Pasakiau draugės vaikinui apie jos melą ir nudegiau pati

 (21)
Vien tie žodžiai „meilės trikampis“ sukelia prisiminimus. Mintimis sugrįžtu į vasarą. Viskas prasidėjo taip netikėtai... Įsimylėjau geriausios draugės vaikiną. Kaip? Paprastai.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Vieną vakarą jam parašiau, pasakiau, kad jo mergina (mano geriausia draugė) jam meluoja. Melavo tikrai daug. Rašydavo jam iš mano telefono mano vardu – „Jai labai negera, skauda galvą, buvo nualpusi...“ Maždaug taip.

Man visa tai atsibodo, tai jam ir parašiau. Susirašinėjom iki vidurnakčio, jis iškart parašė: „Jei reiks pagalbos, kreipkis.“ O tada ir pagalvojau – kas bus, jei jį įsimylėsiu? Iškart pasakiau sau, kad negalėčiau „nukabinti“ geriausios draugės vaikino. Bet, kaip sakoma, nesakykime op, neperšokę griovio.

Pradėjome su juo dažniau susirašinėti. Po to net panorome darbuotis toje pačioje vietoje... Nebendrauti buvo per sunku. Jis man vis guosdavosi dėl jo merginos, aš jam patardavau. Greit ir įsimylėjau jį. Jis mane – taip pat.

Daugiau nei draugai, bet mažiau nei pora... Štai kuo mes buvome. Po darbo važiuodavome mašina pasivažinėti, nors jis jai sakydavo, kad pavargo ir nori pailsėti. Negražu meluoti, bet...

Nenorėjau, kad taip nutiktų. Jis su ja išsiskyrė. Buvau laiminga, bet kartu būti negalėjome. Juk ji buvo mano geriausia draugė... Dabar viskas yra kitaip. Lyg nieko tarp mūsų nebūtų buvę. Bet esmė tame, kad labai nudegiau. Daugiau niekada nelįsiu į meilės trikampį. Bet žinote, kaip būna su tais „niekada“...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo istorija? Išsipasakoti? Gauti patarimą iš skaitytojų? Lauksime Jūsų minčių el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Istorija“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Kauno pokyčiai: net latviai ar estai klausia, kas čia vyksta (108)

Rašau kaip Kauno pilietis, kuris didžiuojasi vykstančiomis pertvarkomis mieste. Beveik neabejoju, kad tai yra Visvaldo Matijošaičio nuopelnas.

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (67)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (98)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (77)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (85)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.