taip – plastikinėms šypsenoms, visiems įmanomiems tikrų, bet galimai metaforiškų dalykų protezams. O. Lyyydlą pamiršau. Taip – ir jam.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalyti savo nuomone? Kviečiame jus rašyti pilieciai@delfi.lt su prierašu „Draudimas“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (1)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.