Nepastebintiems: didesnis sovietinis reliktas už Žaliojo tilto skulptūras

 (45)
Didelis sovietinis prospektas ir mažos sovietinės skulptūros. Žaliasis tiltas ir šalia jo esančios sankryžos buvo rekonstruotos, tiltas perdažytas, gatvės naujai išasfaltuotas, pėsčiųjų takuose perklotos plytelės.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Tačiau paliktas tas pats akis badantis sovietinis gatvės dizainas - 5 juostos automobiliams ir jokios erdvės dviratininkams, neįgaliesiems ir kitoms mažoms transporto priemonėms.

Taip pasireiškia tikrasis homo sovieticus mūsų viduje - pastebime kažkokias skulptūras ar kitas gyvenimui jokios įtakos nedarančias smulkmenas, o nesugebame įžiūrėti, kad pati gatvė ir sankryžos prieš ir už tilto yra pasenusio sovietinio ir prie modernaus miesto nederančio dizaino.

Kiek balsų iškels skulptūrų griovimo klausimą ir kiek balsų iškels gatvių ir sankryžų rekonstravimą pagal normalius standartus? Spėkime...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (83)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.