Padėka viešojo transporto reformatoriams: ačiū, kad taip apsunkinote kasdienybę

 (205)
Kaunieti, ar prisimeni tą laiką, kai atėjus į stotelę 30 numeriu pažymėto mikroautobuso užtekdavo palaukti penkias minutes? Kai galėjai būti ramus, kad į darbą suspėsi nuvažiuoti laiku? Kai pamatęs iš panosės nuvažiuojantį autobusiuką nenorėjai prakeikti pasaulio, nes žinojai, kad greitai sulauksi kito?
Kaune nurinkinėjami autobusų stotelių paviljonai
© R.Tenio nuotr.

Taip, laukti autobuso beveik valandą nėra pasaulio pabaiga. Pavažiuoti 45 minutes atsistojus ir susirietus, kai jis pagaliau atvyksta, taip pat ne tragedija. Juk būna ir baisiau, taip? Ir vis tiek gera nuvažiuoti į Angliją, Prancūziją ar Vokietiją, kur viešojo transporto sistemos kuriamos žmonių patogumui, o ne paverčiamos dar vienu galvos skausmu.

Kartais pagalvoju, kaip jausčiausi gyvendama šalyje, kurios valdžios atstovai stengtųsi žmonių labui? Kur būčiau išgirsta, kur galėčiau neabejoti, kad kita sugalvota reforma kažką mano gyvenimui pridės, o ne atims. Tačiau nelengva įsivaizduoti tai, ko niekada nepatyrei. Lygiai taip pat negaliu įsivaizduoti šios viešojo transporto reformos autorių, besidžiaugiančių savo darbo vaisiais ir besinaudojančių puikiomis „naujųjų“ mikroautobusų paslaugomis (...).

O aš tuo metu dar gerą valandą laukiu stotelėje ir dairausi, kada pagaliau pasirodys tas išsvajotas autobusiukas, ir vis trypčioju vietoje, nes puikiai suprantu, kad ir taip nepatenkintas viršininkas taps
dar labiau nepatenkintas man pavėlavus. Ir galiu džiaugtis, kad kol kas manęs iki pusės nesupa sniego pusnys, ir kojos nešąla – tada jau bus smagu!

Todėl tariu jums AČIŪ, šios reformos kūrėjai, ačiū už tai, kad tokia menka smulkmena sugebėjot taip apsunkinti kasdienybę (...) ir nuoširdžiai linkiu, kad jūsų išblizgintoms valdiškoms mašinoms nuleistų visus keturis ratus – galbūt tada, įlipę į paprasto piliečio batus pamatysite, kokie iš tiesų jie nepatogūs.

Ačiū ir už tai.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidlainti savo nuomone? Tai galite padaryti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (87)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.