Nuomonė: prekybos centrai ir toliau mausto žmones

 (430)
Prekybos centrai ir toliau mausto savo pirkėjus. Negaliu patikėti, kad po tiek dėmesio žiniasklaidoj ir „Facebooke“ sulaukusių kainų karų maisto prekybos tinkluose, šį savaitgalį prie šių apgavysčių prisidėjo ir vienas didžiausių Vilniaus prekybos centrų.
© Shutterstock nuotr.

Bet apie viską nuo pradžių. Vilniuje šį savaitgalį nuo mažiausių parduotuvių iki didžiųjų prekybos centrų vyko masiniai išpardavimai drabužiams, avalynei ir kitoms prekėms. Vienas prekybos centras siūlė nuolaidas net iki 70 procentų. Turint omeny, kad čia ne šiaip išpardavimas, o specialus savaitgalis ir nuolaidos taikomos beveik visoms prekėms, 70 procentų skamba labai patraukliai.

Šeštadienį ir patraukiau į minėtą prekybos centrą kartu su puse kitų vilniečių – tiek buvo žmonių prekybos centre. Bet žadėtų 70 procentų nuolaidos nė su žiburiu nerasi.

Parduotuvėse švietė užrašai 20, 25, kai kur ir 30 proc. Bet sutikite – tai ne tas pats, kas 70proc. Jei sportiniai bateliai kainuoja 70 eurų, tai po 20 proc. nuolaidos – 56 eurai, o po 70 proc. – 21 euras. Sakyčiau, skirtumas didelis, ypač kai augini du paauglius sūnus, kuriems tokių sportinių batelių kiekvieną vasarą reikia naujų.

Perėjau daugelį parduotuvių, bet visur tas pats. Kodėl tada reklama sako, kad nuolaidos iki 70 procentų? Privilioja žmones tokiu melu.

Kai boikotavo žmonės prekybos centrus, buvau skeptiška – sakiau, kad duonos vis tiek reikia, bet kai ir toliau tyčiojamasi iš žmonių, akivaizdžiai meluojama, nebesusilaikiau. O juk galima išlikti ir sąžiningiems ir tuo pačiu reklamuoti geras akcijas.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (31)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (96)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.