Nuomonė. Kaip turi eiti gerbėjų dėmesio trokštanti moteris?„moterys nebemoka, nebenori arba joms visiškai neberūpi, kaip jos atrodo viešumoje“

 (132)
Prieš keletą dienų, darbo dienos pabaigoje teko ilgokai lūkuriuoti miesto centre ir stebėti iš darbų einančius žmones. Nusiminiau dėl daugumos merginų bei moterų eisenų – jos nebemoka, nebenori arba joms visiškai neberūpi, kaip jos atrodo viešumoje.
© Shutterstock nuotr.

Nevardinant, kaip jos atrodė (sutrumpintai – pilka, nuobodi, pavargusi masė), norisi priminti, kas iš tiesų traukia akį – tiesi, lengva, gracinga, plastiška eisena, grakštūs judesiai, išdidi laikysena rodo pasitikėjimą savimi ir aukštą savivertę, o tai visada patraukia dėmesį.

Nereikia stengtis būti modeliais, kurie savo eiseną tobulina metų metais, nereikia bandyti vaikščiot taip, kad knyga nuo galvos nenukristų (taip kartais tobulinasi modeliai) – tiesiog eikite taip, lyg dešimt jums patinkančių jūsų gerbėjų eitų paskui jus. Taip jūs atrodysite žavi, patraukli, gundanti, nenuobodi ir spinduliuosite energija, todėl išsiskirsite iš pilkos minios gatvėje.

Juk mergina turi atrodyti taip, kad vien vaizdas ją pamačius įkvėptų bandyti ją užkariauti. Jei taip atrodysite – neabejotinai būsite pastebima iš tolo, jausdama žvilgsnius jausitės patrauklesnė, moteriškesnė, sulauksite komplimentų, kurie pakels nuotaiką, padės užmiršti rūpesčius darbe ir namuose, privers dažniau šypsotis. O juk šypsena – dar galingesnis moters ginklas... Juk jūs norite užkariauti pasaulį..?

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Kritikuojate jus gydžiusius medikus? Pagalvokite apie pasekmes (6)

Žodžio galybė – neišmatuojama ir nepervertinama. Jis gali iškelti į padanges, o gali... ir užmušti. Naujiena šiais laikais dažniausia telpa į kelias taupias eilutes. Tačiau vis tiek guodžiamės, kad tenka kapanotis neišbrendamame iš informacijos srauto, kuriame kai kada pasimeta tai, kas svarbiausia...

Graudi prognozė, kaip Lietuva atrodys po 2 metų (9)

Atsikeliu 2019 metų liepos 17 d. rytą ir, iš anksto paruošęs pusryčius, išleidžiu vaikus į mokyklą. Liko tik dvi savaitės iki mokslo metų pabaigos, tad berniukai su džiugesiu skuba į paskutines etnologijos pamokas.

Dirbu Palangoje – man gėda pasakyti savo atlyginimą (134)

Gyvenimas susiklostė taip, kad po studijų gavau darbą sanatorijoje Palangoje. Svajonė išsipildė, nes dirbu tai, ko visada norėjau, padedu žmonėms reabilituotis po sunkių ligų. Tik labai liūdna, kad mano darbas yra labai menkai apmokamas.

Auklėtojos elgesys lopšelyje šokiravo: pabėgome tą pačią dieną (74)

Norėjau papasakoti apie pirmą dieną viename darželyje. Atvykusios su dukryte, buvome maloniai sutiktos, tačiau kai nuėjome į lopšelio grupę, buvau nustebusi. Įėjusi išgirdau, kaip auklėtoja su šeimininke apkalbinėja mažus lopšelio grupėje esančius vaikus, kad neva kažkuriam vaikui iš jų grupės vystosi silpnaprotystė, o tėveliai nieko nedaro.

Namų darbams skirtas matematikos uždavinys supykdė tėvą: klausimas, ar aš sugebėčiau išspręsti (287)

Pastaruoju metu vis rašoma apie suprastėjusius vaikų pasiekimus. Bet man pačiam kyla klausimas, ar aš sugebėčiau išspręsti sūnui paskirtą uždavinį, neatspėjęs, ko nori uždavinio autorius.