Noriu pasiskųsti...visais

 (35)
Gerbiama redakcija, noriu pasiskųsti. Pasiskųsti visais. Kasdien atsisėdu vakare ir suskaičiuoju, kas šiandien buvo netobula mano gyvenime dėl kitų žmonių kaltės, ir taip niežti nagus, kad vieną kartą nebeištvėriau.
© DELFI / Karolina Pansevič

Noriu paskųsti konsultantus parduotuvėje, nes kai man jų reikėjo dabar pat, jie buvo už trijų lentynų eilių ir nesusiprato, kad reikia prieiti – už ką jiems moka? Noriu paskųsti šeimos gydytoją, nes labai įdėmiai žiūrėjo į mane, net per akinius – turbūt norėjo kyšio. Žinau aš juos, jie VISI nori kyšių. O patys sėdi šiltai ir nieko neveikia, tik receptus rašo brangiems vaistams...

Noriu paskųsti visų valstybinių įstaigų darbuotojus, kuriems aš kada nors skambinau, nes jie nesuprato, ko man reikia, – atsiprašau, ar čia AŠ turiu žinoti, kokia mano bėda ir kur turiu skambinti? Jie turi suprasti viską iš pusės žodžio, ir nukreipti pas žmogų, kuris reikalą išspręstų. Pasistengiau sugadinti kiekvienam iš jų dieną taip, kad turbūt net kavos nesinorėjo. Už ką jiems moka?..

Noriu paskųsti mokytojus, kad per mažai auklėja mokinius būti dorais ir patriotiškais. Taip pat už tai, kad jie per daug rūpinasi vaikų popamokine veikla, nes ne jų reikalas kištis į šeimos gyvenimą, jų darbas, kad vaikas augtų toks, kokį jį noriu matyti: sveikas, atsparus ir, žinoma, patriotas. O tai sėdi šiltai, nieko neveikia, tik šimtą kartų tą patį skaitinėja...

Noriu paskųsti aplinkosaugininkus, nes Lietuvoje per daug miškų ir pelkių, kur negalima važiuoti su automobiliu, o mes juk lyg ir civilizuota šalis. Jei kažkur samana ir bus išplėšta, tai tegu padeda į vietą, kad jau taip trukdo, – už ką jiems moka?

Noriu pasiskųsti troleibuso vairuotoju, kuris šiandien piktai į mane žiūrėjo, kai ėjau per perėją. Sėdi šiltai ir sėdėk sau.

Noriu pasiskųsti gyvūnų globos tarnybos darbuotoja ar savanore, kai naktį paskambinau, nes vakare laiptinėje tupėjo mažas šuniukas, negalėjau užmigti, kaip verkė. Tai toji atvažiavus net nenusišypsojo ir nepadėkojo, o galėtų, - dar tik trys nakties buvo. Juk mano darbas paskambinti, o jos atvažiuoti, ir tik tegu nepasakoja, kad paliko namie vienus vaikus miegančius. Nes paskųsiu vaikų apsaugos tarnybai. Nors, tiesa, ten niekas nieko nesupranta, nes sėdi šiltai ir niekaip neaišku, už ką jiems moka.

Noriu paskųsti kažkokią vištą, kuri padėjo kiaušinį, kurio trynys buvo keistai oranžinės spalvos, ir aš įtariu, kad ji lesė genetiškai modifikuotas morkas, kurių karotinas nudažė kiaušinį tokia spalva, kad negalėjau valgyti ir visą dieną purčiausi. Tupi sau šiltai vištyne ir net negalvoja, kaip gali sugadinti žmogui gyvenimą.

Noriu paskųsti kaimynus, kad šypsosi kasryt sutikti, lyg kažką blogo galvotų. Jie, matyt, kažką sumanė, tikrai viskas ne šiaip sau! Kas jau čia nuoširdžiai šypsosis tokioje šalyje, kur vieni kitus tik skundžia ir ieško priekabių? Bent jau aš stengiuosi viską vertinti objektyviai. Nors kiekvieną dieną mane šokiruoja, pašiurpina ir sukrečia aplinkinių elgesys, vis dėlto laikausi, nes to reikalauja mano žmogiškasis orumas. O, kad visi taip... Būtų daug geriau gyventi mūsų Lietuvėlėje...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (91)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.