Neištikimą mylimąjį turinti mergina priėmė netikėtą sprendimą

 (89)
„Išdavystė? Žinoma, niekada neatleisiu išdavystės! Jokiu būdu to nedovanosiu!“ – visada taip galvojau bei visoms draugėms patarinėjau, kad žmogus, kuris išdavė vieną kartą, išduos ir antrą, o tada trečią... Ir taip be galo. Tačiau pasirodo, ne viskas yra taip paprasta, kaip atrodo iš šalies.
mergina, liūdesys, ašaros
© Fotolia nuotr.

Susipažinau su simpatišku vaikinu, pradėjome susitikinėti, maloniai leidome laiką. Kiekvieną dieną apie jį galvojau, jaučiau, kaip meilė beldžiasi į mano širdį. Tačiau pastebėjau, kad jis, kai esu šalia, vengia atsiliepti į skambučius, susitarus susitikti tekdavo daugiau kaip dvi valandas jo laukti, nes jam, matai, kažkas kelyje atsitiko, dažnai sukurdavo įvairiausių istorijų, kad tik kažkur išbėgtų.

Aš juo pasitikėjau, tačiau nuojauta kuždėjo, kad kažkas negerai. Iš tiesų taip ir buvo. Kai nebūdavo su manimi, tuomet lėkdavo leisti laiko pas savo buvusiąją. Vėliau paaiškėjo, kad jie niekada ir nebuvo išsiskyrę, tiesiog vaikinui pasidarė nuobodu, norėjosi naujovių. Visą tiesą išsiaiškinau „Facebook“. Tereikėjo susirasti jo buvusiąją, peržvelgti paskutines jų nuotraukas kartu, merginos „postus“ apie jį. Taip pat perskaičiau žinutes jo telefone ir radau porą SMS, kad jis naktį skuba pas ją. Taigi, visa tiesa, kad mano vaikinas – neištikimas, dabar man kaip ant delno.

Turėčiau jo neapkęsti, išrėkti jam į veidą, kad jis tikras kiaulė, atskleisti visą tiesą jo buvusiajai, nutraukti su juo bet kokius ryšius ir užmiršti. Vis dėlto, savo pačios nuostabai, aš tyliu... Niekam apie tai nesakau, elgiuosi lyg nieko nebūtų nutikę, stebiu jį ir pati nesuprantu, kodėl viduje laikau tą išdavystės skausmą. Ilgiau pasvarsčiusi ir patyrinėjusi giliausius savo širdies kampučius galiu tik spėti, kad galbūt bijau iš jo išgirsti patvirtinimą, kad tai tiesa. Bijau, kad mylimojo išdavystė su milžiniška jėga užgrius ant manęs ir nebegalėsiu atsistoti...

O galbūt bijau jo netekti, nes iš tiesų jį myliu ir neįsivaizduoju savo gyvenimo be jo. Nežinau, kaip ilgai dar tylėsiu, tačiau dabar tikrai žinau, kad klydau smerkdama moteris, kurios lieka su savo vyrais, nepaisydamos jų neištikimybės. Meilė yra tikrai žiauri ir ne dėl to, kad apakina, priverčia atleisti mylimam žmogui visas skriaudas, išdavystes, o dėl to, kad net 180 laipsnių kampu gali pakeisti žmogaus įsitikinimus, nuostatas, norus. Net baisu, kokia ji galinga ir kvaila.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Prašome Jūsų – pasidalinkite savo patirtimi ir patarkite išduotiesiems, ar verta bandyti su neištikimybe susitaikyti? Gal patys esate išdavę mylimą žmogų ir turite tam pasiteisinimą? O gal fizinės neištikimybės apskritai nelaikote išdavyste? Laukiame Jūsų nuomonės ir istorijų.

Už atvirumą ir nuoširdumą Jums padovanosime prizą – dviem žmonėms už laiškus atiteks D. Radulescu romanas „Juodosios jūros sutemos“ apie prarastą meilę. Savo nuomone galite pasidalinti spausdami pilką mygtuką žemiau arba rašydami laiškus el.paštu pilieciai@delfi.lt. su prierašu „Išdavystė“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (64)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (98)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (67)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (46)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.