Pabijojo patikėti romantiškais vaikino ketinimais

 (6)
„Jis paprašė mano namų adreso, nes parašė man laišką paties pagaminta plunksna“, - apie mielą draugystės pradžią pasakoja DELFI skaitytoja Ineta. Regis, moteris sutiko tikrą romantiką, su kuriuo stabdė būti ir... jo raumeningas stotas.
Meilės laiškas
© Shutterstock nuotr.

Susipažinau su juo internetinėje pažinčių svetainėje. Trumpai tariant, jis paprašė mano namų adreso, nes parašė man laišką paties pagaminta plunksna. Aš negalėjau patikėti, buvau šoke, kad dar būna tokių vyrų.

Pasirodo, dideliame raumenų kalne telpa toks romantikas...Bandžiau juo patikėti, bet protas sakė, kad jokio laiško jis neparašė ir tai – išsigalvojimas. Vis tik, širdis sakė, kad tai tiesa ir nesuklydo – posakis „tikėk tuo, ko nėra, tam, kad būtų“ išsipildė. Mano proto balsas klydo.

Jo draugas, manęs paprašytas, kitą dieną į gėlių saloną, kuriame dirbau, atnešė jo rašytus laiškus. Taigi, jis nemelavo – kai buvau pas draugą namuose, parodė ir plunksną, su kuria rašė.

Mane patraukė toks netikėtumas, ir traukė tai, kas bus toliau. Pasimatymo metu buvau šalta – kartais jis pastebėdavo, kad juo susižavėjau, bet aš sakydavau, kad taip nėra: „Tu per daug raumeningas ir man nepatinki“. Kai jis žiūrėdavo man į akis, bandydavau atsakyti tvirtu žvilgsniu, tačiau tuomet paraudonuodavau.

Mane sužavėjo laiškuose atskleista asmenybė – jis 24-erių metų vyras, kuris itin įvairiapusiškas.Baigė rusų ir anglų filologijos mokslus, parašė knygą, dirba treneriu, yra vienas iš stipriausių Lietuvoje, ir kiekvieną dieną atsidavęs dirba tam, kad taptų pasaulinio lygio atletu. O dar romantikas. Tikrai keista.

Visi šie skirtingi dalykai mane pavergė, užkabino, pažabojo mano griežtą ir šaltą būdą. Jo stiprybė, užsispyrimas, filosofija, mąstymas, vertybės... Jei nejausčiau „chemijos, su juo nebūčiau, o net pripratau prie itin raumeningo stoto. Galiu pasakyti – ačiū Dievui, kad jį sutikau, nes esu tokia laiminga, kokia niekad nemaniau būsianti.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Savo patirtimi galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.

Atostogavo Maltoje: jeigu jums tinka J. Basanavičiaus g. Palangoje, tada gal ir čia patiks (219)

Mes su žmona nemažai keliaujame ir bent du kartus per metus renkamės poilsines keliones į šiltus kraštus. Šį pavasarį nusprendėme aplankyti Maltą. Keliones paprastai planuojamės patys: ieškome viešbučių, bilietų, automobilių nuomų, renkamės viešbučius skirtinguose miestuose, kad per minimalų dešimties dienų laikotarpį galėtume aplankyti kuo daugiau vietų.