Paryžiuje apsigyvenęs lietuvis: 3 priežastys, kodėl man čia geriau nei Vilniuje

 (168)
Neseniai įsikūriau Paryžiuje, lyg tyčia visai greta rajono, kuriame karaliauja imigrantai. Iš pradžių buvo nejauku, bet vėliau supratau... kad be reikalo būgštauju.
Paryžius

Teko gyventi Vilniaus Senamiestyje, ir galiu drąsiai teigti, kad pastarasis man mažiau patiko.

Priežastys:

1. Paryžiuje (ir daugumoje kitų užsienio šalių) gatvėse patruliuoja policija. Iš tikrųjų patruliuoja, su ginklais rankose, o ne geria arbatą kavinėje, automatą pasidėję šalia ant kėdės ar vaikštinėja lyg išėję pasivaikščioti po parką, kalba su kolega ir net nesižvalgo;

2. Nors tiesiai po mano balkonu yra trys kavinės, nebūna JOKIO triukšmo. Žmonės ramiai kalbasi, važinėja transportas, bet NIEKADA, kartoju, NIEKADA neišgirsi gyvuliško bliovimo, kuris aidi iš Vilniaus knaipių. Manau, pareigūnų buvimas netoliese apmaldo norą trukdyti viešąją tvarką;

3. Laikomasi požiūrio: daryk, ką nori, kol nekenki kitam.

Manau, Lietuvai reikėtų pasimokyti.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (77)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.