Nuomonė. Kaip turi eiti gerbėjų dėmesio trokštanti moteris?„moterys nebemoka, nebenori arba joms visiškai neberūpi, kaip jos atrodo viešumoje“

 (132)
Prieš keletą dienų, darbo dienos pabaigoje teko ilgokai lūkuriuoti miesto centre ir stebėti iš darbų einančius žmones. Nusiminiau dėl daugumos merginų bei moterų eisenų – jos nebemoka, nebenori arba joms visiškai neberūpi, kaip jos atrodo viešumoje.
© Shutterstock nuotr.

Nevardinant, kaip jos atrodė (sutrumpintai – pilka, nuobodi, pavargusi masė), norisi priminti, kas iš tiesų traukia akį – tiesi, lengva, gracinga, plastiška eisena, grakštūs judesiai, išdidi laikysena rodo pasitikėjimą savimi ir aukštą savivertę, o tai visada patraukia dėmesį.

Nereikia stengtis būti modeliais, kurie savo eiseną tobulina metų metais, nereikia bandyti vaikščiot taip, kad knyga nuo galvos nenukristų (taip kartais tobulinasi modeliai) – tiesiog eikite taip, lyg dešimt jums patinkančių jūsų gerbėjų eitų paskui jus. Taip jūs atrodysite žavi, patraukli, gundanti, nenuobodi ir spinduliuosite energija, todėl išsiskirsite iš pilkos minios gatvėje.

Juk mergina turi atrodyti taip, kad vien vaizdas ją pamačius įkvėptų bandyti ją užkariauti. Jei taip atrodysite – neabejotinai būsite pastebima iš tolo, jausdama žvilgsnius jausitės patrauklesnė, moteriškesnė, sulauksite komplimentų, kurie pakels nuotaiką, padės užmiršti rūpesčius darbe ir namuose, privers dažniau šypsotis. O juk šypsena – dar galingesnis moters ginklas... Juk jūs norite užkariauti pasaulį..?

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Pasižiūrėjau, kas piktinasi mokinių skundais – atradimai nustebino (127)

Atvirkščiai nei dvyliktokė, rašiusi DELFI redakcijai, aš prisistatysiu. Sveiki, mano vardas Monika. Nusprendžiau netylėti ir aš.

Gyvenu Vilniuje ir gaunu 300 eurų. Dar skundiesi? (430)

Pastebėjau, kad aplinkui kaip virusas plinta kalbos, kaip blogai Lietuvoje, kaip kainos kyla o atlyginimai – ne, kaip emigrantai grįžę skundžiasi ir pan. Nejaugi tikrai čia taip blogai? Esu 3 kurso studentė. Studijuoju valstybės finansuojamoje vietoje, nuolatinėse studijose (paskaitos vyksta pirmoje dienos pusėje). Gaunu 116 eurų stipendiją. Taip pat dirbu 0,5 etato ir gaunu apytiksliai 200 eurų per mėnesį. Mano mėnesinės pajamos yra šiek tiek didesnės nei 300 eurų.

Ko nori urėdai? (54)

Esu tas urėdas, kuris aplinkiniais keliais vis minimas žiniasklaidoje, tačiau nedrįstama įvardinti – kas gi jis toks? Patenkinsiu smalsumą – tas nedorėlis, kuris urėdu dirba nuo 1985 metų, esu aš.

Į Lietuvą grįžusi emigrantė pašiurpo: ar čia tikrai liko tik tokios moterys? (494)

Esu emigrantė. Jau 6 metus negyvenu Lietuvoje. Kvaila sakyti, bet na, mano laikais (dabar man trisdešimt), to, apie ką rašysiu, nebuvo. Galėčiau prisiekti, kad nuo 2010-ųjų iki 2017-ųjų daug kas pasikeitė. Ar čia tikrai liko tik „tuštutės“?

Žinių reportažas laimingai ištekėjusiai moteriai sugadino nuotaiką: priėmė skaudų sprendimą (479)

Man 31-eri, turiu du aukštuosius, esu laimingai ištekėjusi, o ir karjera klostosi labai neblogai. Biologinis laikrodis tiksi vis greičiau ir, rodos, nuolat primena – jau laikas. Tačiau esu tvirtai apsisprendusi – vaikų Lietuvoje ir Lietuvai tikrai negimdysiu. Kodėl? Atsakysiu.