Nuomonė. Kaip turi eiti gerbėjų dėmesio trokštanti moteris?„moterys nebemoka, nebenori arba joms visiškai neberūpi, kaip jos atrodo viešumoje“

 (132)
Prieš keletą dienų, darbo dienos pabaigoje teko ilgokai lūkuriuoti miesto centre ir stebėti iš darbų einančius žmones. Nusiminiau dėl daugumos merginų bei moterų eisenų – jos nebemoka, nebenori arba joms visiškai neberūpi, kaip jos atrodo viešumoje.
© Shutterstock nuotr.

Nevardinant, kaip jos atrodė (sutrumpintai – pilka, nuobodi, pavargusi masė), norisi priminti, kas iš tiesų traukia akį – tiesi, lengva, gracinga, plastiška eisena, grakštūs judesiai, išdidi laikysena rodo pasitikėjimą savimi ir aukštą savivertę, o tai visada patraukia dėmesį.

Nereikia stengtis būti modeliais, kurie savo eiseną tobulina metų metais, nereikia bandyti vaikščiot taip, kad knyga nuo galvos nenukristų (taip kartais tobulinasi modeliai) – tiesiog eikite taip, lyg dešimt jums patinkančių jūsų gerbėjų eitų paskui jus. Taip jūs atrodysite žavi, patraukli, gundanti, nenuobodi ir spinduliuosite energija, todėl išsiskirsite iš pilkos minios gatvėje.

Juk mergina turi atrodyti taip, kad vien vaizdas ją pamačius įkvėptų bandyti ją užkariauti. Jei taip atrodysite – neabejotinai būsite pastebima iš tolo, jausdama žvilgsnius jausitės patrauklesnė, moteriškesnė, sulauksite komplimentų, kurie pakels nuotaiką, padės užmiršti rūpesčius darbe ir namuose, privers dažniau šypsotis. O juk šypsena – dar galingesnis moters ginklas... Juk jūs norite užkariauti pasaulį..?

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Nusprendė pasikeisti pensijos kaupimo sutartį – sulaukė pribloškiančio banko atsakymo (43)

DELFI nuolat matau tekstus apie tai, kaip sunku žmonėms gyventi – kaip per mažai jie uždirba, per daug išleidžia ir panašiai. Vieni sako „mes gyvename blogiausiai už visus“, kiti atgal šaukia tą patį. Man atrodo supratau, kas yra blogiausia – mus visus kasdien gąsdina ir perspėja, bet kai tik paklausi, ką gali dėl to padaryti, valstybė atkiša špygą.

Lietuvos kariai saugo mus, bet ar suteikiame jiems galimybes gyventi orų gyvenimą? (135)

Kiekvienas turime savo gyvenimą ir norime jį nugyventi oriai ir nemirti per anksti. Tam, kad būtume saugūs, apsaugoti nuo karo ir kitų grėsmių valstybėje, rūpinasi kariuomenė. Kariai saugo mus.

Asmeninis išbandymas – įveikti sunkūs kilometrai vaizdingoje Norvegijoje (5)

Ecotrail? Kodėl? Tiksliai net nežinau. Pirmas mano rimtesnis ultra bėgimas būtent ir buvo šios serijos pionierius – Ecotrail de Paris 80 km, o šią žiemą, kai jau netikėtai sužibo viltis išbristi iš traumų, atėjo nereali mintis įveikti visus Ecotrail serijos ultra bėgimus.

Naujasis Darbo kodeksas: vieniems atiteko žirgas, kitiems – sudėtingesnės darbo sąlygos (63)

Gyvenimas intensyvus, kiekviena diena sklidina naujienų, jų daug, ne visada įmanoma jas visas suvokti ir įvertinti. Svarbiausia naujiena laikyčiau Darbo kodekso pataisų priėmimą ir tikėtiną kodekso įsigalėjimą nuo liepos 1-osios dienos. Bandžiau suvokti kodekso naujumą ir galimą demokratijos plėtrą dirbantiesiems.

Moteris turi aukso vertės patarimą, kaip atpažinti neištikimybę (109)

Įtariate, kad sutuoktinis neištikimas? Turiu auksinį patarimą – atsakykite sau į vienui vieną klausimą: ar jis tebeužsiima ta veikla, kurios dėka susipažinote? Pavyzdžiui, eina į klubus, į mįslingas vakarones su draugais, į rungtynes, į golfo aikštyną? Deja, skaudi patirtis sako, jog tai yra, taip sakant, raudona vėliavėlė...