Nenoriu versti vyrų mane mylėti

 (78)
Nenoriu versti vyrų mylėti mane. Ir net nesiruošiu. Nes man meilės esmė yra laisvė.
© Shutterstock nuotr.

Ir nėra nieko maloniau, brangiau, nei žinoti, kad tavo mylimas žmogus su tavimi yra todėl, kad nori būti su tavimi. Nori pats. Nori, nes taip jaučia. Nori, nes toks yra jo sprendimas. Nori, nes jam gera su manimi. Nori, nes jam yra įdomu kartu, stipru būti kartu.

Nenoriu versti bet kurių vyrų mylėti mane. Nes man nerūpi bet kurie vyrai. Man įdomūs tik kai kurie. O tarp jų įdomiausias yra tas, kuris šalia jau nemažai metų. O tam, kad išliktume kartu, mes įdedam nemažai pastangų.

Aš nenoriu visų vyrų. Aš vertinu santykių, bendravimo kokybę. Ir kai mane bare gašliai nužiūrinėja koks nors personažas, trenkiantis užvakar valgytais česnakais, man tai nesukelia teigiamų emocijų. Jo girtas dėmesys nepakelia mano moteriškos savivertės.

Lygiai taip pat manęs nedomina mačo. Turbūt mirčiau iš nuobodulio, jei tektų šūkčioti iš susižavėjimo, žvelgiant į jo nuostabią šukuoseną, aikčioti, aptarinėjant raumenų apimtis, ir nualpti, pamačius automobilį.

Ką veikti su vedusiais vyrais? Vien mintis, kad jie, būdami su tavimi, jau išduoda kitų žmonių pasitikėjimą - atgrasi. Kam man reikia to, kuris jau iš esmės negerbia moters? Savo moters, kurią pats pasirinko. Na, nebent jį ta moteris privertė būti kartu. Bet tada jis silpnas, neturintis pozicijos padarėlis. Toks irgi neįdomus.

Nenoriu versti mylėti. Nes prievarta apskritai negali būt siejama su meile. Ir man nereikalingas vergas, kurį galiu prie savęs pririšti vien tik tam, kad keltų mano kasdien svyruojančią nuotaiką, augintų niekaip neužaugančią savivertę, šertų vitaminais, gydančiais giliausias sielos žaizdas. Man nereikalingas veidrodėlis, kuris į kasdien kartojamą klausimą „Kas pasaulyje gražiausia?“, nuolankiai atsakinėtų - „Tu, mieloji!“.

Nėra pasaulyje tokios jėgos, kuri priverstų žmogų ką nors pamilti prieš savo valią. Nėra jėgos, kuri galėtų įsakyti kitai širdžiai sekti paskui tave, jei ji pati to nenori. Net juodoji magija prieš tai - bejėgė. Meilę pritraukia tik meilė. Tai - pats stipriausias apžavas, kurį verta išskleisti tik prieš tikrai to vertą vyrą.

Vyrą, kuris pajėgus atsakyti tuo pačiu. Kuris turi tvirtą stuburą, atlaikantį visus sunkumus. Kuris gerbia moters jausmus, bent jau stengiasi pažinti jos sielą, sąmoningai nežeidžia jos ir neskaudina.

Ir man liūdna, kai moterys skęsta kvailose iliuzijose apie savo „sugebėjimus“ valdyti vyro jausmus. Nemylinčio nesuvaldysi. Tu gali valdyti kūną, gali valdyti geismą, gali valdyti pinigus. Bet viso to esmė viena - tu pati esi valdoma. Valdoma savo vienatvės, kuri verčia pulti į bet kokį glėbį. Valdoma savo vidinės tuštumos, kuri užkemšama ne tavo uždirbtais pinigais. Valdoma nepilnavertiškumo komplekso, kuris bet kokį patinėlio komplimentą priima už gryną pinigą, palaiko tiesa ar dar geriau - meilės ženklu.

Neverskim kitų pamilti mūsų. Tai - tuščias užsiėmimas, tik gaišinantis laiką. Taip galima pražiopsoti ir tikrą meilę, kuri visada ateina netikėtai. Į laisvą ir atvirą, nieko netrokštančią valdyti širdį.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Tapau vyru, kuris net ir pakliuvęs į pačią netikėčiausią situaciją visada išliptų sausas, pasinėriau į tai taip giliai, kad ilgainiui tai tapo tiesiog žaidimu: pamatai tau patinkančią moterį ir tampi tuo, ko ji ieško“, - rašo DELFI skaitytojas, tokių būdu tikriausiai galintis suvilioti bet kokią moterį.

Merginos, dabar klausiame Jūsų, ar iš tiesų vyrui pasistengus galima tapti geidžiamu bet kuriai moteriai? Ko reikia, kad priešingai lyčiai taptum dievaite ar dievaičiu? Pasidalinkite – galbūt esate iš tų laimingųjų, kurioms visi krenta po kojomis nė piršteliu nepamojus? Papasakokite savo istoriją.

O gal kaip tik tokius vilioklius atpažįstate iš karto, vos išgirdusios nuvalkiotas frazes ar pastebėję suvaidintas manieras ir galite pasidalinti, kaip tokius „statote į kampą“?

Nesvarbu, esate vilioklė ar suviliotoji, laukiame Jūsų minčių, istorijų ir patarimų aukščiau nurodyta tema net dvi savaites el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Flirtas“ iki gegužės 6 d.

Vienai laimingajai atiteks dvi knygos – T.A. Fowler „Romanas apie Zeldą Ficdžerald“ ir R. Manson „Malonumų ieškotojas“.

Savo mintimis taip pat galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (91)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.